5 знаків Зодіаку з вираженою негативною енергетикою

Кожному з нас доводилося стикатися з людьми, спілкування з якими несприятливо позначається на самопочутті. Розмова з такою людиною викликає неприємні відчуття, а після нього ви довго перебуваєте в пригніченому стані чи відчуваєте повне спустошення. Знайомі відчуття, чи не правда?

Просто у вашого опонента виражена негативна енергетика. Таких людей потрібно знати в обличчя і намагатися уникати контактів з ними, що не піддавати небезпеці своє психологічне здоров’я.

Діва

Представники знаку Діва лише на перший погляд здаються миролюбними і добродушними. Але при більш тісному знайомстві відразу починає проявлятися їхня критичність. Діви готові критикувати абсолютно все – начальство, політиків, погоду за вікном, і, звичайно ж, вашу роботу. Абсолютно безпардонним чином вони будуть вказувати на недоліки, вишукувати помилки і читати моралі, а потім, довівши вас до сказу, стануть показувати, як потрібно працювати.

І адже подібною поведінкою Діви славляться не тільки на роботі, і не тільки в спілкуванні з колегами. Найбільше від представників даного знаку страждають рідні та близькі. Своїх домочадців Діви зводять з розуму постійними причіпками і вимогою підтримувати в будинку ідеальний порядок. Але навіть у цьому випадку вони знайдуть до чого причепитися.

Але це не єдина погана риса Дів. Представники даного знака буквально все бачать в негативному світлі. Будь-яку інформацію вони сприймають критично і з недовірою, і оточуючим доводиться витрачати багато сил і нервів, щоб довести Дівам їхню неправоту. Природно, взаємодіяти з такими особистостями, а там більше жити з ними під одним дахом, досить важко.

Рак

Особи, народжені під знаком Рак, натуральні меланхоліки і найбільш депресивні представники Зодіаку. Їх дуже легко вивести з рівноваги, зіпсувавши настрій однією неприємною фразою, а потім цілий день страждати від їхнього негативу. Це ліниві особистості, яких можна змусити працювати тільки зі скандалом, а вирушаючи в магазин за покупками, будьте готові до того, що Рак розсердить буквально всіх, починаючи від продавців і закінчуючи вами. Цим людям нічого не подобається, вони у всьому бачать недоліки, і цей негатив поступово передається оточуючим.

Особистості даного знака щиро вважають, що світ з ними несправедливий і вони обділені. А вже якщо у них є брат або сестра, батькам Раків все життя доведеться вислуховувати докори в тому, що їх утискають і люблять менше за інших дітей.

Найнеймовірніше в тому, що будь-яка людина, зіткнувшись з депресією, відчуває нездужання, слабкість, і мріє знову відчути радість життя. З Раками все по-іншому. Вони чудово почуваються в цій хмарі негативу і роблять все, щоб втягнути в нього оточуючих. Близьким людям тягнути ношу у вигляді родича знаку Рак, дуже непросто.

Козоріг

Під знаком Козорога народжуються холодні, бездушні і вкрай егоїстичні особистості. Весь життєвий шлях цих людей спрямований на розвиток кар’єри і збагачення, а люди для Козорога – лише засіб досягнення мети. Тому і ставлення до оточуючих у представників цього знака частіше зневажливе.

Козороги вважають себе найрозумнішими і навченим життєвим досвідом, а оточуючих сприймають як особистостей нерозумних, і всіляко підкреслюють це в розмові, що дуже дратує і ображає співрозмовників.

Представник цього знаку не довіряє нікому крім себе, а тому до всіх оточуючих людей ставиться з підозрою. І цей факт зовсім не сприяє встановленню доброзичливих відносин. До того ж Козоріг скупий на почуття, від нього не дочекаєшся ніжності і теплоти. Спілкування з такою людиною малоприємне. Нарешті, обговорення будь-яких подій Козоріг неминуче зводить до негативу, любить згущувати фарби і припускати найпохмуріший фінал.

Близнюки

Безсердечним і розважливим Близнюкам нічого не варто образити і принизити людину. У них відсутнє почуття такту, зате досить жовчі, яку вони вивергають на неприємних їм людей. А таких людей дуже багато, адже Близнюкам вкрай складно догодити.

У спілкуванні Близнюки часто бувають нетактовними і не вибирають виразів. Кожній людині вони виносять оцінку, і якщо не вважають її рівною собі, в спілкуванні починає відчувається зневага і знущання. Спочатку це викликає подив, а потім негатив і відторгнення, через що навколишні люди воліють обходити Близнюка стороною і не зближуватися з цією людиною.

Якщо ви боїтеся пристріту, з Близнюками вам краще не перетинатися. Ці люди з легкістю можуть наврочити людини, накликаючи на неї біду, або «накаркати», прогнавши тим самим удачу. Тому новонароджених діточок Близнюкам краще не показувати, а запитувати поради з того чи іншого питання собі дорожче.

Скорпіон

Скорпіонів називають самими негативними представниками знаків Зодіаку, і на те є всі підстави. Ці люди вибирають крайності, а тому якщо вже люблять, то до одуру, а якщо ненавидять, то не зупиняться, поки не знищать свою жертву.

Всім відомі патологічні ревнощі Скорпіонів і їхня болюча мстивість. Представники даного знаку не прощають образ, а тому дістати ворога в особі Скорпіона не захоче ніхто. Та й у спілкуванні представники даного знака агресивні і запальні, можуть обрушити свій гнів на людину через якусь дрібницю, а тому навколишні або близько товаришують зі Скорпіоном або воліють триматися від цієї людини подалі.

Багато людей, після спілкування зі Скорпіонами відчувають слабкість і виснаження. Це явно свідчить про те, що серед представників цього знака дуже багато енергетичних вампірів. Ці люди просто живляться енергією інших, причому роблять це через агресію і негатив. Не варто забувати про це, зближуючись зі Скорпіонами.

Оригінал