Гороскоп на 11 червня

Овен ♈

Чи не надто оптимістично Ви дивитеся в майбутнє? Якщо хтось критикує Ваші плани, можливо, варто прислухатися. У цій критиці є зерно правди – саме тому вона Вас так дратує. Щоб у Ваших планів був міцніший фундамент, важливо дивитися на речі реально.

Телець ♉

Плани, покликані зміцнити Ваше становище, може бути непросто будувати. Важко тверезо оцінити фінансове становище і його перспективи. Точно не варто вкладати гроші у ризиковані справи. Краще подумайте про те, як розпорядитися доходами з перевірених джерел. А якщо їх правда не вистачає, подумайте про монетизацію своїх нереалізованих поки талантів.

Близнюки ♊

Якщо в якійсь галузі життя Вам не вистачає впевненості, попросіть поради у тих, кому довіряєте. Так Ви зможете побачити структуру аморфних з вигляду обставин. Але майте на увазі: Ви ризикуєте почути неприємну правду. Що ж, це – зайвий знак того, що Вам радять зовсім чесно.

Рак ♋

Здається, Гордон Рамзі завжди доручає новому кухареві приготувати яєчню. Так можна відразу зрозуміти, чи вміє кухар правильно і вчасно додавати і збавляти вогонь. Під впливом Марса, який сьогодні буде впливати на Вашу кар’єру, зі зменшенням у Вас можуть виникнути проблеми. Але дуже важливо не вимагати від себе занадто багато і не доходити до вигоряння.

Лев ♌

Чи такий вже недосяжний “журавель у небі”? Поговоріть з другом про свої найсміливіші ідеї. Дуже може бути, що при його підтримці Ви досягнете більшого, ніж домоглися б поодинці. І не переживайте, що хтось вкраде шматочок Вашої слави. Всі прекрасно пам’ятають, хто відкрив цей шлях.

Діва ♍

Можуть виникнути проблеми з ясністю в спілкуванні, швидше за все, під впливом надто пристрасного ставлення до деяких переконань. Може, Ви щось не так почуєте, а може, не слухають Вас, але так чи інакше, дещиця гнучкості і широти кругозору могла б врятувати становище. Це зовсім не ганебні поступки. Спробуйте – і самі все побачите!

Терези ♎

Замість того, щоб злитися, що критики ставлять Вам палиці в колеса, краще прислухайтеся до чужої думки. Всі ці уточнюючі запитання щодо Ваших планів дуже, дуже корисні. Іноді погляд зі сторони просто необхідний – і зараз якраз такий випадок.

Скорпіон ♏

Намагайтеся робити все, щоб спілкування було ясним і розумних. Тримати у вузді притаманну Скорпіону схильність зриватися на людей, які прямо-таки не можуть утриматися від дріб’язкових причіпок. Навпаки – приділіть критиці максимум уваги, і зможете отримати чимало цінних порад!

Стрілець ♐

Реалістичний погляд на поставлену мету допоможе Вам зрозуміти, що фінанси, всупереч першому враженню, не така вже велика проблема. Є всі шанси виявити приховані можливості. Головна складність полягає в тому, що йти до мети доведеться не тим шляхом, на який Ви розраховували. Однак, правда, що стала відома, швидше допоможе Вам, ніж затримає на шляху.

Козоріг ♑

Коли старання не приносять видимого результату, це бентежить. Але причина може бути в невідповідності прикладених зусиль результату. Іншими словами, важливо по-справжньому зосередитися на меті. В цілому Ви на вірному шляху. Так тримати!

Водолій ♒

Здається, тільки Ви бачите невідповідність між традиційними методами і шансами домогтися успіху. Але навіть якщо доводиться мати справу з людьми, які не дуже хочуть сходити з уторованого шляху, їхню думку можна змінити. Просто робіть акцент на перевагах методу, який пропонуєте Ви, а не на тому, що хтось щось неправильно робить.

Риби ♓

Хотілося б, щоб дехто не втрачав зв’язку з реальністю. Але, на жаль, Ви не можете силою змусити іншого побачити світло. А якщо занадто вникнете в чужу ситуацію, ризикуєте бути звинуваченими в чужих проблемах. Тому краще просто ясно і зрозуміло висловити свою думку – а потім відійти в сторону і не втручатися, поки Вас про це не попросять.