4 жіночі знаки Зодіаку, від яких мліють чоловіки

Жінка просто створена для того, щоб чоловік захоплювався нею і обожнював. В принципі, до цього прагнуть багато дам і у багатьох це добре виходить.

Але від жінок народжених під цими знаками Зодіаку чоловіки сходять з розуму. І хоч кожна жінка по-своєму незвичайна, ці дамочки дійсно о-го-го які!

І хоч звичайно ж успіх далеко не залежить від знаку Зодіаку, але фундамент все-таки закладає.

Скорпіон

Вона могла б написати книгу про те, як треба ходити, розмовляти і виглядати, коли зачаровуєш чоловіка. Вона дуже чарівна. Тільки зовсім байдужий чоловік не відреагує на пристрасть у її очах і голосі. Не вимовивши ні звуку, вона здатна говорити про любов на всіх можливих мовах. Коли вона зустрічає привабливого чоловіка, вона знає, як виділити його з натовпу, і це відбувається задовго до того, як він встигне помітити якусь іншу жінку. Йому немає сенсу чинити опір. Вибору не залишиться, незборима сила діє на дуже податливий об’єкт. Навіть якщо вона не дуже гарна, її великі гіпнотичні очі задушать волю до опору. Він зрозуміє, як почуває себе нещасний кролик, якого гіпнозує кобра.

Вона не любить нудних партнерів. Куди б вона не прямувала, вона любить подорожувати першим класом, і вам краще посміхнутися і заплатити. Якщо вас шокує її манера поводитися з грошима, не показуйте цього, інакше ви разом з вашими грошима скоро опинитеся забуті.

Її енергії вистачить на кількох жінок. Вона любить добре працювати і добре розважатися. Чим би вона не займалася, вона схильна до надмірностей. Це може зачаровувати, але стомлює. З нею ви ніколи не нудьгуватимете, але вам захочеться більш спокійного, врівноваженого життя.

До любові вона ставиться серйозно. Так само як і чоловік цього знака, вона плід власних пристрастей. Її пристрасть до життя існує незалежно від чоловіків. Тому вони не в змозі чинити їй опір, вони прагнуть підпорядкувати її собі. Але навіть якщо це їм вдається, вони навряд чи можуть проникнути в таємні глибини її прихованої чуттєвості.

Жінка Скорпіон може бути вірною коханкою, яка буде захищати вас перед іншими, боротися за вас у самих важких умовах, наплювавши на думку сусідів. Не відступайте і не здавайтеся, інакше її енергія повернеться проти вас.

Близнюки

Вона одна в змозі замінити цілий гарем. Десятьом жінкам буде непросто змагатися з її віртуозністю. Як джин із пляшки, вона буде з’являтися кожен раз іншою, змушуючи вас захоплюватися, відчувати таємничість і потрапляти під її чарівність.

Вона в змозі привернути увагу кожного, оскільки вона чудовий співрозмовник, дотепна і чарівна. Крім того, вона уважний слухач, який з цікавістю поставиться до ваших проблем. Розкажіть їй про свої наміри, бажання, побоювання і приготуйтеся вислухати відповіді. Деякі бачать певну самовпевненість у спробі розв’язувати чужі питання власними способами. Але це не відноситься до Близнюків, вони люблять аналізувати ситуацію, шукати мотиви і пропонувати поради.

Вона легко заводить друзів, але, як правило, не буває зацікавлена в тривалій, більш вимогливій дружбі. Вона постарається як слід, щоб її друзі були щасливі. Вона зуміє доречно відправити чарівну записку, вчасно зателефонувати, сказати комплімент. Для всіх друзів вона здається милою і сердечною, але ні в одного не буде на неї прав. Їй хочеться всім подобатися, хоча сама вона не обов’язково прив’язана до всіх. Зазвичай вона відчуває невдоволення, якщо хтось забирає в неї надто багато часу або звалює на неї проблеми, які вона вже вирішила до свого повного задоволення. Вона постійно шукає нові виходи для своєї летючої енергії. Вона готова відправитися куди завгодно прямо зараз, не зваживши «за» і «проти», і часто в змозі прийняти важливі рішення настільки ж стрімко, не подумавши. Вона покладається скоріше на свої рефлекси, ніж на судження.

Їй досить складно довго займатися одним і тим же ділом, оскільки вона швидко захоплюється чимось новим. Не що інше, як новизна, не захоплює її так сильно. В результаті вона не доводить справи до кінця. Вона чесно намагається це зробити, але не може. Як тільки вона опиняється на півдорозі, їй вже хочеться звернути на якусь незвідану стежку, яка, як їй здається, обіцяє щось цікаве, захопливе.

Будучи дуже емоційною, вона може програти цілу гаму, коли інші встигнуть взяти лише три ноти. Однак їй самій важко підпорядкувати себе одній емоції, як і обмежити себе одним коханцем, однією роботою, одним планом. Не намагайтеся прив’язати її. У неї вільний дух, який не підходить для пташки в золотій клітці. Ніщо не підіймає їй настрій, як приїзд у містечко, яке вона любить, або, навпаки, від’їзд з ненависного. Точно так само вона відноситься і до людей.

Їй необхідна розумова сумісність з партнером, вона не погодиться на нерівне становище. Вона скоріше буде діловою жінкою, ніж домашньою господаркою. Правда, яку б з цих доріг вона не обрала, вона чудово впорається зі своїми обов’язками. Однак якщо вона буде діяти проти власного бажання, то швидко зазнає фіаско.

У відносинах з чоловіками вона нерідко грає в безсердечні гри. Але ображений зазвичай схильний прощати і забувати, якщо вона готова прийняти його. Ті, хто зможе з нею спілкуватися, будуть задоволені. Зрештою, де ще знайти жінку, яка настільки прикрасить ваше життя? Вона чарівна, любить вас подражнити – справжня жінка.

Лев

Вона постійно виставлена напоказ — прекрасна ювелірна прикраса у вітрині магазину, біля якої всі перехожі завмирають в захопленні. На важливому суспільному заході вона виявиться кращою прикрасою. Навіть якщо вона тимчасово перебуває за лаштунками, вона відчуває себе зіркою, очікує виступу перед захопленою аудиторією.

Для неї немає нічого важливішого чоловіків, які висловлюють своє захоплення. Сама вона при цьому не завжди закохана. У певному сенсі вона виставляє секс на продаж, але її плата — задоволення, яке вона відчуває від думки, що її так високо цінують.

Вона не тільки повинна займати важливе місце в житті партнера, але бути єдиною. До неї самої, проте, подібні обмеження не відносяться. Вона хоче залишатися абсолютно вільною у виборі нової жертви. Зазвичай це не віднімає у неї багато часу, жертва сама охоче йде назустріч. Жінки Леви найвідоміші мисливиці.

Вона любить людей, але егоїстична. Вона любить домінувати, але користується повагою. Пихата, але добра — зіткана з суперечностей, чужі проблеми сприймає лише через призму власного «я».

Вона нетерпелива, непередбачувана, приваблива. Емоції її зазвичай поверхові. Вона часто закохана, але рідко здатна любити. Вона позбавлена здатності підпорядкувати себе іншій людині, не вміє давати.

Якщо любовний зв’язок стає надто зручним, вона починає лінуватися і сприймає все, що відбувається в ліжку як належне. В результаті той вогонь, який вона запалила в коханцеві, затухає. А без необхідного їй обожнювання її власні інтимні бажання поступово вмирають.

Щоб бути у формі, їй необхідні зміни. Але через її розкішну натуру зміни складні. В результаті вона нерідко опиняється в глухому куті.

Вона віддана тим, хто любить її, якщо ж прихильність до неї зникає, вона йде. Вона часто може виявитися замішаною в «любовному трикутнику», зіштовхуючи двох чоловіків лобами. Вона щаслива, тільки коли вона в центрі уваги.

Якщо люди не йдуть за її правилами, вона ніколи не звинувачує в цьому себе. Страждаючи від емоційного зриву, вона схильна драматизувати ситуацію, розігруючи роль трагічної героїні. Це розіграш, прагнення досягти ефекту, а не прояв щирих емоцій. По правді кажучи, вона сама створює проблеми.

Вона вважає себе надто ідеалістичною, тому часто відчуває розчарування. Нерідко вона любить «не того» або відкидає «потрібного» коштом своєї занадто високої вимогливості в любові.

Вона володіє рідкісним талантом провокувати власні нещастя.

Вона безтурботно ставиться до грошей. Любить їх витрачати, і в основному на себе. Це істота, що любить розкіш, тому бажає партнера, здатного забезпечити її. Завжди потурає власним слабкостям. Часто буває в перукарні, купує зухвалий одяг, обожнює коштовності та хутро. Одне з її улюблених хобі — прикрашати постійно свій будинок. Вона підносить дорогі подарунки, влаштовує екстравагантні вечірки. Прекрасна господиня, вона здатна розважити гостей, оточивши їх увагою і турботою (однак це не стосується непроханих гостей). Як можна розраховувати на гостинність, якщо вона особисто не запрошувала?

Інші жінки заздрять їй, тому що всі привабливі чоловіки будуть біля неї. Вона притягує чоловіків, можливо, тому, що вона вважає справедливим те, що вони віддають їй належне. Якщо вона посміхається чоловікові, це може бути оманливим, оскільки далеко не завжди означає, що він їй сподобався. Вона постійно потребує захопленні і буде фліртувати з будь-ким, щоб домогтися його.

Чоловік, який її супроводжує, однак, ні на секунду не повинен дати їй можливість засумніватися в тому, що вона сонце на його небі. Це неприпустимо. Несправедливо? Мабуть. Проте це так. І чоловік, що випробовує до неї інтерес, повинен навчитися жити за такими правилами.

Водолій

Їй не подобається, щоб на неї дивилися як на сексуальний об’єкт. У неї високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб коханець ставився до неї з належною повагою.

Вона не любить, щоб її квапили. Якщо ви прийшли на перше побачення, не розраховуйте завершити його в ліжку, тому що нічого не вийде. Друге побачення теж навряд чи приведе вас в її спальню. Вона не кокетка, але вам доведеться переконати її в тому, що ви не вважаєте її дівчинкою на одну ніч. Жінка Водолій чуттєва і володіє дуже сильним інтелектом. Вона живе переважно розумом.

Друзі надихають її. Вона любить вечірки і людей, чудово відчуває себе в суспільстві і завжди готова прийняти запрошення в останню хвилину від того, хто їй подобається. В основному чесна і відкрита, вона не вміє брехати, оскільки не хоче бути неправдивою. Якщо вона любить когось, то зазвичай розкриває перед ним душу, часто не дуже доречно.

Жінки Водолії беруть участь в чужому житті. Іноді дають нікому не потрібні поради, які ніхто і не збирається вислуховувати. Вона береться за чоловічу роботу. Якщо необхідно, вона може працювати автомеханіком, будівельником доріг, каменярем. Але найчастіше вона займає досить високі пости.

Їй подобається домагатися чого-небудь. Вона йде назустріч будь-якій новій можливості, бере на себе відповідальність за нові справи, тому що відчуває, що вона доб’ється будь-якої мети, виконає будь-яку доручену їй справу.

Оскільки вона розумна, хоче спробувати себе на різних теренах, розуміє мотиви, що рухають людьми, тому зазвичай її починання успішні. Вона добре вміє працювати в колективі, а ще Джон Рокфеллер сказав, що заплатить за цю якість більше, ніж за будь-що інше. Вона справжній гуманіст, її дуже хвилюють світові проблеми. Шукайте її на передовій баталій за соціальну справедливість, і ви не побачите її серед потерпілих поразку.

Вона чутлива до страждань оточуючих. Однак вона не вимагає любові й розуміння натомість. Вона настільки захоплюється самою роботою, що втрачає з виду самих людей, заради яких вона прагне. Навіть коли вона виявляє до них досить великий інтерес, вона тримається нейтрально й відчужено. Крім того, вона особистість, що має досить хоробрості для відстоювання до кінця власних переконань. Якщо її план завершився невдачею, вона не впаде в депресію, оскільки знає, що на помилках вчаться. Важлива справа, яка закінчилася провалом, значить для неї більше, ніж менша, що принесла успіх, оскільки це заклик спробувати свої сили знову.

Хоча вона чарівна, цікава і винахідлива, іноді вона може бути впертою. Наприклад, багато жінок Водолії вірять в окультизм, і ви не зумієте їх переконати. Якщо вони впевнені в чомусь, їх не збентежити жодними аргументами і навіть фактами.

Вона любить красиві речі, включаючи і людське тіло. Краще вам не забувати робити їй компліменти щодо її фігури. Їй необхідно, щоб її цінували. Вона надзвичайно акуратна. Після всього, що сталося, коли вам лінь поворухнутися, вона може встати і почати поправляти постіль. Вона може бути наполеглива, нервова і, якщо розчарована чимось, сварлива.

Інший недолік — схильність до великих витрат і екстравагантних особистих зручностей. Зрозуміло, вона не погодиться з тим, що це недолік. Вона не любить людей, які зайняті тільки грошовими проблемами, вважаючи їх дрібними і трохи недоумкуватими. Єдиний толк в грошах — це те, що на них можна купити. І вона піде на все, щоб отримати те, що хоче.

Оригінал