Гороскоп на 20 лютого

Овен ♈

Останнє, що Ви хочете робити – це пояснювати очевидні речі. Залучати чужу увагу до того, в чому Ви не відчуваєте впевненості, теж не хочеться. Але розмова по душах виявиться вкрай своєчасною. Прояснивши ситуацію, Ви зробите з проблеми джерело впевненості.

Телець ♉

Настав час уважніше придивитися до свого майна і зрозуміти, чи не час позбутися від зайвого мотлоху. Ви зможете не тільки краще влаштувати свій життєвий простір, але і змінити на краще свої звички. Користуйтеся підтримкою світил, щоб додати собі трохи комфорту.

Близнюки ♊

Активно вносити у своє життя позитив – саме гідне заняття, яке зараз можна придумати. Не переживайте, якщо здається, що Ви занадто зациклилися на своїх потребах і бажаннях. Правда в тому, чим Ви щасливіші, тим краще зможете підтримати інших. Коли Ви підіймаєте собі настрій, Ваші близькі теж залишаються у виграші.

Рак ♋

Настав час зосередитись на людях, які займають не останнє місце у Вашому світі. Якщо хтось говорить, що Ви мало відпочиваєте і не знаходите часу на близьких, прислухайтеся. Мало бути поруч фізично. Важливо також викинути з голови роботу та інші справи і сфокусуватися на тих, кому потрібна Ваша увага.

Лев ♌

Спілкування з людьми взагалі або з конкретною людиною буде протікати значно легше. Не пропустіть цей момент гармонії, особливо якщо Вам доводиться приймати непросте рішення. Канали зв’язку дуже вдало розширяться, але важливо не упустити ці можливості. Будьте готові запитувати і просити.

Діва ♍

Ви придумаєте, як заробляти більше грошей або оздоровити Ваш банківський рахунок. Дуже може бути, що заради цього Вам навіть не доведеться надто напружуватися на роботі. Додатковий дохід принесе монетизація таланту або хобі. Втім, уважна Діва ніколи не упустить можливість для вигідної інвестиції.

Терези ♎

Місяць у Вашому знаку зверне Ваш погляд всередину. Користуйтеся моментом, щоб краще пізнати власні бажання. Здоровий егоїзм допоможе зважитися на крок, який Ви обмірковуєте вже якийсь час. Оцінивши ситуацію радше емоційно, ніж логічно, Ви зрозумієте, що проблема, з якою Ви зіткнулися, – це не проблема, а виклик.

Скорпіон ♏

Те, що відбувається за лаштунками, змусить Вас уважніше поставитися до податків, вкладень та інших фінансових питань. Вам не потрібно для цього особливі знання – достатньо знайти людину, яка дасть добру пораду. Ви зможете набагато краще зрозуміти свою фінансову ситуацію.

Стрілець ♐

Ви без проблем граєте в команді, коли в цьому є потреба. Але перш ніж ділитися досвідом з колективом, постарайтеся переконатися, що вони й справді готові робити те, про що говорять. Дайте людям початкове уявлення про ситуацію і спробуйте зрозуміти, наскільки великий їхній ентузіазм і потенційний внесок.

Козоріг ♑

Ви сьогодні особливо амбітний Козоріг! Попри те, що Ви здатні добитися самі, озирніться навколо в пошуках підтримки. Ваші починання можуть помітно виграти завдяки участі людини, з якою Ви вже працювали разом. Професійна взаємодопомога – шлях до успіху!

Водолій ♒

На перший план вийде ідея захопливої пригоди. Але ось втілення мрії в реальність може стати проблемою. Приділіть своїй ідеї час і увагу, особливо якщо швидкі рішення знайти не виходить. Щоб домогтися бажаного, продовжуйте намагатися – і не втрачайте ентузіазму!

Риби ♓

Ваша мрія дуже виграє від фінансової підтримки, але доступність останньої безпосередньо залежить від того, як добре Ви розумієте свої цілі. Якщо йдеться про конкретну людину, то, можливо, вона у минулому вже була на Вашому місці і може підказати прийоми та лайфхаки, які збережуть Вам час і гроші – і не в останню чергу нерви!