Найпривабливіші та найвідразливіші риси кожного знака Зодіаку

Іноді людина може здаватися милою і позитивною, але минає небагато часу, і вона починає дратувати всіх навколо. Читайте далі та дізнайтеся, представники якого знака жити не можуть без обіймів, а хто за першого приводу вплутається в бійку:

Овен

Приваблює: Однією з найпривабливіших речей у людях під знаком Овен є те, що все в житті вони роблять із дитячим ентузіазмом і захопленням. Відштовхує: Овни все сприймають настільки близько до серця, що з будь-якої дрібниці можуть створити великий конфлікт і навіть вплутатися в бійку.

Телець

Приваблює: Милі Тельці вважають за необхідне з любов’ю і турботою ставитися до людей, і дуже щедрі в цьому. Відштовхує: За перших ознак хвороби Телець скасує всі справи, повідомить про невихід на роботу, вимкне телефон і поводитиметься так, ніби стався кінець світу.

Близнюки

Приваблює: Близнюки завжди ясно висловлюють свої почуття і думки з будь-якого приводу. Якщо вони кохають вас, ви будете чути про це постійно і відчуєте, що у вас є справжній фанат. Відштовхує: У Близнюків є тенденція поводитися, ніби вони знаються на всьому краще за всіх, навіть коли це зовсім не так.

Рак

Приваблює: Раки постійно хочуть бути поруч із коханими та близькими. Рак, як віддане цуценя, ходитиме за вами по всьому будинку і, якщо знадобиться, по всьому світу. Відштовхує: Вам пощастить, якщо ви проведете хвилину в компанії впевненого в усьому Рака. Їм потрібна постійна підтримка. Обійміть Рака.

Лев

Приваблює: Кожен Лев має масу живої, позитивної енергії, яка здатна заразити будь-яку, навіть найапатичнішу людину. Відштовхує: Багато Левів настільки горді й закохані в себе, що, коли відчувають, що їх не цінують, перетворюються на жахливих скигліїв.

Діва

Приваблює: Якщо поруч із вами Діва, ви відчуєте, що про вас піклуються, а також не будете розчаровані розмовою, яка ніколи не стане порожньою балаканиною. Відштовхує: Діви такі прискіпливі й скептики, що інколи на це доводиться просто закривати очі, але вони все одно не заспокояться, почавши саркастично жартувати над вами.

Терези

Приваблює: Терези цінують інших людей настільки, що підуть на багато що, щоб зробити будь-яку ситуацію комфортною, спокійною і приємною. Відштовхує: Терези скажуть вам рівно те, що ви хочете почути і нічого більше, і не знехтують їхньою здатністю, отримати те, чого хочуть вони.

Скорпіон

Приваблює: Якщо когось, кого вони люблять, образили, Скорпіон зробить усе, щоб захистити його, і тоді кривднику не позаздриш. Відштовхує: Вони настільки серйозно ставляться до дрібниць, що ревнощі й гнів виникають у них буквально з нічого.

Стрілець

Приваблює: Стрільці мають від природи вельми оптимістичний погляд на речі, що дає їм змогу бачити світ як місце надії та радості. Відштовхує: Їхній перфекціонізм і прагнення домінувати може відштовхувати. Якщо ви не робите щось так, як кажуть вони – ви робите неправильно.

Козоріг

Приваблює: Козороги надійні й доброзичливі – це люди, на яких можна покластися в усьому. Відштовхує: Якщо справу добре не сплановано, Козоріг може почати нервувати за першої необхідності в імпровізації.

Водолій

Приваблює: Водолій завжди готовий кинути все і простягнути руку допомоги, незалежно від того, настільки влаштоване їхнє власне життя. Відштовхує: Водолії вважають свою логіку і мислення ідеальними, і замість того, щоб промовчати і послухати – продовжують радити.

Риби

Приваблює: Риби – чисті, тонкі, відкриті й співчутливі люди, здатні відчути, що переживає інша людина, і допомогти їй. Відштовхує: Іноді здається, що вони живуть у сповільненому темпі і на те, щоб зробити щось, їм потрібно втричі більше часу, ніж іншій людині.

Оригінал