Найнебезпечніші розлучниці за знаком Зодіаку

Ви впевнені, що ваш коханий ніколи не піде до іншої? Практика показує, що в деяких випадках від чоловіка нічого не залежить. Є жінки, які під маскою “овечки” ховають фатальну розлучницю, і виявити їх можна за знаком Зодіаку.

На жаль, але в житті немає нічого постійного. Невідомо, якими щасливі стосунки будуть через рік, особливо якщо в історію кохання втрутиться досвідчена розлучниця, єдина мета якої – відбити чоловіка. У житті потрібно бути готовою до всього, тому астрологи розкажуть про найнебезпечніших розлучниць за знаком Зодіаку.

5 місце – Рак

У скромних і ніжних жінок-Раків є свій темний бік – вони відводять чужих чоловіків, причому так майстерно і непомітно, що навіть причепитися ні до чого. Спочатку це швидкоплинний флірт, потім просто симпатія, потім легка дружба, а там і до кохання недалеко. Тактика Раків елементарна – це ніжність, турбота, чарівність, вміння зачарувати і трохи терпіння.

4 місце – Близнюки

Близнюки – наймиліші, найчарівніші та найдобріші жінки, але це тільки на перший погляд. Жінки-Близнюки інтелектуально розвинені, вони вміють спілкуватися з ким завгодно і на які завгодно теми. Дуже лукаві натури: такі легко говорять про одне, а роблять зовсім інше.

Вирішивши відбити чоловіка, вони можуть здружитися з суперницею, намагатися всіляко допомогти їй поліпшити стосунки. Але підсумок завжди один: отримавши довіру, Близнюки забалакують чоловіка і ведуть його за собою.

3 місце – Терези

Жінки-Терези діють хитро. Маючи на меті роздобути чоловіка, вони починають активно дружити з конкуренткою — його жінкою. Такі пані випадково приходять у гості, коли обидва вдома, просять невеликої допомоги і таємно маніпулюють. Терезам вистачить п’яти хвилин наодинці з чоловіком, щоб “випадково” проговоритися про всі помилки й недоліки суперниці, видати її секрети й натякнути коханому, що його кохана його просто використовує.

2 місце – Скорпіон

Перед вами справжні вовчиці в овечій шкурі. Нещадні, хитрі й підступні, але такі розуміючі й чарівні. Жінки-Скорпіони завжди випромінюють привабливу енергетику, а вже якщо вони вирішили закохати в себе чоловіка, то будуть просто чарівними. Вони женять на собі будь-кого, тому ніколи не набиваються в подруги до конкуренток, а одразу вважають за краще переходити в наступ. І немає жодних шансів врятуватися від їхнього полону.

1 місце – Овен

Жінки-Овни в пошуках кохання – ракети, що летять до мети. Їхній цілеспрямованості можна позаздрити, і, як ви розумієте, вони досягають своїх цілей. Овни нічого не вдають із себе і нічого не приховують: вони будуть фліртувати з чоловіком при його ж жінці, а потім виявиться, що “ви все неправильно зрозуміли”. Тиждень тому чоловік випив із жінкою-Овном філіжанку кави, вчора підкинув її до будинку (але ж по дорозі було), а сьогодні… Сьогодні це вже її чоловік.

Оригінал