Чим старші – тим кращі: знак Зодіаку, який не старіє

Представники цього знака стають чарівнішими з віком, тож їх порівнюють із гарним вином, якому роки лише додають вишуканості та краси.

Легенді італійського кінематографа Софі Лорен виповнилося вже 88 років, але, коли вона з’являється на публіці – ніхто не вірить своїм очам. Прекрасна фігура, розкішні сукні, чарівна посмішка і неймовірна харизма. До речі, нещодавно вона знову повернулася на знімальний майданчик і зіграла у фільмі “Життя після нас”.

Її вмовив знятися її власний син і режисер стрічки Едуардо Понті. Відмовити йому Софі не змогла, тим паче, що й роль їй запропонували дуже незвичайну. Заради зйомок їй навіть довелося перевтілитися в літню жінку, яка доживає решту життя в інвалідному кріслі. Її шанувальники навіть занепокоїлися, наскільки вона “постаріла”. Зате, коли актриса з’явилася на публіці без гриму – зітхнули з полегшенням.

Софі Лорен – прекрасна і чудова. Багато хто дивується тому, як їй вдається мати такий вигляд у 88 років. “Треба лише завжди бути в гармонії з собою”, – ділиться вона секретом. Хоча, не виключено, що секрет молодості Софі Лорен полягає також у тому, що вона народилася під знаком Діви – 20 вересня 1934 року.

Річ у тім, що Діви не старіють – з роками представники цього знака Зодіаку стають тільки кращими.

Це відбувається, найімовірніше, під впливом Меркурія, який править цим знаком. Меркурій – планета цікавості, молодості та спілкування. Тому Діви сприймають життя як щасливу пригоду, від якої слід узяти все найкраще. До речі, їх абсолютно не засмучує той факт, що роки минають, адже вони вміють насолоджуватися кожною порою свого життя.

Їм подобається проводити час у компанії молодих людей; вони чудово розуміють їх і їм завжди є про що поговорити.

Народжені під знаком Діви до того ж ніколи не падають духом і не пасують перед труднощами. Все тому що вони завжди все прораховують на крок уперед. Їхній головний девіз: “Прорвемося!” Також вони вміють вчитися на своїх помилках і дуже мудро використовують отриманий життєвий досвід.

З будь-якої ситуації Діви виходять переможцями, тому що зберігають спокій і не втрачають самовладання. У найскладніші періоди життя в них на обличчі – незмінна усмішка. Навіть невдача для них ніколи не є поразкою. Так, тимчасові труднощі. Адже найголовніше – чарівність і харизма – завжди при них.

Оригінал