Головні помилки, які роблять у відносинах знаки Зодіаку

Всі ми неідеальні, чи не так?

Овен — нетерплячість

Овнам важко справлятися навіть з невеликими конфліктами у відносинах, тому що їм не вистачає терпіння спокійно все обговорити і прийти до компромісу. На жаль, ці люди навіть не усвідомлюють, наскільки егоцентрично поводяться.

Телець — власництво

Тельці дуже прив’язані до фізичних речей і до тих, з ким складаються у відносинах. Вони відносяться до партнера як до своєї власності, демонструючи при цьому схильність контролювати його.

Близнюки — прихильність

Близнюки дуже бояться зобов’язань. Одна справа просто вступити у відносини, але стосунки з іншою людиною це нескінченна боротьба.

Рак — емоційність

Відносини з Раком можуть бути дуже мелодраматичними, з постійними перепадами настрою і нервовими зривами. Цим людям потрібен дуже терплячий партнер.

Лев — заздрість

Заздрість Лева, як правило, викликана бажанням його партнера перевести на себе всю увагу. У Левів дуже сильне его, яке потребує регулярного «годування».

Діва — суб’єктивність

Діви — перфекціоністи, а тому настільки чіпляються до деталей, що іноді відштовхує від себе партнера. І хоча їм здається, що вони допомагають коханій людині, насправді вони доводять його до божевілля.

Терези — егоїстичність

Будучи рабами стилю, Терези часто сперечаються зі своїми партнерами через гроші. Вони звикли до марнотратства і потурання своїм бажанням.

Скорпіон — домінування

Скорпіони дуже активні і наполегливі, і ця їхня наполегливість викликає бажання домінувати над партнером немов ляльковик, спрямовує і контролює кожен їхній рух.

Стрілець — нереалістичність

Стрільці настільки оптимістичні і безтурботні, що є нереалістичними у всьому, що стосується обов’язків обох сторін у будь-яких відносинах.

Козоріг — песимізм

Для Козорога будь-яка перешкода на дорозі, наскільки великою або маленькою вона не була б, є передвісником кінця відносин. Через якийсь час такі емоційні перепади можуть розлютити навіть самого терплячого партнера.

Водолій — черствість

У своїх спробах розважитися Водолії можуть відхилитися від курсу, демонструючи грубість, нетактовність і бездушність в тому, що злітає у них з вуст.

Риби — надчутливість

Вам знайомий вираз «ходити навшпиньки»? Ця фраза буквально створена для того, щоб описати стосунки з Рибами. Надчутливість останніх постійно змушує їх грати роль жертви.

Оригінал