Ідеальна споріднена душа для кожного знака Зодіаку

Ви коли-небудь замислювалися про те, що астрологія може допомогти визначити, який зі знаків Зодіаку є вашою справжньою спорідненою душею?

Отже, якщо ви знаходитесь у пошуках Своєї людини або вагаєтесь – уважно вивчіть поради для свого знака. Річ у тому, що навіть родинні душі зумовлені нам зірками – згори. Якщо без зайвих слів: представляємо вам список тих рис і характеристик, які має мати споріднена душа для представників того чи іншого знака Зодіаку.

Овен

Ідеальна споріднена душа: впевнена в собі людина, з якою ви йтимете буквально нога в ногу вперед.

Народжені під знаком Овна – проактивні та заповзятливі. Вони першими реагують на нові тенденції та зміни в суспільстві, підхоплюють їх і просто мчать вперед. Тому їм ніколи няньчитися з повільними і невпевненими людьми, які тільки тягнуть їх назад.

Представникам цього знака потрібен партнер, який не відставатиме від них і летітиме до вершин і звершень. Їхня ідеальна споріднена душа – це хтось дуже впевнений у собі, а головне – наполегливий і не боїться ризикувати.

Потенційні споріднені душі: Овен, Лев, Стрілець, Близнюки та Водолій.

Телець

Ідеальна споріднена душа: віддана і романтична людина, яка дивиться тільки на Тельця.

Народжені під цим знаком дуже вірні. Якщо вони вже полюбили когось усієї душі, то залишаться вірними до кінця життя. Але Телець чекає такої самої поведінки і від свого партнера. Їхня ідеальна споріднена душа – той, кому можна довіряти за будь-яких життєвих обставин. Їм потрібна пряма і відкрита людина, а не любитель заплутаних головоломок та ігор розуму. Справа навіть не в тому, що Тельцю це не цікаво, у нього просто немає часу.

Представники цього знаку люблять романтичних натур, які змусять їх почувати себе єдиними та неповторними.

Потенційні споріднені душі: Рак, Козоріг, Діва та Риби.

Близнюки

Ідеальна споріднена душа: дуже розумна людина з гарним почуттям гумору. Обов’язково – динамічна та допитлива.

Представники цього знака є досить перебірливими у виборі партнера. Тому якщо вони вже з кимось вирішили зустрічатися, це має бути особлива людина. Не схожа на інших та не нудна! Їхня ідеальна споріднена душа – хтось смішний і веселий, розумний і цікавий. При цьому партнер не повинен бути схожим на Близнюків, інакше вони нудьгують і… втечуть.

Потенційні споріднені душі: Лев, Терези, Овен та Водолій.

Рак

Ідеальна споріднена душа: розумна, тактовна, ласкава і чуттєва людина з великим серцем.

Раки мають величезне серце. Вони вміють любити, як ніхто – усією душею і без огляду. Але для того, щоб домогтися симпатії Рака, слід вміти любити так само. Інакше він дуже швидко відчує фальш чи недомовленість.

Представникам цього знака потрібен хтось по-справжньому мудрий. Тільки така людина може завоювати їхній розум. Але й одночасно – досить лагідна та ніжна, щоб вони відчували себе особливими та коханими. Рак не егоїстичний і не корисний, тому потребує дбайливого і рішучого партнера.

Потенційні споріднені душі: Скорпіон, Телець, Риби та Діва.

Лев

Ідеальна споріднена душа: таємнича і впевнена в собі людина, яка зможе тримати Лева в тонусі.

Левів притягують до себе впевнені у собі й самодостатні люди. Але й водночас – досить загадкові. Леву потрібен хтось, хто готовий пуститися з ним у пригоди, без кого він не тямить життя. Але також той, хто зможе зацікавити, щоб Лев просто згоряв від нетерпіння, гадаючи, що буде далі!

Потенційні споріднені душі: Близнюки, Терези, Стрілець та Овен.

Діва

Ідеальна споріднена душа: хтось досить складний, незрозумілий і дуже відданий.

Діви самі непрості, тому їм потрібні складні та витончені натури – як дороге французьке вино двадцятирічної витримки. Але водночас партнер має бути дуже енергійним, наполегливим та амбітним. Якщо ви цілими днями лежите на дивані і нічого не робите, можете навіть не мріяти про Діву. Їй потрібний творець, а не предмет інтер’єру в кімнаті.

Також представники цього знака дуже цінують вірність і відданість, адже самі мають ці якості, іноді навіть – надто.

Потенційні споріднені душі: Скорпіон, Козоріг, Рак та Телець.

Терези

Ідеальна споріднена душа: красива, розумна і впевнена в собі людина.

Коли доходить до кохання, то Терези стають дуже скрупульозними та примхливими. Вони ніколи не погоджуються на випадкових людей. Навіть якщо для цього доведеться провести половину життя на самоті! Їхня споріднена душа повинна відповідати одночасно трьом критеріям: бути привабливою зовні, розумною і впевненою в собі. Не більше та не менше.

Представникам цього знака подобається все красиве, тому їхній партнер має бути справді прекрасним зовні. Крім того, Терези цінують розум, адже самі – дуже розвинені та розумні. Нудні люди з «повільним» розумом – набридають їм дуже швидко. Також Терези потребують впевненої в собі коханої людини, щоб черпати її рішучість і самим ставати такими ж. Вони просто обожнюють людей, які точно знають, чого хочуть!

Потенційні споріднені душі: Близнюки, Водолій, Стрілець та Лев.

Скорпіон

Ідеальна споріднена душа: той, хто може кинути їм виклик і не злякається їхньої пристрасті.

Скорпіони, якщо закохуються, то з усією пристрастю: глибоко і беззастережно. Але їм потрібен той, хто зможе і кинути їм виклик, і водночас підхопити їхній вогонь. Їхня ідеальна споріднена душа – по-справжньому глибока людина з гарною уявою. Партнер повинен відчувати натуру Скорпіона, але й не розкривати своїх карт.

Представники цього знаку люблять таємниці, містику, інтриги, а також цінують дотепність.

Потенційні споріднені душі: Риби, Діва, Козоріг та Рак.

Стрілець

Ідеальна споріднена душа: відкрита, волелюбна. Людина, яка ніколи не намагатиметься навіть змінити Стрільця.

Представники цього знаку найбільше у світі цінують свободу. Це «кіт, який гуляє сам собою». Їх дратує контроль або надто сильна прив’язливість. Їхня ідеальна споріднена душа – це людина, яка обожнює і вміє веселитися, дуже відкрита і щира.

У Стрільця не так вже й багато «тарганів», але їм не потрібен той, хто навчатиме їх як жити і поводитися. Виправлення вони не потребують – це вже точно.

Їхня споріднена душа повинна підтримувати їх і любити, а не виховувати і обрізати крила!

Потенційні споріднені душі: Лев, Водолій, Овен та Терези.

Козоріг

Ідеальна споріднена душа: шикарна, стильна людина, яка здатна привернути їхню увагу.

Козоріг стає вкрай розбірливим, коли доходить до вибору супутника життя. Для нього сама думка про те, що поруч може бути «не споріднена душа» – неприйнятна.

Їхній ідеальний партнер має бути по-справжньому класним, «породистим», щоб вони могли пишатися ним. Він також повинен мати високий інтелект і вміти спілкуватися до Козорогів (вірніше, знайти ключ до його непростого характеру).

І найголовніше: Козорогу потрібна людина, якій він зможе довіряти, у відданості якої їй не доведеться ніколи сумніватися. Тобто людина, на яку недовірливий Козоріг зможе завжди розраховувати!

Потенційні споріднені душі: Риби, Телець, Діва та Скорпіон.

Водолій

Ідеальна споріднена душа: хтось дуже відданий. Веселий, але з часткою цинізму. А ще – талановитий у кулінарії!

Водолії люблять веселитися та жартувати. Їхня кохана людина має бути готовою будь-якої секунди пуститися в найбожевільніші пригоди. Їх також дико приваблюють поціновувачі чорного гумору та володарі гострого розуму. Якщо ви зумієте розсмішити Водолія – вважайте, що його серце вже у вас у кишені! Вміння готувати – це теж великий плюс, тому що Водолії люблять смачно поїсти.

Потенційні споріднені душі: Терези, Овен, Близнюки та Стрілець.

Риби

Ідеальна споріднена душа: впевнена в собі людина з творчим та гнучким розумом.

Риби живуть у своєму власному світі. Вони ніколи не сприймають життя аж надто буквально чи серйозно. Їхня ідеальна споріднена душа – хтось зі здоровою впевненістю в собі, диким і творчим розумом, а також – здатністю мислити нестандартно.

Насправді їм просто потрібна людина, з якою вони зможуть розмовляти однією мовою. Тобто – не схожий на решту.

Потенційні споріднені душі: Козоріг, Скорпіон, Рак, Телець.

Оригінал