Гороскоп на 11 січня

Овен ♈

Ваше бажання побалувати себе може посилитися. Але при цьому Ви захочете робити це таким чином, щоб Ваше тіло було Вам за це вдячне. Можливо, Вам варто почати купувати фермерські овочі без хімії, сісти на дієту або зайнятися якимось цікавим видом спорту, який дасть Вам не тільки хорошу фізичну форму, а й чудовий настрій. Пам’ятайте, що будь-яке заняття може бути веселим, якщо до нього докласти трішки уяви.

Телець ♉

Любов любить спонтанність. І сьогодні завдяки Місяцю й Урану вам, імовірно, вдасться раптово справити враження на когось, хто вам вельми цікавий, і таким чином привернути увагу цієї людини. Може навіть статися так, що ви в новому світлі подивитеся на когось, хто раніше здавався вам не надто привабливим. Але любов – велика сила, яка може сильно перетворювати людей.

Близнюки ♊

Пересічна балаканина ні про що, ймовірно, Вас ніколи не цікавила. Але сьогодні Вам слід проявити обережність у розмові з кимось, хто не повинен почути від Вас занадто багато. А тому Вам доведеться повправлятися з ним у розмовах про погоду та інші нічого не значущі речі. Однак у підсумку на Вас може чекати сюрприз, адже насправді у Вас із цією людиною може виявитися значно більше спільного, ніж Ви могли собі уявити.

Рак ♋

З ким спілкуватися і дружити, це суто Ваша особиста справа, а особливо зараз. Можливо, Ви відчуєте бажання завести нові знайомства чи пізнати когось ближче, проте Ваш ентузіазм може погасити друг, який вважатиме, що краще розуміє, що Вам слід робити і з ким. І в такому разі у Вас буде вибір: ігнорувати такі спроби або ж забути про розширення свого кола спілкування.

Лев ♌

Перш ніж Ви зможете про щось заявити, Ви повинні повірити, що маєте на це повне право. Сьогодні такий підхід послужить вам добру службу. Таким чином, Ви зможете звернути більш пильну увагу на те, що Ви дійсно хочете, і що вже давно виношуєте у своєму серці. Звичайно, у Вас можуть виникнути думки, що Ваша мрія пішла за межі Вашої досяжності, але це не так. Якщо Ви її відчуваєте, значить вона поруч, і Ви зможете до неї дотягнутися.

Діва ♍

Бажання опинитися в якомусь іншому місці може істотно посилитися, але обставини можуть складатися таким чином, що Ви нікуди не можете поїхати. Але якщо бажання побачити світ або хоча б траву по інший бік паркану надто сильне, значить у Вас є всі шанси задовольнити свою цікавість. Ніхто ж не може заборонити Вам будувати плани і вирушати хоча б у віртуальні подорожі.

Терези ♎

Коли Вашому мозку потрібен перепочинок, він заявляє про це більш ніж ясно. І сьогодні саме такий день, але з тією поправкою, що Всесвіт дає добро на відпочинок Вашої сірої речовини будь-яким способом, який допоможе їй скинути тягар і омолодитися. При цьому Ви повинні або навіть зобов’язані скинути з себе якийсь емоційний тягар, який заважає Вам розслабитися. І не виключено, що йдеться про пару людей, які часом стають для Вас чимось схожим на якір.

Скорпіон ♏

Однодумці – це прекрасно, особливо якщо йдеться про нових людей, про яких можна дізнатися стільки всього цікавого. Сьогодні Ви, можливо, звернете увагу на когось, хто Вам вельми цікавий, і Ваш інтерес може стати першим кроком до формування або зміцнення інтригуючого інтелектуального зв’язку. Тож ставте запитання, уважно слухайте чиїсь відповіді і дивіться, що відбуватиметься далі.

Стрілець ♐

Сьогодні Вам, можливо, доведеться зробити певний вчинок, який допоможе Вам істотно просунутися кар’єрними сходами, але при цьому дещо похитне Ваші морально-етичні принципи. Так, є ймовірність, що Ви перетнете ту межу, за якою вважали за краще б залишатися, але, як то кажуть, у коханні і на війні всі засоби хороші, а тому не варто себе картати за цей маленький відступ від Ваших життєвих кредо. Кар’єра – це свого роду гра, тож просто йдіть далі.

Козоріг ♑

Сьогодні Вам добряче набридне рутина і Вам захочеться вирватися на волю з монотонної течії буднів. І що більше незнайомих горизонтів відкриється Вам, то більше задоволення від досліджень і від життя Ви отримаєте. Тож прощайтеся зі своєю зоною комфорту і вирушайте назустріч незвіданому, адже тільки десь там, у нових краях, Ви зможете знайти бажане.

Водолій ♒

Якщо щось змушує Ваш мозок працювати активніше або захоплює Вашу уяву, Ви, напевно, не випустите це з уваги. Сьогодні через з’єднання Місяця з Ураном вас може захопити якась певна тема, та так сильно, що ви зануритеся в неї з головою. Звичайно, мова може йти і про якусь людину. Хай там як, ви можете і маєте досліджувати цю сферу далі.

Риби ♓

Якщо Ваші інстинкти кажуть Вам, що щось або, можливо, хтось має якусь дивовижну привабливість, не кажіть своєму внутрішньому голосу, що він не правий. Він говорить правду, і Ви, ймовірно, це знаєте. Однак це не привід дивитися на ситуацію крізь рожеві окуляри. Будьте реалістом і з’ясуйте, наскільки великі Ваші шанси стати частиною чогось більшого, хоч би до якої сфери Вашого життя це стосувалося.