6 знаків Зодіаку, яким притаманний страх бути покинутими

Ті знаки зодіаку, у яких присутній страх залишитися на самоті, схильні ставати дещо нав’язливими у стосунках. І хоча ми всі можемо часом хотіти побути на самоті, проте це бажання контрольоване. А ось бути знедоленим і покинутим – це зовсім інша справа. Як правило, така ситуація призводить до почуття глибокої незахищеності.

Овен

Хоча Овен – знак вольовий і жорсткий, йому необхідна постійна підтримка. Йому потрібно, щоб його оточували люди. Він хоче почуватися особливою людиною, яку люблять і цінують. Саме тому він дуже боїться моменту, коли дорогі йому люди можуть дозволити йому залишитися одному, наодинці зі своїми думками та проблемами.

Близнюки

Загалом Близнюки цілком готові до того, що їх можуть покинути, оскільки люблять надто багато розмірковувати і завжди налаштовуються на найгірший результат подій. Вони потай упевнені, що недостатньо хороші, а тому рано чи пізно їх почнуть обходити стороною друзі та близькі, а потім і зовсім від них відвернуться.

Діва

Цей знак чудово усвідомлює, ким він є, але він схильний до низької самооцінки через власний перфекціонізм. Тому Діви нерідко думають про те, що якщо вони критикують і не схвалюють себе, то й інші люди зрештою теж у них розчаруються і підуть. Підсвідомо цей знак хоче, щоб йому не дозволили залишитися самому. Однак він ніколи про це не скаже.

Скорпіон

Одна з причин, через яку Скорпіона не дуже люблять інші, зумовлена його неприємною якістю переступати через людей заради своїх інтересів. Але це всього лише його захисний механізм. Скорпіон працює на випередження. Він презирливо ставиться до оточуючих, щоб вони не могли заподіяти йому біль.

Стрілець

Усі Стрільці хочуть, щоб їх сприймали такими, якими вони є. Якщо їм бракує уваги, то представники цього знака автоматично доходять висновку, що вони нікому не потрібні. Отже, заслуговують на те, щоб їх кинули. Хоча Стрілець ніколи не озвучує цей страх залишитися самому, він страшенно боїться того дня, коли хтось скаже йому, що йде від них назавжди.

Риби

Риби постійно живуть в очікуванні печалі, темряви і горя. Вони настільки бояться бути покинутими, що практично самі створюють ситуації, коли з ними стає неможливо нормально спілкуватися. Риби дуже бояться, що їх покинуть партнери, друзі або родичі, залишивши напризволяще.

Оригінал