Гороскоп на 17 квітня

Овен ♈

Деколи легко вирішити, що виниклу проблему повинен розбирати хтось інший. Справа зовсім не в ліні – просто ми нерідко сильно поважаємо чужий досвід і розум. Але важливо пам’ятати, що і Ви здатні багато на що. У сформованій ситуації Ваш погляд дуже знадобиться.

Телець ♉

В зоні комфорту, на жаль, теж можна загрузнути. Ніхто не тягне Вас з неї силою – але дуже може бути, що Вам просто стане некомфортно в цьому “комфорті”. І навіть якщо все цілком терпимо, вихід назовні явно таїть більше плюсів, ніж мінусів. Світила підтримають Вас у цьому починанні.

Близнюки ♊

Навіть коли ми знаємо, що щось належить нам по праву, терпіння грає не останню роль. Мова може йти про щось відчутне – наприклад, про гроші – або нематеріальне – повагу, визнання, але так чи інакше, нерідко ми можемо тільки чекати, поки інші все зрозуміють. Ваші зусилля безумовно принесуть плоди. Терпіння обов’язково окупиться.

Рак ♋

Ніхто не сумнівається, що Ви здатні багато чого зробити самі. Власне, саме тому люди не поспішають допомагати Вам або давати поради. Але у Ваших інтересах запитати, що інші думають про ситуацію, в якій Ви могли щось пропустити. Широта кругозору і сприйнятливість до чужої думки виявляться дуже до речі.

Лев ♌

“Не спробуєш – не дізнаєшся”. “Втрачати нічого”. Що станеться, якщо Ви відповісте “так”? Світила закликають Вас зробити сміливий крок, не думаючи про негативні наслідки. Повірте, що у такого стану справ є причина – і вона хороша!

Діва ♍

Якщо Ви хочете проявити себе в обраній сфері, готуйтеся: на Вас звернуть увагу. За короткий час Ви можете знайти і повагу, визнання. Купайтеся в променях слави – і нікому не дозволяйте відібрати те, що ваше по праву.

Терези ♎

Не звинувачуйте людей, які думають, що у Вас все під контролем. Ви правда виглядаєте дуже впевнено, ось вони і вважають, що допомога Вам не потрібна. Втім, чому “допомога”? Підтримка – ось що точно не зашкодить. І тут багато що може виявитися до речі.

Скорпіон ♏

У творчих людей трапляється творча криза. Натхнення не приходить, як не старайся! Штука в тому, що натхнення не любить примусу. Якщо Ви розумієте, що творчий процес зовсім не йде, просто спробуйте зробити паузу – і все буде.

Стрілець ♐

Якщо Вам належить довгий шлях, і на ньому Вас пропонують підвезти, потрібні серйозні причини, щоб відмовитися. Коли хтось хоче полегшити Вам життя, є всі підстави прийняти пропозицію. Не вважайте її втручанням у свої справи. Дозвольте ближнього допомогти Вам.

Козоріг ♑

Ви обов’язково опинитеся в приємній компанії однодумців, які дивляться на важливі плани рівно так само як Ви самі. Правда в тому, що ця синергія – те, що дає Вам унікальне вигідне положення.

Водолій ♒

Водолії часто відчувають космічний імпульс — вчиняти нетривіально. Подивіться, як діють інші, і подумайте, що можна зробити з чужою методикою, щоб вона стала як мінімум цікавішою. Люди бояться нових можливостей, але Ви можете і повинні помічати і використовувати їх.

Риби ♓

У дитинстві Ви могли ненавидіти якусь страву. Так часто буває у дітей! Але потім ми виростаємо і наші смаки змінюються. Зараз у Вас є шанс поглянути новими очима на щось, що раніше Вам не подобалося. Не вважайте розширення кругозору ризиком. Скоріше це своєчасна, корисна, потрібна дія.