Найбільш ненадійні знаки Зодіаку

Кожна жінка хоче бачити поряд з собою сильного, впевненого, самодостатнього чоловіка. Він необов’язково повинен бути Аполлоном зовні і Халком всередині, але він повинен бути свого роду захистом і опорою. Деякі чоловіки наділені цією самою природою, інші ж, навпаки, зовсім далекі від ідеалу еталонного чоловіка.

Астрологи виділяють три найбільш ненадійних знаки зодіаку, яких іноді називають «ганчірками», а не чоловіками.

Рак

Нерідко Раки – чудові сім’янини. Коли потрібно, вони посидять з дітьми, приготують обід, з’їздять до тещі на підмогу. При цьому, їх найбільший недолік – нерішучість, невпевненість, м’якотілість.

Раки дуже прив’язані до своїх мамам, тому не дивуйтеся, якщо слово матері (нехай і часом абсурдне) завжди буде для нього законом. Попри велику кількість позитивних якостей, дружина Раку рідко може визнати, що життя з ним – як за кам’яною стіною.

Терези

Терези – розумні, розважливі, розсудливі. Вони – прекрасні друзі і товариші, з ними ніколи не засумуєш. Але з таким чоловіком зможе ужитися тільки сильна жінка, яка вкладе в нього чимало зусиль. Їй доведеться його мотивувати вчинками.

Чоловік-Терези нерідко ледачий. Йому простіше сказати, ніж зробити. Терези нерідко використовують у своїй промові твердження, що щастя не в грошах, таким чином виправдовуючи свою неамбіційність і лінь.

Риби

Риби – чоловіки, ширяють у хмарах. У своїх думках вони – успішні, самодостатні і сильні особистості. Але, щоб втілити ці мрії в життя, потрібно багато сил і часу. З цієї причини Рибам простіше зійтися з сильною жінкою, яка буде «тягнути» на собі всю сім’ю. А він продовжить марити про неймовірне, адже мрії мають колись збуватися!

Безумовно, з кожного правила бувають винятки, і все вищеперелічене може і не бути присутнім у вашому обранцеві. Якщо він усвідомив свої слабкості і вирішив їх подолати раз і назавжди, то назвати його ганчіркою не повернеться язик!

А ви згодні з цим гороскопом? Поділіться своєю думкою в коментарях!