Гороскоп на 3 вересня

Овен ♈

Місяць закликає Вас розширити кругозір, але важливо ретельно відбирати інформацію, яку Ви поглинаєте, та не поспішати вірити будь-чому. Їжа для розуму має бути корисною. Намагайтеся фільтрувати можливий обман, який може захопити Вашу уяву.

Телець ♉

Уран, планета змін та потрясінь, знаходиться у Вашому знаку. Це означає, що останнім часом спокій Вам тільки сниться. Минулого тижня Уран став ретроградним, а отже, саме час подумати, як Ви хочете змінити себе та сприйняття Вас людьми. Час для експериментів у Вас буде до січня!

Близнюки ♊

Черпайте з колодязя творчості, щоб угамувати спрагу змін. Ви переживатимете через неможливість висловити певній людині все, що думаєте, і через його чи її можливі плани. Але терпіння та уява допоможуть вирішити і цю проблему. Рано чи пізно Ви зможете зламати ці обмеження.

Рак ♋

Добре, що Ви маєте план і ясно уявляєте собі і мету і способи її досягнення. Але яким шляхом Ви йдете – шляхом найменшого опору? У тому, щоб діяти по-старому, немає нічого поганого, але найцікавіші відкриття чекають Вас осторонь второваних шляхів. Настав час досліджувати незвідані території!

Лев ♌

Одна справа – зрозуміти, що щирість важлива, зовсім інша – почати її практикувати. Однак, день принесе важливі одкровення, якщо Ви будете готові прийняти їх. Люди все одно бачать, що Ви щось ховаєте. Не дайте гордості стати на шляху істини – і можливості завести друзів.

Діва ♍

Венера готується вступити у Ваш знак, а Ви ось-ось отримаєте нове підтвердження своєї привабливості. Інші ніколи в ній не сумнівалися – а Ви? Ви поділяєте цю думку? День принесе підвищення самооцінки та можливість краще подбати про себе. Вам пора поглянути на себе новими очима.

Терези ♎

Вам хочеться якнайшвидше набути натхнення, комфорту, щастя. Але спершу потрібно вийти із зони комфорту та відмовитися від деяких звичок. Над Вами віють потужні вітри змін. Настав час звільнитися від зайвого вантажу, емоційного чи матеріального. Прийміть зміни – і вони приймуть Вас.

Скорпіон ♏

Ви можете зробити своє життя кращим по-різному; будьте відкриті для варіантів. Деякі з них очевидні – почати більше тренуватися, їсти здорову їжу. А що щодо самооцінки та впевненості у собі? Чи не потрібно якось підвищити їх? Непоганим варіантом буде відмовитися від осоромленої рутини і внести у своє життя трохи контрольованого хаосу. Світила допоможуть Вам у цьому.

Стрілець ♐

Ви матимете чудовий шанс переоцінити свої зобов’язання перед іншими людьми. Під впливом Місяця Ви будете дуже чутливі до ситуацій, в яких інші чекають від Вас негайних дій. Такі речі особливо зачіпатимуть Вас якщо у відповідь на свої старання Ви отримуєте суцільну критику замість подяки.

Козоріг ♑

Прощайте ворогів. Навіщо? Щоб позлити їх, зрозуміло! Є чимало плюсів у тому, щоб залишити минуле у минулому. Досить ображатись і обурюватись. Вам стане легше, якщо Ви знайдете у собі достатньо сили та чуйності, щоб вивчити урок, відпустити ситуацію та жити далі.

Водолій ♒

Якщо Ви бачите, що в якійсь галузі ініціатива опинилася за Вами, то із задоволенням проявите її. Інші будуть цьому лише раді – можливо, тому, що тепер їм можна розслабитись і нічого не робити. Може, їм здається, що Вам все дається легко, а може вони вважають, що Ви впораєтеся краще за всіх. Якщо таке ставлення почне напружувати Вас, почніть відкрито говорити про це.

Риби ♓

Потреба самовираження вимагає оцінити, наскільки Ви звикли стримувати себе. Всім, звичайно, довелося терпіти певні обмеження останнім часом. Але Ви як ніхто ясно усвідомлюєте, скільки всього могли б зробити, якби не були скуті по руках та ногах – і знайдеться хтось, хто захоче допомогти Вам у боротьбі за свободу.