Як помиритися з певним знаком Зодіаку

Сварки – невід’ємна частина будь-яких стосунків. Пара ви, друзі чи просто колеги по роботі, одне невірне слово, обман або зневажливе ставлення до людини здатне надовго посварити вас, а то й зовсім зробити ворогами. І далеко не факт, що вражена людина незабаром забуде образу, і спілкуватиметься з вами як раніше. Все залежить від темпераменту. Якщо людина не злопам’ятна, вона не пам’ятатиме образливих слів, як би образливо вони не звучали. А ось злопам’ятна людина затаїть на вас образу, навіть якщо приводом буде дрібниця.

Щоб розібратися з тим, як помиритися з людиною, потрібно знати все про її характер і темперамент. Для цього найкраще вивчити її знак Зодіаку.

Овен

Для примирення з Овном вам не знадобляться хитромудрі схеми. Ці особи конфліктують затято, виплескуючи всю свою агресію на опонента, але також швидко остигають. Буквально за пів години Овен ходить з усмішкою на обличчі і навіть не згадує про недавній конфлікт. Тому відійдіть від Овна і дайте йому побути на самоті. Мине трохи часу, і ця людина знову буде з вами весела і ввічлива. І не намагайтеся повертатися до минулого конфлікту. Овен забув, значить назавжди, а нагадуючи, ви спровокуєте його на нові сварки та суперечки.

Телець

Тельці довго і важко відходять від конфліктів, а тому у разі сварки цій людині необхідно дати щонайменше добу на те, щоб «охолонути». Після цього варто повернутися до розмови, вислухати претензії представника стихії Землі та спробувати знайти точки дотику. Якщо ви першими підете на поступки Тельцю, він ще активніше почне робити кроки у відповідь, і незабаром ви досягнете згоди. Довірча бесіда із взаємними поступками говоритиме про те, що в душі Телець вас уже пробачив. Залишиться лише вибачитися, наприклад, під час гарної вечері при свічках.

Близнюки

Близнюки не вважають конфлікти чимось екстраординарним, адже самі любителі посперечатися та посваритися. Ці особистості знають, що у суперечках народжується істина, тому навіть образившись на людину, подумки вже готові до примирення. Миритися з підопічними Меркурія слід одразу ж, не затягуючи час. Уражений Близнюк першим ніколи не піде на примирення, а ваші «ігри в мовчанку» можуть зовсім розцінити, як бажання розлучитися. Тому, як тільки ви образите Близнюка, тут же знайдіть потрібні слова для вибачення, а потім відверніть цю людину до подорожі або іншої цікавої пригоди.

Рак

Коли Рак вважає, що його образили, він іде у себе, закриваючись «панциром». Якщо згаяти момент для примирення, потім доведеться витратити масу зусиль, щоб добитися прощення цієї людини. Тому діяти треба одразу. Для цього вам доведеться визнати свою провину, причому робити це потрібно вибачаючись, давши зрозуміти образливому партнеру, що ви повністю усвідомили неправоту і каєтеся в скоєному. Як підтвердження своїх слів скажіть про те, який вам дорогий Рак, оточіть його турботою та увагою. Таке дбайливе ставлення до себе Рак обов’язково оцінить і серце відразу відтає.

Лев

Лев знає собі ціну, а тому посварившись, навіть якщо виявиться неправим, першим на примирення не піде. Справжні горді Леви можуть грати «в мовчанку» тижнями, зовсім не звертаючи уваги на партнера, ніби його немає поруч. І прямі вибачення тут навряд чи допоможуть. Лев скаже, що пробачив, але залишиться таким же холодним. Для примирення необхідно запросити Лева на розкішне романтичне побачення або зробити дорогий подарунок. Загалом, просити вибачення у такої особи потрібно по-королівськи, з розмахом та всіма почестями, гідними Лева. Коли представник стихії Вогню відчує свою важливість для вас, його серце подобріє.

Діва

З представниками цього знака миритися простіше. Діви ніколи не відкладають конфлікти в довгу скриньку, воліючи з’ясовувати стосунки «на березі». Вони не ображатимуться і не будуть мовчати, навпаки, постараються докопатися до істини і з’ясувати, хто саме неправий. Варто зауважити, що в такому підході є свої плюси, адже в результаті скрупульозного розбору ви маєте можливість згладити ситуацію, визнавши свою неправоту та вибачившись. Єдиний мінус у тому, що посваритися з Дівами дуже просто і траплятися це може кілька разів на тиждень.

Терези

Терези ненавидять сварки і намагаються уникати їх, згладжуючи навіть ті конфлікти, в яких вони абсолютно праві. Будь-який конфлікт у житті представників даного знака приводить їхній внутрішній світ до дисгармонії, а тому вони будь-якими способами бажають уникнути негативу. Якщо ж ви образили підопічних Венери, постарайтеся не повертатися до проблеми, що назріла. Краще відверніть цю людину гарною книгою або захоплюючим фільмом, походом до музею або на цікаву виставку. До душі Терезам припадуть і спортивні змагання. Відпочиваючи душею, ця людина розслаблюється, і починає спілкуватися як раніше, зовсім не пам’ятаючи про образи.

Скорпіон

Скорпіони – категоричні особистості, а тому під час сварок ставлять питання рубом. Вони вміють чудово жонглювати фактами та вказувати на недоліки співрозмовника, а той або погоджується з представником стихії Води, або їхні шляхи розходяться. Близькі люди знають про цю категоричність Скорпіона та намагаються без приводу не конфліктувати з ним. Якщо ж ви справді завинили, негайно вибачтеся перед Скорпіоном. Причому робити це потрібно з гідністю, не принижуючи себе. Життя показує, що ваша щирість та гідна поведінка – безпрограшний варіант у процесі примирення.

Стрілець

Стрільці не люблять сварок та не тримають зла на людей, які їх образили, а тому миритися з ними досить просто. Достатньо дати заспокоїтися цій людині, а потім зробити для неї щось реально корисне, що Стрілець обов’язково оцінить. Ця людина довіряє словам, але куди більше вона вірить у вчинки, а тому виявите турботу про Стрільця і ​​тоді вона зрозуміє, що ваше каяття щире. Пам’ятайте також, що сильну образу Стрілець болісно переживатиме на самоті, нікому не кажучи про неї, але й не погоджуючись на примирення. У цьому випадку вибачатися перед Стрільцем доведеться дуже довго.

Козоріг

Козорогам досить важко даються відверті емоції, а тому завдавши цій людині болю, вам буде дуже складно домогтися від неї слів: «Я прощаю тебе!». Але це зовсім не означає, що крижане серце Козорога не можна пом’якшити. Зробити це дуже просто, достатньо зайнятися разом однією справою, всіляко допомагаючи один одному у процесі. Спільна праця дуже зближує Козорога з тим, хто знаходиться поряд, а тому переставайте лінуватися і сміливо запрошуйте підопічного Сатурна підкорювати нові вершини. Правда, пам’ятайте, якщо ваші слова ранять Козорога в саме серце, навряд чи вдасться відновити стосунки з цією людиною.

Водолій

Водолії надто непередбачувані, а тому неможливо заздалегідь сказати, на що ця людина не зверне уваги, а чим ви можете завдати їй кровної образи. Тому і відповідної поради щодо можливого примирення теж не існує. Як варіант, просто запасіться смаколиками і прийдіть в гості до Водолія, щиро вибачившися. Щире спілкування зі справжнім другом за чашкою чаю або міцних напоїв для Водолія просто безцінне. Можливо, після близького спілкування ви не тільки примиритеся, але станете ближчі, ніж раніше.

Риби

Риби люблять постраждати, відчути себе скривдженими, враженими та нікому не потрібними. Тому, у разі сварки дайте їм день на смуток та меланхолію. А потім починайте миритись. Пам’ятайте, Риби надто чутливі, і величезне значення надають суспільній думці, а значить, глибоко поранивши підопічного Нептуна, вам краще прилюдно покаятися, щоб оточуючі знали, що ви були неправі. А вже після такого перфомансу можна починати надавати Рибам знаки уваги, не забувши покаятися у своїх гріхах. Якщо чуттєві рибки будуть зворушені вашим зізнанням, вони з радістю підуть на мир.

Оригінал