15 пар знаків Зодіаку, у яких будуть довгострокові відносини

Багато людей ставляться до гороскопів скептично. Але давайте на чистоту: кожен з нас хоча б раз читав статтю про знаки зодіаку. Це могло бути випадково, коли ви гортали чергову газету, або цілеспрямовано для пошуку вакансій відповідей. Безумовно, вони не такі точні, як хотілося б. Але це нормально, коли людина шукає свій гороскоп, своєї дівчини або хлопця. Якщо ж ви критично сприймаєте цю інформацію, то постарайтеся хоча б отримати задоволення від читання!

Чесно зізнатися, автор даної статті обожнює гороскопи, а тому ретельно шукав щось, що могло допомогти зрозуміти ступінь сумісності знаків Зодіаку. Насправді, нічого серйозного в цьому немає, але іноді ви можете знайти там цікаві факти, які змусять по-іншому дивитися на оточуючих людей. Хіба це не чудово?

Астрологи стверджують, що існує певний зв’язок між конкретними знаками Зодіаку. Це і називають сумісністю. Вона може варіюватися від низького рівня до високого. Деякі люди дуже трепетно ставляться до цього, тому сьогодні ми допоможемо їм розібратися, які саме пари мають шанс побудувати довгострокові відносини. І не впадайте у відчай, якщо вашої пари не буде в списку!

Риби і Телець

Риби знаходяться дуже далеко за зодіакальним розташуванням від Тельця. Це говорить про переважно кармічний зв’язок між ними. Як правило, така пара живе в шлюбі довго і щасливо. Сприяють цьому мрійливість і ідеалізм Риби, яких підстьобує реалістичний і господарський Телець. Досить міцний союз, в якому кожен доповнює один одного. Відповідно до астрологічної характеристики, ця пара належить до типу «споріднених душ».

Овен і Терези

Обидва знаки перебувають під заступництвом планети пристрасті – Марс, та планети любові Венери. Цим і пояснюється їхня пристрасна натура, яка жадає спілкування та найяскравіших вечірок. Це соціальні люди, яким подобається бути один з одним і брати участь у всіх подіях разом. Про відносини Овна і Терезів неодмінно дізнаються всі навколо!

Овен і Близнюки

Вогонь і повітря – дві стихії, які доповнюють і допомагають один одному стає кращими. Ці люди сповнені оптимізмом і долають будь-які труднощі разом. Коли Овен і Близнюки нерозлучні, вони можуть звернути гори, як би важко це не було. І ви не побачите сліз на очах. У їхніх відносинах бушує пристрасть – головний рушійний елемент довговічної любові.

Скорпіон і Рак

Як і перша розглянута пара, Скорпіон і Рак дуже близькі один до одного і можуть належати до типу «споріднених душ». Ці люди не позбавлені романтичної жилки, а крім цього, вони наповнені пристрастю і вірністю до обранця. Деколи, лояльність чергується з ревнощами, але це можуть бути короткочасні емоції.

Дуже часто за Скорпіоном і Рак можна помітити публічний прояв своєї любові, щоб показати оточуючим свої претензії на партнера. Така собі форма захисту від ревнощів. Попри це, пара може мати довгострокові відносини.

Стрілець і Лев

Два вогняних знаки – це найяскравіший прояв пристрасті і характеру. Будьте обережними, перебуваючи поруч з ними, адже можна не витримати їхній натиск! Їхнє спілкування між собою нагадує вибухи феєрверків: все відбувається голосно і з безліччю жестів. Зате Стрілець і Лев можуть підштовхувати один одного до досягнення високих цілей.

Гумор, амбіції, здорова критика – все це присутнє у Стрільця з Левом. Деколи, вони можуть свариться через верховенство в сім’ї, але міцний характер і сильні почуття допоможуть їм.

Діва і Водолій

Ось ми і дісталися до найбільш несхожих один від одного, немов це різні полюси магніту, знаків зодіаку. Внаслідок таких явних відмінностей вони і притягуються.

Аналітичний розум Діви і емоційний характер Водолія здатні продемонструвати чудеса взаєморозуміння. Але є і зворотна сторона медалі: явні відмінності стають причиною більшості сварок. Навряд чи хтось з пари захоче кардинально змінювати свій характер, тому їм потрібно навчитися приймати один одного і знаходити компроміси. Діві і Водолію важко почати відносини, але якщо це сталося, то це надовго!

Козоріг і Телець

Ця пара відноситься до тих, хто може непомітно сісти в кутку й тихо обговорювати свої недоліки. Їхнє спілкування відбувається за принципом «ти мій найкращий друг, тому я повинен це сказати». Така координація і взаєморозуміння здатні вибудувати дуже тривалі відносини. Козоріг і Телець належать до типу «владна пара».

Якщо вам пощастило бути присутнім поряд з цією парою, то може скластися враження, ніби ви на прийомі у королівської сім’ї. Порізно вони не можуть створити щось подібне. Але коли Козоріг поруч з Тельцем, то все відразу змінюється. Вони чудові! Один погляд здатен змусити вас завмерти на місці.

Риби і Скорпіон

Риби належать до водної стихії, як і Скорпіон. І коли вони разом, ви зрозумієте, що таке справжня спрага. «Споріднені душі» – це ті пари, які мають найбільший шанс на довгострокові відносини і вищевказані знаки належать до них. Дуже спокійний характер обох партнерів, з одного боку, справляє враження, але варто на хвилину відлучиться від них, як починається шторм. Ніщо і ніхто не примушує їх до чого-небудь. Вони самі вибудовують свою долю і вміють розуміти один одного. А романтика між Рибами і Скорпіоном була присутня завжди. Мабуть, як і деякі перегини!

Близнюки і Діва

Уявіть на хвилину, що у вас є друг, який може зателефонувати вам о 3 ночі і поскаржитися на те, що в око потрапила смітинка, доповнюючи розповідь про неминучий кінець світу. А тепер уявіть, що їх двоє. Ось вам і ідеальна пара Близнюків і Діви!

Якщо потрібно якось охарактеризувати відносини цих знаків зодіаку, то на думку спадає спрощений гурток для дебатів. Суміш інтелекту і душевного багатства змушує їх говорити про все і в деталях. Близнюк і Діва – дуже вперті, а тому можуть приховувати всередині свої почуття, що призводить до депресії. Але якщо вони змогли висловити все один одного, то їхні стосунки будуть стояти на першому місці у кожного з партнерів.

Для повноцінних відносин і високого взаєморозуміння цій парі потрібно навчитися бути впевненішими і не боятися обговорювати з партнером будь-яку проблему.

Овен і Козоріг

Відносини Овна і Козорога схожі на магію. Їх важко змусити спілкуватися один з одним і підтримувати відносини на самому початку. Але з плином часу їхні почуття зміцніють, і ви станете свідком небаченого потоку любові!

Ця пара дуже сильна духом, і вони вміють працювати в команді. Але таке завзятість може обернутися і проти них. Деякі ситуації будуть аналогічні тим, що пара людей намагається зламати стіну голими руками. За ними важко встигнути, адже вони живуть своїм життям незалежно від інших. І не дай Боже нашкодити кому-небудь з цієї пари! Тому що з вигляду щасливі і нешкідливі Овни разом з Козорогами вміють відповідати на загрозу сильною люттю.

Близнюки і Терези

У цієї пари є все: розум, любов, пристрасть і чудова гармонія. Тому рівень сумісності Близнюків і Терезів дуже високий. Однак, два представники повітряної стихії поводяться по-різному. Близнюки люблять аргументувати свої дії, в той час, як Терези воліють мовчати і бути осторонь, не заважаючи своєму партнерові.

Обидва знаки мають потребу в тимчасовій самоті. Адже Близнюк дуже напористий і любить сперечатися. Тому для довгострокових відносин потрібно вчитися розуміти один одного і давати своєму партнеру більше простору.

Овен і Стрілець

Пожежа на вулицях і пожежа в простирадлах – коротко про відносини цих двох знаків. Овен і Стрілець сумісні настільки, що стає страшно. Пристрасть, ентузіазм і дика енергія переповнюють обох. І з плином часу ці якості лише посилюються. Їм ніколи не буде нудно один з одним. В крайньому разі, вони почнуть співати. У відносини Овна і Стрільця краще не втручатися і не намагатися їх зрозуміти. Їм і так добре разом!

Риби і Рак

Ще один зразок по-справжньому міцних відносин. Раки виявляють інтуїцію і чудову витримку, коли Риби можуть дозволити собі деякі пориви пристрасті і прояву емоцій. Обидва знаки належать до водної стихії, а значить вони чудово розуміють один одного і вміють берегти романтику. Багато людей позаздрили б такому дбайливому відношенню. І повірте, між ними не буде ніякої брехні, тому що вони люблять говорити правду.

Діва і Телець

Тут і говорити нема про що. Діва і Телець створені один для одного. Обидва практичні, щирі і віддані. І якщо вам пощастило бути одним з цієї пари, то подумайте тричі, перш ніж намагатися знайти когось іншого!

Овен і Водолій

Дві протилежні стихії добре доповнюють один одного, але деякий час їм потрібно побути на самоті. Ні, не тому що вони втомлюються від свого партнера. Навпаки, жага пригод і допитливий розум лише підштовхують їх до спільного життя. Просто Овен і Водолій вміють задовольняти свої потреби, не ображаючи при цьому партнера. А час для роздумів і спокою в самоті потрібен практично кожному. Це дуже авантюрний союз, який доставить море задоволення як одному, так і іншому.

Телець і Рак

Телець і Рак знають, як цінувати відносини. І вони з легкістю підуть на поступки один одному, якщо це буде необхідно. Адже все робиться заради любові! Вони не погребують вдаватися до «брехні во благо» – все для збереження стосунків. Це дуже цікавий прояв почуттів, яке доставляє багато емоцій як Тельцю, так і Раку.

Близнюки і Водолій

Близнюки і Водолій уособлюють собою шалені стосунки. Немов божевільний сусід, вони нікому не дадуть спокою. Жага пригод і веселий характер лише підсилюють це враження. І попри бурхливий порив пристрасті, Близнюки і Водолії можуть з легкістю відмовитися від усього, якщо комусь із пари потрібен відпочинок. Вони воліють весь час проводити разом.

Деколи складається враження, ніби вони вже зустрічалися в минулому житті, адже настільки добре вони ладнають! Навіть якщо вони тільки що познайомилися, у них знайдеться безліч тем для розмови.

Водолій і Близнюки

Ця пара належить до того розряду людей, які люблять завершувати почате іншими. Вони можуть дратувати інших своєю пунктуальністю, але їхня сумісність не викликає сумнівів. Водолій і Близнюки зв’язуються між собою на рівні чистої психології! Обидва індивідуальні і незалежні, але вони можуть кинути все заради коханої людини.

Лев і Овен

Ця пара – вогонь в її чистому прояві. Вогняна стихія так і б’є зсередини цих відносин. Часом, вона проявляється дуже яскраво, але ніщо не зруйнує їхній союз. Це перевірено часом вже не на одному десятку людей!

Підсумовуючи, хочеться переконати вас у тому, що не обов’язково бути в списку ідеально сумісних пар. Навіть якщо це стосується такої тонкої теми, як астрологія. І це нормально! Кожна людина має право жити і будувати відносини з тим, кого вибере сама. І тільки від вас залежить, наскільки вдало вони складуться.

Висновок

І не треба дивуватися, якщо ваші стосунки розпалися навіть попри гороскоп. Це лише приблизна характеристика, яка ні в якому разі не може трактуватися як відомий факт. І вже тим більше не дивуйтеся чомусь, якщо ви належите до тих, хто звик не розлучатися і шукати нові гострі відчуття. Ви навіть можете не помічати за собою.

Врешті-решт, відносини – це взаєморозуміння з домішкою імпровізації. Тому неважливо Лев ви чи Рак, чи зустрічаєтеся ви з Овном чи з Скорпіоном. Важлива тільки любов і те, на що ви здатні піти заради неї.

Оригінал