Смішна правда про вашого чоловіка. Гумористичний гороскоп

У наш час дуже велику популярність набрали гороскопи. Вони є фінансові, любовні, серйозні, а також гумористичні. Саме сьогодні ми хочемо підняти вам настрій, надавши Вашій увазі гумористичний гороскоп. А буде він, звичайно, про наших дорогих і коханих чоловіків.

Давайте ближче познайомимося з представниками 12-ти знаків Зодіаку і дізнаємося про них всю правду.

Овен

Баран – він баран і є. Завжди правий. Зате Овни чесні. Іноді такі чесні, що аж зуби зводить: цілком чесно відповість, якщо вам не йде стрижка або плаття повнить. З цим нічого не поробиш, доведеться змиритися. У домашніх справах Овен, як правило, марний – він уміє тільки генерувати геніальні ідеї, а прахом буття намагається підошви не оскверняти.

Втім, якщо дати Овнові зрозуміти, що Стрілець миє підлогу краще нього – кістьми ляже, але буде щосуботи натирати ваш паркет, тому що немає на світі речі, яку Овен би Стрільцеві поступився. З Овном ніколи не буває нудно – цей знак має якийсь кармічний талант шукати пригоди на свою прекрасну голову.

Легко і швидко вміє заробляти гроші, але бабло як гордий і принциповий тип ненавидить, тому намагається моментально від нього позбавитися. При цьому завжди має якісь заначки, які взагалі-то набагато пристойніше мати Діві. Через непроглядне нехлюйство про заначки забуває, що дуже на руку сердечному другу Овна, особливо якщо цей друг Близнюки.

Телець

Телець – це один з вінців природи та більше про цей знак мені сказати нічого. Ще наполегливіший за Овна, але не володіє його зачаровуючим недбалим нехлюйством. Плюшкін, здатний століттями любовно зберігати в будинку всяке непотрібне барахло, дуже дивується, коли всі ці поламані транзисторні приймачі, шарикопідшипники, ганчір’я, макулатуру та іншу лабуду намагаються відправити на смітник.

Постійний у своїх уподобаннях, в тому числі й до протилежної статі, через що буває нещасний в любові, на жаль. Підозрілий до нервового зриву, ревнивий як Отелло, взагалі не новатор, тому, на перший погляд, може здатися похмурим диваком. Таємний збоченець. Недовірливий до нових людей, але для старих друзів порве на грудях останню бязеву сорочку. Але навіщо друзям рвана сорочка – задуматися в принципі не здатний. Альтруїст, хоча постійно отримує за це по морді.

Близнюки

Близнюки – це дуже круто, якщо він один, і зовсім абзац, якщо їх хоча б два. Можуть триндіти без зупинки хоч три доби та жодного разу не повторитися, що в загальному-то прикольно, але іноді стомлює. Близнюкам зазвичай всі заздрять, тому що він і жнець, і читець, і на дуді грець, простіше кажучи – в кожній бочці затичка. Але ніхто не здогадується, як насправді важко Близнюкам вижити та вибрати в цьому величезному світі можливостей – їм завжди здається, що життя проходить стороною, навіть якщо він по вуха в лайні в подіях. Любить жерти та отримувати нову інформацію – найкраще одночасно.

За це має славу дивного суб’єкта, хоча насправді він просто економить час. Феноменально ледачий, дев’яносто відсотків своєї бурхливої ​​діяльності розгортає тільки для того, щоб від нього нарешті відстали та залишили в спокої. Справляє враження взагалі Васі, хоча насправді не дурень, може почитати, в перервах між нехлюйством, Канта і К’єркегора (читання найчастіше все одно супроводжує ідіотським сміхом і вигуками типу «ииии», що дуже мило виглядає, тому що гумор у К’єркегора дійсно може знайти тільки Близнюк).

Сентиментальний, вірить в романтику, хоча постійно від неї відхрещується і демонстративно скалить зуби над тими, хто про неї говорить. У любові звичайно нещасний (так і хочеться сказати – тому що вірить в романтику), бо терпіти постійні феєрії ідіотичних веселощів і веселого ідіотизму, які влаштовує Близнюк, в силах тільки Овен.

Рак

Боюся здатися упередженим, але – гидкішого з Рака немає знака, принаймні, для мене. Рак – недовірливе чудовисько, постійно набридає всім питаннями. Схильний постійно уявляти кінець світу, лякатися власної уяви, впадати в істерику і вдаватися до Діви за розрадою. Гидливий як падла, на безлюдному острові обов’язково здохне від голоду, тому що фізично не здатний зжерти продукт, який не загорнутий в поліетилен, а валяється, скажімо, під пальмою.

Живе якось без вогника. Втім, якщо захоче, може дати жару, але потім зжере себе за те, що так старався даремно. Люблять довго і похмуро міркувати на тему власних болячок та інших життєвих невдач, відлякують від себе всіх, крім Тельців – вони ще більш нудні в питаннях, що стосуються власного організму. Схильні до пияцтва та філософії, і те й інше зазвичай до добра Раків не доводить.

Лев

Людей ділить на два сорти – свита, яка допускається до тіла, і холуї, об яких точать пазурі та зуби. Егоїст, звичайно, але Леву егоїзм прощаєш за його святу і непохитну віру у власну харизму. Ласий до лестощів, за допомогою неї з Лева можна витягнути все що завгодно. Великодушний і не дурень сам над собою посміятися. Всім іншим від насмішок над Левом варто утриматися, якщо немає бажання провести решту годин болісного існування в реанімації.

Хамовитий, але елегантний. Здатний будь-кого втоптати по вуха в землю, що іноді й проробляє з чистої цікавості та дитячого непереборного бажання «позирити». Пан у всьому. Партнеру не двояко дає зрозуміти, наскільки офігенне щастя прийшло до нього у вигляді Лева і вимагає до себе відповідного ставлення. Не проти, якщо в побуті його звуть просто Всевишній. Вірний, втім, друг, любить дарувати дорогі та цінні подарунки, щоб все в черговий раз перейнялися його щедрістю. Любить пожерти, поспати та поговорити, через що часто дружить із Близнюками. Нестерпний в великих кількостях, якщо ви Діва, Рак або Риби.

Діва

Що можна сказати про знак, коли за мене все вже сказала суха наука? Діва – найжорстокіший і нелюдський знак зодіаку. За даними міжнародної статистики найбільше маніяків-психопатів виростає саме з Дів. Ця діва здатна ласкаво посміхатися тобі, а в голові малювати чарівну картину твоїх кишок, прив’язаних до люстри. Видам вам таємницю – всі маленькі Діви в дитинстві планують стати Чорними Володарями Планети, а коли виростають і розуміють, стають просто безсердечними монстрами та отруюють існування своєю педантичністю і любов’ю до закону і порядку (а коріння, зрозуміло, ще з дитячих бажань з’їсти Всесвіт) буквально кожному, кому пощастить жити з Дівою на одній території.

Дружина-Діва – це та тітка, яка заправляє тобі ліжко, коли ти о третій годині ночі встаєш в туалет. Чоловік-Діва – найстрашніший вчитель математики, якого ви можете собі уявити. У всьому має бути порядок. Причин своїх вчинків нікому не пояснює, виною тому – знову-таки винесена з дитинства манія величі. Втім, може впасти й в іншу крайність – ні в гріш себе не ставити та, взагалі, щодня зображати з себе жертву і ягня, чим і дістає оточуючих до страшного.

Взагалі, до речі, любить зіграти на нервах близьких і почати страждати на публіку, причому, гадина, сама зазвичай вірить у свої страждання, тому починає хворіти та чахнути. У побуті корисна, тому що знає і вміє безліч всяких прийомчиків. Взагалі жити з нею можна, якщо тотально абстрагуватися і прибрати з дому зброю.

Терези

Коротко – естет. Сім п’ятниць на тижні – а туди ж: Пікассо, Гогені, про святе мистецтво, а відра сміттєвого за собою винести не здогадається. Не до того. Все свідоме життя метається в пошуках світлого ідеалу, тому часу на те, щоб навчитися прибирати або пришивати ґудзики не знаходить. Любить причепуритися, при цьому дістане всіх оточуючих, вибираючи між ось тим з перламутровими ґудзиками та ось цим з шовковою відстрочкою. Загалом, той ще товариш.

Ганяється за душевною рівновагою, яка для Терезів в принципі недосяжна, бо черства натура завжди переважує високодуховні ідеали. Як і всі нерішучі диваки, часто мучиться нервовими хворобами на кшталт гастриту. Не злісний. Схильний підставляти плече, причому робить це виключно з мазохістської любові до людства, а не з метою щось дістати. Виглядає зазвичай ніжним і сумним, пробуджує небезпечне бажання приголубити та взяти під крило, чого робити не варто ні в якому разі, тому як мізки Терези вміють “компасіровати” краще за всіх інших знаків, разом узятих. Знаходиться в постійному дисонансі між реальністю і бажаним, тому що лох.

Скорпіон

Терорист. Коли діставати нікого, починає діставати себе самого. Постійно фонтанує всякими маячними ідеями, самозакоханий до втрати пульсу, цілісінький день готовий витріщатися в дзеркало на своє відображення і з розчулено либою констатувати, що красивішого у світі точно немає. Істерик, і навіть не соромиться цим хизуватися. У житті цікавиться тільки собою, на крайняк – людьми, які ним цікавляться. Добродушний, якщо не намагатися зайняти у нього бабла.

Гроші, до речі, любить майже так само, як себе самого і вміє їх заробляти. Потайний, що сил немає ніяких, витягнути зі Скорпіона інфу, яку він не хоче розголошувати, практично так само важко, як видати заміж п’ятдесятирічну некрасавіцу. Дволикий, постійно метається між високими ідеалами та бажанням зробити кому-небудь западло. У бажанні та вмінні пробиває лобом стіну може зрівнятися тільки з Овном, цілі найчастіше обирає такі ж дурні, але з принципу не відступається. Стоїчно переносить всю дурь, яка перманентно з ним трапляється, тому що знає – заслужив. В цілому справляє враження страшного, гучного, грізного звіра, але в душі справжній тушканчик.

Стрілець

Стрілець – це ще один зодіакальний дивак. Особиста думка Стрільця зобов’язана стати істиною в останній інстанції для всіх, хто ненароком опинилися неподалік. Висловлює його охоче, часто і навіть тоді, коли йому настійно просять цього не робити та взагалі погрожують розбити за це лице. Щиро дивується, якщо на нього за це ображаються. Взагалі стрілець, дуже везучий по життю знак, що трохи компенсує постійну відсутність у нього бабла.

У Стрільця, незважаючи на схильність до викривальних словесних проносів, зазвичай багато друзів, які його, убогого, підгодовують і обігрівають. А все тому що він спритно вміє прикинутися пуською, особливо коли рот зайнятий жратвою. Основний недолік – ніяк не може заткнутися, розповідаючи всім правду про всіх, тому здатний сказати зайве, за що знову-таки частенько буває битий. Схильний до всіх форм наркозалежності, а також до релігійного фанатизму, що по суті одне і те ж. Добрий, але це відразу не зрозумієш.

Козоріг

На перший погляд – сумний знак. Девіз у Козорога такий: як би погано мені не було сьогодні, завтра напевно буде ще гірше. Маскується під бодрячком, щоб не загрібати за похмурий вираз обличчя, але все одно загрібає. Щастя Козоріг осягає лише одним способом – працює як проклятий. Байдикуючий Козоріг – це мертвий Козоріг. Якщо не має змоги працювати, все одно буде придумувати собі купу дивних занять, тому що без діла дзену Козорогові не досягти, а Козоріг, що не пізнав дзену – це Рак. Воно вам треба?

Спочатку здається лагідним і навіть ручним, але при першій зручній нагоді вщедрить вам своїми недолугими рогами, з особливим задоволенням виконає це, якщо ви Близнюки або Лев – ці знаки терпіти не може за неналежну статусу грайливість. Хитромудрий. Скупий, але не завжди. Найкраще себе почуває в обнімку з грошовим мішком. Любить жартувати, не може зупинитися навіть тоді, коли ситуація загострюється, але робить це так уміло, що сам чманіє, коли виходить сухим з ​​води. Загалом не капосний, хоча і виглядає таким. У виборі партнерів керується в основному здоровим глуздом і розрахунком, тому в сімейному житті, собака, щасливий як ніхто.

Водолій

Особливі прикмети – всім, ну абсолютно всім, подобається, як горезвісний червонець. По частині побалагурити складає гідну конкуренцію Близнюкам, спілкуватися, навіть в незнайомій компанії рветься, як моряк далекого плавання у квартал червоних ліхтарів. Виглядає завжди ніби злегка з дуба звалився, причому саме цим і заворожує. Легкий флер екстравагантності надає Водоліям нез’ясовну чарівність, яка притягує до них дурненький захоплених фанатів.

Навіть якщо в житті Водолія все йде абияк, примудряється роздавати оточуючим поради, які працюють. При всій видимій та відчутній пухнастості та привабливості потенційно – великий злочинець. Завжди аферист, хай тільки в мріях. Не існує Водолія без криміналу в темному минулому, закон порушує абсолютно без докорів сумління і навіть, не побоюся цього слова, з насолодою. При цьому чудово розуміє, на відміну від тих же Близнюків, що чинить некошерно, але ігнорує це. Зовні схожі на помісь Божевільного Капелюшника з Мерилін Монро.

Риби

Риби бувають двох видів: очманілі від власної безпринципності породження пекла та вірні, істинно добрі, з непохитною мораллю ангели. Причому мерзенним Рибам, як правило, в житті все прощають, тоді як ангелоподібні Рибки-мучениці дратують обивателів недосяжною святістю. Гуляти можуть по-страшному, причому зловити Рибу на зраді або змусити її в ній зізнатися складніше, ніж побачити живого динозавра. До останнього ви будете дивитися їй в чесні, повні сліз очі та вірити, вірити.

Бездушні представники роду людського, ніяких моральних принципів. Схильні тараторити по-чорному, причому навіть тоді, коли начебто і немає чого, наганяти туману і взагалі вводити людей в оману, але на Риб не можна за це ображатися, пекельні муки совісті у них – звичайна справа, причому мучаться іноді до купи й за те, чого не робили.

Схильні ідеалізувати людей, а потім ображатися на них за те, що ті виявилися виродками. Можуть ні з того ні з сього почати мстити світу навколо, абстрактно і не по-дитячому. Зворушливі у своїх ілюзіях, і навіть коли виявляються зрадниками, їх все одно прощаєш за глобальне невміння жити в нашому матеріальному світі.

Оригінал