Характеристика жіночих знаків зодіаку: яка у вас вдача?

У кожній дівчині живе особлива натура! Хтось є мисливцем, а хтось природжена хазяєчка. Характеристика знаків зодіаку жінок допоможе нам в цьому розібратися. Дізнавшись більше про себе, ви зможете розкрити нові таланти і навчитися вибудовувати своє життя під потрібним кутом.

Овен

Гарячі і палкі особи. Не люблять поступатися чоловікам ні в чому! Якщо вони закохані, то перетворюють відносини у феєричний світ задоволень. Це прекрасні коханки і дружини в одному флаконі. Від таких дамочок чоловіки рідко ходять «наліво».

Телець

Ця дама приймає людей такими, які вони є! Вони вміють знайти підхід до будь-якого чоловіка. Навпаки ця схема не працює. Часто Тельці женуться за успіхом і не приділяють увагу відносинам. Однак, якщо вони знаходять чоловіка своєї мрії, то ніколи з ним не розлучаються.

Близнюки

Ці дамочки такі непостійні. Вони вміють яскраво проводити час, привносити у відносини особливу нотку гри. Чоловік поряд з такою жінкою буде відчувати себе захисником і справжнім «самцем». Жінки-Водолії вміють підігравати і швидко завойовувати увагу чоловіків.

Рак

Це класичний образ наївної жінки. Закохатися в таку леді зовсім не важко. Такі дамочки дивляться на пошук чоловіка як на риболовлю. Вони спочатку вибирають потрібне місце, потім підгодовують, закидають приманку і чекають. Якщо «клюне», то вони ніколи не упустять такого чоловіка!

Лев

Розважлива, артистична, пристрасна особа. Завжди висуває особливі вимоги до свого обранця. Найчастіше саме вона робить перший крок у стосунках. Підступний маніпулятор, який домагається від чоловіків усього, чого забажає. З такою жінкою можна бути як за кам’яною стіною, головне їй догоджати.

Діва

Відповідальна, вдумлива жінка. Діви вміють розставляти мережі на чоловіків. Вони заманюють своїх жертв, застосовуючи розумні рішення. Ці жінки люблять грати зі своєю здобиччю. То вони добрі і ніжні, то дивують своєю холоднокровністю. Однак вони злегка позбавлені емоційності.

Терези

Легка, повітряна, талановита, але при цьому дуже грайлива. Жінки Терези володіють особливим шармом. Не варто спокушатися. Ці дамочки справжні мисливиці. Вони вибирають собі чоловіка і дуже швидко завойовують їхнє серце! Це умілі і досвідчені спокусниці. Ніби тигриці в шкурі м’якого і пухнастого кролика.

Скорпіон

Ці жінки ставляться до чоловіків як до «жертв». Скорпіони застосують всю свою пристрасть, привабливість, сексуальність і пустять в хід всі свої «жіночі штучки». Якщо чоловік буде міцним і вистоїть бій, то жінка Скорпіон стане самою відданою і поступливою. В іншому випадку вона кине чоловіка.

Стрілець

Ця жінка оптимістка і вона бачить все навколо тільки в «рожевих тонах». Ця пані буде до останнього шукати свій ідеал. Для того, хто буде підходити під їх досконалий типаж, вони зроблять все! Енергійні жінки-Стрільці такого чоловіка викупають у своїй любові. Проте завоювати серце буде не так-то просто.

Козоріг

Ця жінка дивиться на чоловіків зверхньо. Вона ніколи не буде задоволена, якщо у неї на гачку «маленька рибка». Вона завжди женеться за успіхом! Ці жінки горді, але неймовірно загадкові. Їм заважає знайти свій ідеал, тільки песимізм.

Водолій

Дуже товариська і щира особа. Вона позбавлена всяких забобонів. Найголовніший шарм цих дамочок – простота! Багатьом чоловікам подобаються жінки, які мають легкий підхід до життя. Якщо ви завоюєте її, то вона стане для вас самою розуміючою!

Риби

Повільні, нерішучі у стосунках жінки. Саме цією самою скромністю вони і завойовують серця чоловіків. Вони настільки обережні, що для них любов – це просто лотерея, в яку вони не завжди вірять. Іноді таким жінкам варто проявляти більше активності.

Знаючи свої плюси ви зможете їх розвинути до небувалих висот і знайти того чоловіка, який оцінить вас з гідністю. Чоловіки, володіючи такою інформацією, зможуть вибрати собі відповідну за характером даму. Адже жінки часто ховаються за масками, що сподобатися іншим.

Оригінал