Найрозумніші жінки серед знаків Зодіаку

Кажуть, що побачивши розумних і впевнених у собі жінок у сильної статі «завмирає подих». Дуже мало кому з чоловіків подобаються такі жінки, швидше чоловікам подобається, що такі жінки досягли певного успіху на професійному та життєвому теренах, оскільки вони неймовірно компетентні в деяких питаннях і така розумна подруга поруч пасує чоловікові.

Хоча є у цих жінок і свої мінуси, одним з яких є, суто дипломатичні відносини з партнерами. Астрологи кажуть, що такі жінки мислять як чоловіки і відчувають себе при цьому досить комфортно, попри те, що, по суті, вони мають чоловічу свідомість.

Овен

Овен – відрізняється вродженою проникливістю. В юному віці намагаються завоювати «дворову» довіру й отримати монополію у відносинах зі своїми однолітками. Жінкам, народженим під цим знаком досить легко і просто взяти лідерство і це їй подобається, а те, що це б’є по чоловічому самолюбству Овну якось не цікаво. Такі жінки дуже витривалі і володіють високим життєвим потенціалом. Їм властиво братися за важкі справи, навіть якщо ці справи є воістину чоловічими.

Єдиний недолік в характері у таких жінок це наївність, хоча вони досить агресивні до оточуючих, правда перед обличчям несправедливості і гніву злитися вони можуть буквально кілька секунд, тому що миттєво виправляють ситуацію, довго терпіти вони не мають наміру. Жінки-Овни впевнені якщо вони не будуть такими, вони легко зламаються під ударами громадської думки, а цього вони собі дозволити не можуть.

Скорпіон

Скорпіон – жіночність з чоловічими рисами. Жінка-Скорпіон від самого народження і до кінця життя розуміє, що у неї жіноча доля, хоча і не така як в інших жінок. Вони вважають, що життя людини більш просте, не дивлячись на те, що в ній присутні різні види жіночої хитрості і підступності.

У Жінок-Скорпіонів все досить просто, вони володіють високою інтуїцією, що дозволяє їм перетворити це в перевагу, адже «бачити людину наскрізь» це те, що їм потрібно. Знайте, що для такої жінки розпізнати шахрая простіше просто. У Жінок – Скорпіонів досить мстивий характер і головне що вони ніколи не зазнають збитків, пам’ятайте про це.

Козоріг

Козоріг – особлива уважність з юного віку. Вони не по-дитячому спокійні і серйозні. Пустощі не для них, коло спілкування у жінок-Козорогів досить вузьке, простому смертному в нього не потрапити. Такі жінки чудово знаходять спільну мову з представниками протилежної статі. Конкуренцію на професійному рівні можуть створити тільки в солідному віці.

Вони завжди прекрасно контролюють емоції, і ви ніколи не побачите їх призвідниками конфлікту. Природа їх нагородила особливою впертістю й тому вони можуть розлютити будь-якого представника протилежної статі, причому неважливо, яким зі знаків Зодіаку він є.

Оригінал