Гороскоп на 19 серпня

Овен ♈

“За що мені це?” Ми всі чули подібні нарікання. Зазвичай такими словами люди реагують на не найприємніші події у своєму житті. Але зрідка їх вимовляють іншим тоном – радісно-недовірливим. І саме таким тоном скажете їх сьогодні Ви!

Телець ♉

Під час естафети учасник, що передає жезл іншому учаснику, ніяк не чекає, що той стане його прискіпливо оглядати та оцінювати. Він повинен просто швидко взяти його – і все. Ось і зараз від Вас потрібна швидка реакція – від чого Ви теж виграєте. На жаль, Ваш наступний крок визначає воля того, хто передає Вам естафету.

Близнюки ♊

Сумнівно, чи варто докладати зусиль у певному місці, коли у Вас є завдання в іншій сфері. Ці сумніви – ознака того, що Ви недостатньо ретельно вивчили ситуацію та свою вигоду в ній. Поки зволікаєте, надолужте втрачене на найважливішій стадії прийняття рішень!

Рак ♋

Кажуть, що знання – сила. Коли нам відомо те, чого не знають інші, ми опиняємось у вигідному становищі. Але також перед нами постає дилема: адже якщо ми застосуємо свої знання на практиці, їх отримають інші люди. Отже, вигідне становище перестане бути таким вигідним!

Лев ♌

Не розбивши яєць, не приготувати яєчні. Результат завжди потребує жертви. Потрібно докласти матеріальних чи інших зусиль, щоб отримати результат. Ви знаєте, чого хочете у вибраній області. Не варто думати, що ця гра не варта свічок.

Діва ♍

Іноді погодитися не погоджуватися – найкращий варіант компромісу, якого Ви можемо досягти. Але є в цьому й нотка фаталізму, знак, що суперечки вичерпали себе, і сторони хочуть рухатись далі. Зараз такий компроміс позбавить Вас зайвого стресу та допоможе заощадити час.

Терези ♎

Чужі знання та досвід дуже знадобилися б Вам. І Ви раді їх прийняти – але не хочеться змінювати власні установки і плани. Але якщо вирішити, що Вас це швидше захоплює, аніж лякає, зусилля, які потрібно докласти на шляху до взаєморозуміння, захочеться докласти.

Скорпіон ♏

“Тепер рішення приймаю я”. Такі заяви змінюють баланс сил у відносинах. Але справа не в тому, що Ви хочете більше контролю. Швидше ви втомилися від чужих нав’язаних поглядів. Віддалившись від іншого, Ви змусите його нарешті прислухатися до себе.

Стрілець ♐

Якщо Ви коли-небудь будували карткові будиночки, то знаєте, що це заняття швидко набридає. Варто будиночку кілька разів розвалитися, і виникає бажання зайнятися чимось продуктивнішим. З іншого боку, це заняття вчить нас важливості уваги, яка приділяється дрібницям. Саме це допомагає нам зводити міцніші споруди.

Козоріг ♑

Маленький крок для Козорога – це гігантський стрибок для людства. Вражаючі результати який завжди досягаються напругою сил; для них потрібні лише терпіння і наполегливість. На цьому й ламається більшість людей. Вам здається, що прогрес, якого Ви досягли в обраній галузі, є задовільним. Але збоку зрозуміло, що він феноменальний!

Водолій ♒

На Ваше прогресивне мислення впливатиме Уран. Водночас його співправитель Сатурн звернений у минуле і застерігає проти гонки назустріч майбутньому. Дві планети перетягують Вас, наче канат. А зосередитися тим часом необхідно на сьогоднішньому дні! Не зводьте очей із майбутнього призу, але усвідомте, що просуватися до нього потрібно маленькими, обережними кроками.

Риби ♓

Не треба далеко ходити, щоб зрозуміти силу терплячої рішучості. Крихітні рослини пробивають асфальт – ось приклад. Хіба це не диво? Якщо відчуваєте, що на Вас тисне вантаж, з яким ніяк не впоратися, згадайте про силу завзяття!