Найрозумніші знаки Зодіаку, яких неможливо застати зненацька

Вони швидко реагують, чи то дотепна відповідь, чи стратегія вирішення однієї з нагальних проблем. Їхній інтелект робить з них людей дії, які не мають потреби в довгому обмірковуванні цих самих дій. Хоча, звичайно, вони не діють бездумно, якийсь час на планування йде. Але набагато менше, ніж в інших. І завдяки цьому темпу вони значно сміливіші за інших. Тому що вони не сильно замислюються над тим, що станеться у разі невдачі. Якщо вони хочуть щось зробити, вони це зроблять.

А ще вони не люблять думати надто багато. Вони намагаються одразу хапатися за можливості. Будь-які. Завжди. Інакше вони можуть проґавити їх, а цього вони страшно не хочуть. Кожен із нас, хто хоч раз вигадував дотепну відповідь на аргумент опонента у суперечці, що відбулася два дні тому, знає, як це пригнічує. Важливо не прогаяти момент!

Ці люди, які прагнуть швидко реагувати, проте не втрачають навіть дрібних деталей того, що відбувається навколо. І примудряються використовувати це з вигодою для себе. Розумні та пильні. Вони також швидко складають два плюс два, вміють зрозуміти що відбувається навіть у дуже хитромудрій схемі. З ними не лише дуже весело. До них можна сміливо звертатися за допомогою. Навіть у найважчих ситуаціях.

Овен

Багато хто скаже, що імпульсивні вчинки – це не розумно. Але в Овнів все інакше. Вони здатні вирішити багато питань досить швидко. Вони дуже розумні. І рідко переживають із дріб’язкових приводів. Вони знають, що надто тривалі роздуми можуть негативно позначитися на ситуації.

Ще одна їхня відмінна риса: говорити, що думають. І не надто думати, перш ніж сказати це. Вони часто дотепні, навіть іскрометні, але можуть бути дуже грубими. Це часто дає їм переваги у суперечках, оскільки вони за словом у кишеню не лізуть. Зазвичай їхній опонент приречений заздалегідь.

Стрілець

Дві відмінні риси Стрільця: постійне почуття гумору та надшвидка адаптація до будь-яких обставин. Їхній потужний інтелект якимось чином притягує до них пригоди. Їм навіть не доводиться додатково шукати їх на свою голову.

Якщо їм чогось не вистачає, вони легко викрутяться. З будь-якої ситуації. Якщо ти хочеш вирушити в подорож і хвилюєшся, просто візьми Стрільця із собою. З ним ти можеш бути спокійним. А ще з ним точно не скучиш. Вони не втрачають веселого настрою навіть у дуже важких випробуваннях.

Близнюки

Блискавичне мислення, знаходить вирішення складних питань за лічені секунди. Якщо ти на вечірці або, наприклад, на весіллі, тримай Близнюка біля себе: він одразу почує недобре і допоможе уникнути багатьох конфліктів та нещасних випадків. Навіть якщо раптом плани накриються мідним тазом, і ти відчуватимеш, що все зникло… Просто будь впевнений, що Близнюки не розгубляться і швидко вирішать проблему.

Терези

Нехай для ухвалення рішення Терезам потрібно багато часу, щоб все ретельно продумати, але на гострі та дотепні відповіді вони швидкі. І дуже часто вони можуть допомогти тобі навіть тоді, коли ти не просиш про допомогу.

Навіть у найважчі моменти, коли ти не знаєш що робити і ситуація здається безвихідною, Терези спокійно все вирішать. Навіть бровою не поведуть. У них власне унікальне сприйняття і вони вміють швидко зосереджуватися на загальній картині та безпомилково визначати джерело проблеми.

Лев

Як і властиво леву, представники цього знака завжди на чеку та сповнені енергії. Маючи вроджені лідерські якості, вони оперативно вирішують багато проблем, даючи чіткі інструкції. З усією своєю пильністю вони розуміють, що деяку відповідальність треба делегувати, інакше можна зовсім вимотати себе.

Леви горді, але не настільки зарозумілі, щоб не помічати і не визнавати того, що їм іноді буває необхідна допомога. І, користуючись своїм природним шармом, вони легко переконують інших їм надати цю допомогу. Вони завжди впевнені у собі та своєму виборі і тому надто довго не зволікають перед прийняттям рішення та втіленням його в життя. У разі чого на Лева та його мозок можна завжди розраховувати.

Водолій

Геніальні, креативні. Швидко думають. Найчастіше вони вигадують спосіб вирішення проблеми ще до її вияву. Вони мислять швидше за швидкість світла.

Також вони безпомилково визначають брехню. І завжди дивляться в корінь, не витрачаючи час на те, щоб ходити навкруги. Свою спонтанність вони спритно поєднують з обережністю. Жити строго за розкладом – це не в їхньому стилі. Але й у безладі їх не звинуватиш. Вони схильні плисти за течією і акуратно спостерігати, що станеться далі.

Оригінал