Гороскоп на 14 лютого

Овен ♈

Якщо Ви відчуєте необхідність зробити паузу, то обов’язково її зробіть. Останнім часом у Вас увійшло у звичку так зариватися в роботу, що Ви зовсім забуваєте про час і можете остаточно вибитися з сил. Збавте темп. Почніть більше довіряти підказкам свого тіла і підсвідомості. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, який говорить, що Ви втомилися. Ви все одно не зможете зробити більше, ніж у Ваших силах.

Телець ♉

Спогади про минуле – чудовий спосіб визначитися, як діяти в майбутньому. Зберіться разом зі своїми старими друзями або родичами і поділіться з ними своїми почуттями, що стосуються минулого. Навіть якщо ви просто надішлете комусь із друзів листа зі словами “А пам’ятаєш…”, тим самим ви випустите на світ дуже важливий спогад. Він допоможе вам краще зрозуміти, що ви з себе представляєте і куди хочете рухатися далі. Необхідно просуватися вперед, проте час від часу потрібно й озиратися назад.

Близнюки ♊

Сьогодні ви справите чудове враження на нових знайомих, якою б не була ситуація. Ваша чарівність чудово поєднується з розслаблюючою атмосферою. А тепер, коли стало ясно, що у Вашому соціальному житті намічається зліт, подумайте про свій гардероб: чи готовий він до цього? Можливо, варто пройтися по магазинах. Сьогодні один із рідкісних днів, коли імпульсивні покупки лише вітаються. Довіртеся своїй інтуїції, і вона безпомилково підкаже найкращий образ.

Рак ♋

Сьогодні чудовий день для того, щоб проявити побільше креативності у звичних справах. Для того, щоб насолоджуватися деякими речами, вони не обов’язково мають бути висококласної якості, і Ви це знаєте. Тому подумайте про те, як можна добре провести час за мінімальні гроші. Зайдіть в інтернет і пошукайте безкоштовні лекції, концерти або виставки. А якщо Вам потрібна допомога в пошуку ідей безкоштовного проведення часу, зверніться до когось із друзів. У них теж є цікаві думки.

Лев ♌

Незалежно від того, усвідомлюєте Ви це чи ні, Ваша кар’єра зараз проходить період трансформації. Поговоріть із кількома колегами і з’ясуйте, куди, на їхню думку, Вам варто рухатися, і дізнайтеся побільше інформації про те, що відбувається всередині компанії. Ви можете піднятися вище кар’єрними сходами, ніж могли сподіватися. Не всі плітки відповідають істині, тож Ви відчуєте полегшення, коли дізнаєтеся, що деякі речі були перебільшені. Сьогодні Вам варто зайнятися з’ясуванням того, яким чином можна найкраще скористатися Вашими зв’язками.

Діва ♍

Варто було Вам подумати, що Ви безнадійно відстали від останніх тенденцій у суспільстві, як Ви отримаєте запрошення від нової людини, що вирішила взяти на себе завдання поліпшення Вашого життя. Приготуйтеся до шквалу цікавих подій! На вас чекають нові знайомства, незвичайний досвід і, можливо, навіть нові романтичні стосунки. Будьте готові діяти в будь-який момент – неможливо заздалегідь передбачити, коли Ви зможете відкинути всі поточні справи і вирушити назустріч пригодам.

Терези ♎

Сьогодні Ваша енергія дуже сильна, і це добре. Однак за такого потужного запасу сил вам буде важче, ніж зазвичай, працювати з іншими людьми, особливо з тими, хто опинився на іншому кінці емоційного спектра. Тому намагайтеся уникати слабких і пасивних людей. Вони не забезпечать Вас ані натхненням, ані співпрацею, а лише змусять занудьгувати. Натомість тримайтеся ближче до собі подібних – ви всі разом підштовхуватимете одне одного вперед.

Скорпіон ♏

Людина, чий погляд Ви останнім часом безуспішно намагалися зловити, сьогодні раптово подивиться Вам просто в очі. Ваша чарівність нарешті подіяла, і тепер ця людина хоче познайомитися з Вами ближче. Скористайтеся цим і запросіть об’єкт Вашого інтересу на обід, каву або хоча б прогулянку кварталом. Якщо Ви хочете скоріше пізнати цього співрозмовника краще, намагайтеся спрямовувати розмову на особисті теми.

Стрілець ♐

Далеко не всім вдається опанувати мистецтво дружити, і комусь із Ваших друзів зараз складно підтримувати нормальні стосунки. Якщо останнім часом вони зривалися на Вас або ставили свої потреби вище за Ваші, постарайтеся поставитися до цього легше. Дайте знати, що Вам не дуже подобається подібна поведінка, але намагайтеся не перегнути палицю і не проявити зайву емоційність – вона лише відволіче від суті розмови, яку Вам необхідно провести.

Козоріг ♑

Немає нічого поганого в тому, щоб ставити перед собою високі цілі, тож починайте діяти і прагніть прямо до зірок! Позитивне мислення вже не раз творило чудеса, то чому Ви думаєте, що тепер це не вийде? До того моменту, як Ви підпишете офіційні документи, зв’яжете себе серйозними зобов’язаннями або вкладете великі гроші в не дуже надійну справу, можна дозволити собі побути в стані, сповненому райдужних надій. Як мінімум, це допоможе вам зберегти гарний настрій.

Водолій ♒

Присвятіть сьогоднішній день вивченню іншої культури – тим самим Ви дасте собі можливість дізнатися багато нового й цікавого. Знайомство з кухнею, музикою, танцями, живописом іншої країни наповнить Вас натхненням, а також допоможе дізнатися більше про чужу філософію і вирішити, чи хочете Ви застосувати її у своєму житті. Хапайтеся за будь-яку можливість духовного зростання. Цей процес ніколи не закінчується, тож не думайте, що ви вже завершили свою освіту.

Риби ♓

У Вашому житті станеться щось романтичне, але не обов’язково пов’язане з любовними стосунками. Ви можете знайти нове хобі, музику або навіть страву, яка викличе у Вас бурю емоцій. Як мінімум, з Вами станеться щось чудове, причому Ви могли навіть не усвідомлювати, що чекаєте на щось подібне. Ця подія принесе багато радості у Ваше життя. Ваше завдання – проявити максимум відкритості та приготуватися до чогось нового.