Яка у вас «суперсила» згідно зі знаком Зодіаку?

Овен

Овен чарівний і сильний. Ви природжений лідер, але ніколи не зловживаєте цією владою. Люди дивляться на вас знизу вгору і захоплюються вашими амбіціями. Ви можете досягти всього, чого забажаєте, і це ваша суперсила.

Телець

Якщо ви щось затіяли, ви ніколи не відмовляєтеся від цього. Ви змушуєте інших людей покладатися на вас, коли вони вас потребують. Тельці також приземлені, а це означає, що у вас є можливість дивитися на світ зі здоровою часткою реалізму.

Близнюки

Харизматичні Близнюки можуть плисти за течією в будь-якій ситуації. Мало у кого вистачить витримки, здорового глузду і спокою, як у цього знака Зодіаку. Він не падає духом, не дивлячись ні на що. Це навіть викликає захоплення.

Раптові зміни не потрясуть ваш світ – насправді, ви процвітаєте завдяки спонтанності і вмінні засвоювати уроки життя.

Рак

Ваш знак повний найрізноманітніших почуттів. Це призводить вас до неймовірного розуміння того, що інші відчувають, коли стикаються з сильними емоціями (навіть якщо ви не зовсім розумієте, як ви себе почуваєте). Ви завжди можете запропонувати своє плече тим, хто цього потребує, а чим це не суперсила? Адже у вас добре серце!

Лев

Чудовий Лев, ваша суперсила – ваша безстрашність. Як справжній лев, ви відважні і захищаєте дорогих вам людей. Навколишні знають, що краще не зв’язуватися з тим, хто вам небайдужий, інакше їм доведеться мати справу з вами..

Діва

Як Діва, ви приділяєте пильну увагу деталям, тому ваша сила – це здатність що-небудь виправити, навіть коли здається, що це неможливо. Чи то проблеми у відносинах, чи зламаний гаджет, завжди можна розраховувати на те, що Діви знову приведуть все в порядок.

Терези

Яка у вас суперсила? Терези прагнуть до миру і ідилії у всьому. Сама думка про несправедливість так турбує вас, що ви зробите все, що в ваших силах, щоб знову все виправити. Ви безкорисливі і завжди можете поставити на перше місце. В цьому ваша суперсила.

Скорпіон

Ваша суперсила – це ваша здатність приваблювати людей через свою загадкову природу. Ви потайливі в багатьох речах і, отже, привабливі. Ваша загадка і шарм полонять.

Стрілець

Ваше гаряча цікавість заразлива. Коли ви говорите про свої мрії і минулі пригоди, у вас є здатність змусити навіть найхолодніше серце прагнути до незвіданого. Ви зароджуєте в людях бажання!

Козоріг

У напористих Козорогів неймовірно сильна трудова етика. Ваша суперсила в тому, що ви можете зосередитися на будь-якій задачі та виконати її в міру своїх можливостей. Ви йдете до кінця і це супер!

Водолій

Водолій, ви володієте неймовірною здатністю зробити собі ім’я, де б ви не знаходилися. Ви як кульбаба; здатні процвітати де завгодно і за будь-яких обставин. Вас не зламають обставини і ви неймовірно живучі і впевнені в собі.

Риби

Риби володіють величезною здатністю до співчуття – ви можете поставити себе на місце незнайомця і поспівчувати тому, що він відчуває. У вас відкрита душа і чисті помисли. Ви змушуєте людей відчувати себе в безпеці і захищеності, і це неймовірно.

Оригінал