Ікони стилю по знаку Зодіаку

Бездоганні, неповторні, законодавці модних трендів (як мінімум, у колі своїх друзів). Вони кожен день виглядають ідеально, їх ставлять у приклад, хочуть бути схожими на них і сильно заздрять їх почуттю стилю.

Розберемося з погляду астрології, яким знакам зодіаку притаманне відчуття стилю, а хто не відрізняється такою якістю.

Овен

Можуть витратити свій час і гроші на речі, що їх цікавлять. Легко підбирають ансамблі завдяки ідеальному смаку з непоєднуваних речей. Віддадуть перевагу зручному одягу, який не стискує рухи. Завдяки цьому оточуючі (друзі, рідні та незнайомі люди) просять в Овнів модної поради чи просять створити для них неповторний образ.

Телець

Люблять робити покупки у модних магазинах. Віддають перевагу вишуканим і добротним речам, не купують речі без розбору. Не потерплять нічого кричущого, вульгарного та навмисного сексуального. Полюбляють підкреслити власні амбіції за допомогою гардеробу.

Близнюки

Вічний пошук, вічна загадка «Відгадай, хто я сьогодні?», вічне прагнення вперед – це Близнюки. Не люблять зайву помпезність, химерність, манірність, підкреслений статус. Часто віддають перевагу оригінальному авангардному стилю в одязі.

Рак

Не дуже любить моду, але уважно відстежує новинки. Поважає ефектність. Вкрай неохоче йдуть на модні експерименти. Віддають перевагу стандартним, витонченим та лаконічним моделям.

Лев

Цар – коротко і ясно. Любить модний і найдорожчий, розкішний одяг. Одяги Лева правильно підібрані, пошиті, екстравагантні, з оригінальним оздобленням. Наголошують на царственості, величі та кричать про статус свого господаря.

Діва

Здатні створити оригінальні образи, але завжди затишні, комфортні та універсальні. Не женуться за модними тенденціями, не люблять походи магазинами. Віддають перевагу класичним речам.

Терези

Мають чудовий смак. При виборі одягу не впадають у крайності. Здатні поєднувати зручність, елегантність, шарм та легкість в одному ансамблі. Але завжди залишаються яскравими, неповторними та оригінальними. Це викликає приховане захоплення та заздрість в оточуючих.

Скорпіон

Затяті послідовники моди. Намагаються випробувати новинки на собі. Але чудово поєднують різні речі одна з одною. Їх неможливо дорікнути в вульгарності та відсутності почуття стилю. Їм заздрять, їх засуджують за зайву любов до моди, але, одночасно, ними захоплюються.

Стрілець

Про них можна сказати коротко – ділові модники. Люблять вбирати себе, але не відволікаються від будівництва своєї кар’єри. Ідеальне відчуття стилю. Образ завжди доречний, елегантний, відповідає моді.

Козоріг

Елегантні, харизматичні, вміють подати себе. Не женуться за модою. Віддають перевагу дорогим і якісним речам, що підкреслюють матеріальний добробут, статус і амбіції. Прикрас майже немає або вони строгі та лаконічні.

Водолій

Затятий експериментатор, революціонер, порушник спокою та фанат моди. Стежить за новиками та тенденціями. Любить оригінальні образи, але комбінує одяг так, що в оточуючих майже не викликає відторгнення та різкої критики.

Риби

Романтичні та елегантні. Люблять моду, але не женуться за нею. Віддають перевагу комфорту, зручності, легкості і витонченості. Творчо підходять до створення свого образу та гардеробу, але без шокування суспільства.

Джерело