Гороскоп на 7 січня

Овен ♈

Дуже важко буде домогтися балансу між приємним проведенням часу і власне виконанням роботи, яку треба робити. Але хіба сьогодні не п’ятниця? Звичайно, нехтувати своїми обов’язками не варто, але Всесвіт говорить, що Вам треба знайти спосіб отримати задоволення від життя або іншої людини. Дійте за принципом “зробив діло – гуляй сміло”.

Телець ♉

Список справ усе росте й росте, а Ваші думки – про речі більш цікаві. Ми всі любимо занурюватися в солодкі мрії. Але зараз світила допоможуть Вам знайти час і для повсякденних справ, і для захоплюючих мрій. Вірте в свої мрії, і вони зможуть стати реальністю.

Близнюки ♊

Іноді наш мозок грає з нами дивні жарти, і не завжди приємні. Коли ми сто разів повторили собі щось, то готові повірити у відверту брехню. Пам’ятайте про це, якщо Вас щось турбує. Здоровий погляд на ситуацію допоможе зрозуміти, що все зовсім не так складно і дивно.

Рак ♋

Вам зараз важко вловити і зрозуміти свої емоції, але нехай це Вас не лякає. Впоратися із сильними почуттями більш ніж можливо. З крихітної іскри, втім, може розгорітися полум’я, якщо хтось скаже щось не те. Найрозумніше сьогодні буде побути наодинці з собою.

Лев ♌

Сьогодні з Вами може статися “аналітичний параліч”. Іншими словами, Ви ризикуєте загрузнути у вивченні неважливих деталей. Проявіть вибірковість у підході до свого немаленького списку завдань. Зосередьтеся тільки на абсолютно необхідному. Все незначне сміливо залишайте на потім.

Діва ♍

Ви з усією силою зосередитеся на роботі та фінансах, але будь-яким людським силам є межа. Світила підтримають Вас; зі свого боку не змішуйте ділові та фінансові питання із світом фантазій, і все буде добре. Впоравшись з цим завданням, решта Ви вирішите без проблем.

Терези ♎

Ви донесете потрібну думку до потрібної аудиторії, але неправильний підбір аргументів породить не обговорення, а спір. Якщо відчуваєте себе вразливо, не варто шукати вихід для емоцій в конфлікті. “Слово – не горобець, вилетить – не впіймаєш”.

Скорпіон ♏

Пам’ятайте про те, що досконалість недосяжна. Ідеал – ілюзія; краще просто налаштуйтеся на те, щоб добре зробити свою роботу. Щось Ви, звичайно, пропустите; краще зробити ставку на невеликі кроки, а не на величезні стрибки вперед. Головне – зробити все необхідне, а грузнути в пошуках досконалої досконалості просто небезпечно.

Стрілець ♐

Вихідні манять, бажання отримати задоволення від життя просто непобориме. Але спершу гляньте на свої фінанси тверезими очима. Про будь-які нестриманості Ви пошкодуєте вже в понеділок. Вплив світил на сферу фінансів двоякий і загрожує втратою почуття міри.

Козоріг ♑

Рішучість і завзятість – якості, які Вам притаманні. Але навіть Козоріг іноді видихається. І власний організм, і Всесвіт натякає Вам, що щось відбирає занадто багато Вашого часу, уваги, енергії. Від Вашого вигорання не буде користі. Зробіть паузу – заради себе й заради інших.

Водолій ♒

Вас буде відвідувати безліч ідей, але у цього є не тільки плюси, але й мінуси. Добре, коли є про що подумати, але навіть Ваш активний мозок може переварити лише певну кількість даних. Постарайтеся відфільтрувати те, що ризикує перевантажити Вам голову. І залиште хоч трохи невідкритого простору для простих смертних!

Риби ♓

Якщо інформація, яку Вам повідомляють, невірна, то навіть легендарна інтуїція Риб не закриє всі прогалини. Місяць і Нептун у Вашому знаку змішують всі карти, представляючи оманливе реальним. Щось здається занадто гарним, щоб бути правдою? Якщо є сумнів – довіртеся їм.