Як різні знаки Зодіаку ставляться до поцілунків

Ваш знак зодіаку запросто може розповісти багато про вашу особистість: який ви друг, партнер або колега. Дивно, але факт: ваш астрологічний знак, виявляється, впливає і на ваше ставлення до поцілунків. Так, ви не помилилися – зірки можуть визначати і те, як ви цілуєтеся. Зрештою, ваш стиль поцілунків – це теж ваше самовираження. Дехто навіть стверджує, що ми особливо чесні та відкриті під час емоційної або інтимної близькості, а поцілунок – це фактично демонстрація вашої особистості, ваших цінностей, симпатій, антипатій і вашої пристрасті.

Овен

Овен часто може бути імпульсивним і поривчастим у своїх рішеннях, діях і стосунках, що і робить його таким пристрасним любителем поцілунків. Овен здатний палко обіймати і цілувати вас посеред вулиці і перед незнайомими людьми. Він не соромиться і не переймається думкою оточуючих. Цей знак може бути шаленим і авантюрним, тому цілуватися з Овном – це досить емоційно і вогненно.

Телець

Телець дуже вразливий і залучає всі свої органи чуття. Він не просто цілуватиме вас, а одночасно торкатиметься, дивитиметься, слухатиме і вбиратиме ваш запах. Цей знак дуже тактильний, тому він хоче відчувати повний взаємозв’язок з усім, що він робить, зокрема й у поцілунку. Телець любить обійматися і цілуватися повільно і ніжно; агресії, шаленства та імпульсивності ви точно від нього не дочекаєтеся.

Близнюки

Якщо ви Близнюки, то ви знак кокетливий і грайливий. Вам подобається отримувати задоволення, ви допитливі, авантюрні й пустотливі. Близнюкам ненависна нудьга і буденність, а в поцілунках тим більше. Вони сексуальні, балакучі й сповнені енергії, тож моментально озвучать вам, якщо їм хочеться, щоб ви їх поцілували. І найголовніше – вони не посоромляться сказати, як саме їх треба цілувати.

Рак

Рак іноді може здаватися жорстким і не емоційним зовні, але насправді він дуже м’який і чутливий всередині, і це видно з того, як Рак цілується. Інтимні моменти з Раком – це можливість розглянути його душу; він ніжно ставиться до свого партнера і хоче, щоб той почувався з ним тепло і комфортно. Рак дуже постійний і неагресивний у стосунках, а його поцілунки глибокі, сердечні й чуттєві.

Лев

Лев, як найзухваліший з усіх знаків, може бути вкрай імпульсивним, коли мова заходить про його особисте життя і поцілунки. Вони прагнуть у центр уваги, тож палко цілуватися на людях для них не є проблемою. Леви оптимістичні й сексуальні, тому їхні поцілунки сповнені бажання й почасти розв’язності та навмисної недбалості.

Діва

Діва співчутлива, турботлива й уважна до партнера, цей знак не знає, що таке егоїзм, отже, Діва всіма силами намагається віддавати партнеру, а не тільки брати, а також прислухатися до його потреб і бажань. Діві притаманні чуйність і гнучкість, “обтяжені” перфекціонізмом, тому варто очікувати, що її поцілунок буде акуратним, якісним і сфокусованим на деталях.

Терези

Терези – знак романтичний, що обожнює красу й естетику поцілунків. Вони думають не тільки про свої відчуття, а й візуалізують поцілунок з боку, вважаючи це видовище шикарним і зворушливим. Вони обожнюють пристрасні поцілунки у фільмах, а також любовні сцени і палкі обійми. Терезам хочеться доставити радість своєму партнеру, та так, щоб у нього паморочилося в голові, отже, поцілунки Терезів – це сама ласка, романтика і ніжність.

Скорпіон

Поцілунки Скорпіона безпосередньо пов’язані з його темним еротичним боком особистості – це тілесне бажання і зваблювання. Цей знак неймовірно пристрасний у всіх аспектах свого життя, особливо коли справа доходить до близькості. Скорпіон, як правило, робить перший крок і стає домінуючою стороною в поцілунку, а іноді він здатний бути навіть трохи агресивним і наполегливим.

Стрілець

Авантюрний Стрілець любить веселощі та грайливість. Він сповнений позитиву, оптимізму й ентузіазму і просто хоче, щоб партнер почувався з ним легко і щасливо, тому щедро обсипає його пустотливими поцілунками і компліментами. До речі, самому Стрільцю замало одного поцілунку, йому потрібне море ніжності й любові, а також маса тактильних контактів і відчуттів.

Козоріг

Козороги амбітні, працьовиті, цілеспрямовані й організовані, тому їм невластиві незаплановані поцілунки і спонтанні обійми. Цей знак любить цілуватися за правилами, ніколи не діє з натхнення і не буває занадто розслабленим. Козоріг розбірливий у плані вибору партнера по поцілунках, але якщо вже починає цілуватися, то робить це витончено і якісно – все, як годиться.

Водолій

Водолій – особистість відкрита і частково схильна до пригод в особистому житті. Людям цього знака невластиво мислити стандартно і шаблонно, тож, коли справа доходить до поцілунків, Водолій не боїться рішуче зробити перший крок, а його пристрасні поцілунки запам’ятовуються і змушують тремтіти.

Риби

Деякі люди віддають перевагу швидкоплинним, майже непомітним поцілункам або ж стрімким, але пристрасним. Риб це ніяк не стосується. Вони вважають за краще обійматися і цілуватися довго і романтично. Фактично обійми і поцілунки для них – це один тривалий і пристрасний процес злиття двох людей в одне ціле.

Оригінал