Гороскоп на 25 серпня

Овен ♈

Щось настільки Вас надихне, що Ви підете на ризик, який для когось іншого виявився б неприйнятним. Іноді хочеться не просто переступити межу, а ефектно перескочити її. Якщо здається, що бравада допоможе у Вашому починанні, не соромтеся її! З оточуючими порозумійтеся потім.

Телець ♉

Не завжди напруга така згубна. Іноді її вплив на відносини сприятливий. Так ми їмо дуже гостру їжу, отримуючи від цього насолоду! Трохи “перчинки” у відносинах не зашкодить (і йдеться зовсім не про секс). Вона додасть щирості.

Близнюки ♊

Ваша реакція на ближнього важлива з багатьох причин. Якщо вона змінилася, то це знак, що відносини розвиваються. З іншого боку, якщо інший постійно наполягає на своєму, у Вас може просто скінчитися терпіння. Не відступайте, але також майте на увазі, що іншому може бути непросто прийняти нову версію Вас.

Рак ♋

Емоції породжені щирістю. Вони, як дзеркало, відображають нас справжніх. Однак, ми відхрещуємося від їхньої сили і намагаємося триматися подалі. Проте тримати почуття у вузді ой як непросто, а їхня наполегливість – знак істинності. Не чиніть опір, а краще подивіться, куди емоції можуть Вас привести.

Лев ♌

Брати та віддавати – дві сторони одного процесу. Чим більше ми віддаємо, тим більше отримуємо – такий закон карми. Не поспішайте відмовляти іншому у щедрості та підтримці. Виявляючи їх, Ви насамперед виграєте самі.

Діва ♍

Багато вправних музикантів грають тільки по нотах і зовсім не вміють імпровізувати. Імпровізація сама по собі – не ознака майстерності, хоча талановиті виконавці, мабуть, скоріше люблять спонтанність. Сьогодні дайте волю уяві, постарайтеся вирватися із кола рутини.

Терези ♎

Коли нам особливо потрібний знак того, що ми йдемо в правильному напрямку, він раптово зникає з очей. І розумніше просто рухатися обраним шляхом, а не крутитись на місці у пошуках цього знака. Якщо творчий процес завів Вас на незнайому територію, це зовсім не означає, що Ви стали на невірний шлях. Просто рухайтеся вперед – повільно, але впевнено.

Скорпіон ♏

З дитинства ми дізнаємося, що все має бути в міру. Але якою мірою виміряти мрії? Чи може їх бути занадто багато – і чи можна виконати їх усі? Переслідуючи дуже багато цілей, ми можемо розпорошувати зусилля. Краще визначити, що саме приваблює Вас найбільше – а інше, менш привабливе відкласти до кращих часів.

Стрілець ♐

Чи багато законів існує? Чи можливо вивчити їх усі, щоби нічого випадково не порушити? Навряд. Але 80% правил засновані на здоровому глузді, що спрощує завдання. Якщо ви не можете розібратися в усіх вимогах і обмеженнях, просто слухайте власне серце. Цього морального компаса Вам цілком вистачить.

Козоріг ♑

“…далі буде!” Ці слова знайомі всім, хто дивився якийсь серіал на телебаченні та з нетерпінням чекав на новий епізод. Затамувавши подих ми включали чергову серію, щоб дізнатися, чи правильно передбачили сюжетний поворот. Було ясно, що з головними героями все буде гаразд; але як саме вони впораються? Зараз інтуїція нагадує Вам приблизно те саме. Просто дочекайтеся нової серії!

Водолій ♒

У житті стільки всього, що навіть наша дуже розвинена наука поки що не осягнула її до кінця. Наприклад, електричні імпульси сплячого мозку точнісінько такі самі, як у сновиди. Чому – ніхто не знає. Та й взагалі не зовсім ясно, що з нами відбувається уві сні. І якщо Ви не звикли надавати значення своїм нічним баченням, зараз усе може змінитись!

Риби ♓

“Та кому це цікаво?” Багато великих людей чули такі оцінки своїх ідей. Але люди, швидкі на суд, часто дуже поверхово судять про те, у чому інші впевнені. Коли ми від душі чимось захоплені, таких персонажів краще просто ігнорувати. Якщо такий критик знайдеться і у Вашому житті – старанно не звертайте на нього уваги.