Наскільки довговічне кохання вашого знака Зодіаку

Зодіакальний знак здатний розповісти вам багато чого про себе, аж до того, наскільки тривалою буде ваша любов. У кожного з нас є набір вельми характерних рис особистості, які можуть помітно вплинути на наше романтичне життя. Хочете перевірити?

Овен

Овен любить вас доти, доки у вас горить вогонь і вирує енергія. Цей знак абсолютно незалежний і мужній, а також активний і товариський. Він втратить до вас інтерес лише тоді, коли ви станете занадто нудною і банальною людиною без натяку навіть на найменшу краплю ентузіазму.

Телець

Телець дуже впертий, але працьовитий, він не стане ризикувати своєю стабільністю заради любовного інтересу. Однак Тельці боротимуться за те, що вони хочуть, і вони справді вміють щиро любити. Їхні почуття пропадуть, якщо ви заважатимете їхнім наполегливим амбіціям і не даватимете змоги переслідувати свої цілі.

Близнюки

Близнюки – це типові соціальні метелики, шалено енергійні та комунікабельні. Усі вони є екстравертами, яким потрібно щодня розмовляти і спілкуватися з людьми. У ту мить, коли особисті стосунки будуть їх у цьому обмежувати, любов Близнюків піде на спад.

Рак

Рак – істота непередбачувана, але ця його непередбачуваність зводиться тільки до прагнення до безпеки. Якщо Рак повністю захищений у своїх стосунках, він навряд чи від них добровільно відмовиться і ніколи не піде. Цьому знаку необхідно постійно нагадувати, що його, як і раніше, люблять.

Лев

Лев – людина віддана, великодушна і добра. Однак він запальний і неймовірно егоїстичний. Щойно ви припините його звеличувати до небес, то левова любов випарується. Цей знак здатний багато чого пробачити, але якщо він зрозуміє, що ви не особливо високо його цінуєте, то відразу ж зникне з вашого життя.

Діва

Діва – особистість інтелектуальна і раціональна. Вона схильна бути вельми недовірливою і до непристойності практичною. Цей знак кохає вас до моменту, поки не зміняться обставини саме з погляду раціоналізму і практичності. Тим паче кохання Діви дуже швидко випарується, якщо ви не схильні до порядку і досить легковажні.

Терези

Терези – найдипломатичніші з усіх знаків. Вони можуть пишатися тим, що здатні легко вирішувати конфлікти, але ненавидять власне безсилля, якщо в них це не виходить. Цей знак не виносить агресію і насильство. Щойно вони помітять ці якості у свого партнера, то стосунки закінчені.

Скорпіон

Скорпіони є найбільш пристрасними з усіх зодіакальних знаків, і вони нескінченно віддані своєму обранцеві. Однак це має бути обопільно без варіантів. У той момент, коли ви зрадите Скорпіона, ви відчуєте на собі його жахливий гнів і витончену помсту.

Стрілець

У Стрільця незмінно позитивний погляд на життя. Їм дуже складно спілкуватися з партнером, якому притаманні песимізм і негативні емоції. Хоч би як Стрілець намагався “підбадьорити” свою другу половину, але щойно він зрозуміє марність своїх зусиль, то кохання закінчиться.

Козоріг

В очах Козорога ідеальні стосунки – це взаємодоповнююча співпраця. Цьому знаку потрібен партнер, який буде підживлювати його амбіції, а також всіляко розвиватися сам. Вам не обов’язково бути таким же амбітним, як Козоріг, але цілі у вас бути повинні. Крім того, Козоріг терпіти не може, коли його партнер даремно витрачає свій потенціал.

Водолій

Водолію не подобається нудний спосіб життя, оскільки йому до душі веселитися з близькими друзями і вести інтелектуальні бесіди. Його приваблюють у партнері ерудиція та вміння бути хорошим, чуйним слухачем. Продовжуйте так поводитися, і Водолій весь ваш на довгий-довгий час.

Риби

Риби, які прощають і люблять, імовірно, будуть любити вас до кінця життя, якщо ви будете дуже схожими на них, ну або, принаймні, повністю розуміти. Риби ненавидять критику і терпіти не можуть самовпевнених людей. Самі Риби дуже співчутливі та вразливі. Коли вони побачать, що ви не виявляєте співчуття до інших і навіть буваєте жорстоким, то вмить попливуть геть від вас.

Оригінал