Найщиріші знаки Зодіаку

Двоїсті та лицемірні люди отруюють наше життя. Знак Зодіаку стане хорошим індикатором того, заслуговує людина на довіру чи ні. Принаймні, у цих 5 знаків репутація найщиріших і найвідвертіших людей.

1 місце – Водолій

Найкраща риса Водолія – він дивиться на ситуацію з різних боків, ніколи не дивиться на неї однобоко, завжди ставить себе на місце іншої людини, намагаючись зрозуміти мотивацію її вчинків. Саме ця риса дозволяє Водолію неупереджено оцінювати те, що відбувається, і робити правильні висновки. Сам же Водолій завжди відкрито висловлює свою думку, не прикрашає правду, чого чекає і від інших.

2 місце – Рак

Найвразливіший знак виявився і найщирішим. Брехня для Рака схожа на алергію. Вона завдає йому душевних мук, позбавляє внутрішньої гармонії. Саме з цієї причини Рак шукає будь-які способи, щоб захиститися від нещирості. Він дуже поважає себе, тому не опускається до фальші та удавання. Якщо не вважає за потрібне говорити правду, то він промовчить. Але на пряме запитання завжди відповість відкрито, не намагаючись виправдати себе.

3 місце – Лев

Зі свого життя Лев не робить таємниці. Із задоволенням розповідає всім охочим усі подробиці, описує думки і почуття. Але якщо хтось спробує обдурити його і буде викритий у нещирості, цього Лев не потерпить. Брехня в його розумінні – пряма образа, а зневажливого ставлення до себе він не допустить.

Лев з усією своєю люттю кинеться в атаку, битиме по всіх больових точках, поки не знищить маніпулятора. Розбір польотів воліє влаштовувати на потіху публіці, щоб усі наочно побачили наслідки такої поведінки.

4 місце – Діва

Діва – це детектор брехні. Причому зі своїм завданням Діва справляється набагато краще за прилади. Обман вона відчує за милю, з висновками не поспішає, придивляючись до маніпулятора, щоб отримати кілька незаперечних доказів. Після чого обриває всі контакти, адже для неї на першому місці стоять моральні принципи. Діва вибере гірку правду, а не солодку брехню.

5 місце – Риби

Відкритість Риб виключає брехню. Цей знак і так пригнічений несправедливістю життя, і чужа брехня для нього просто нестерпна. З цієї причини Риби замикаються в собі, йдуть у світ мрій, де все зрозуміло і ніхто не бреше. Але частіше неприкрита брехня пробуджує лють Риб, і вони, не добираючи слів, висловлюють усе в очі.

Цей знак живе почуттями, і йому дуже важливо, щоб емоції були щирими. Це дає сил і мотивації йти вперед. Тому будь-яка лицемірна людина в очах Риб опускається на саме дно. Вони не брешуть самі й уникають тих, хто може так низько впасти.

Оригінал