Гороскоп на 19 липня 2023 року

Овен ♈

Якщо сьогодні у Вашому колективі виникне будь-який конфлікт, Вам потрібно чесно і відкрито заявити про свої почуття. Залишаючись щирими у спілкуванні, ви покажете людям, що у вас немає жодної особистої зацікавленості – ви лише намагаєтеся зробити краще для всіх. Зараз невідповідний час, щоб ставати підозрілими або бентежитися через відгуки чи критику. Для того, щоб досягти компромісу, знадобиться час, але завдяки Вашому внеску це станеться набагато швидше, і це буде найкращим рішенням для всіх, хто має до цього стосунок.

Телець ♉

Зараз вкрай важливо не ставити професійні цілі понад своє особисте життя – це неправильний розподіл пріоритетів. До того ж, нехтування своїми почуттями того не варте. У Вас є потреби, які треба задовольняти, і Ви маєте поставити себе на перше місце. Всесвіт знає, що Ви заслуговуєте на більше випробувань і звершень у своєму житті – і зараз настав час показати Всесвіту, що теж про це знаєте. Займіться собою.

Близнюки ♊

Уперті люди здатні домагатися свого лише тому, що вони такі категоричні, але навіть не думайте про те, щоб перейняти в них ці якості. Ви знаєте, що мух легше спіймати на мед, ніж на оцет, тому просто залишайтеся собою, незважаючи на те, що поступливість зараз Вас ні до чого не приведе. Рано чи пізно, оточуючі втомляться від настирливих людей і зрозуміють, що Ви заслуговуєте на більшу увагу.

Рак ♋

У Вас з’явиться можливість стати позитивною рушійною силою в чиємусь житті, якщо Ви, звичайно, захочете. Налагодьте стосунки з оточуючими якомога раніше. Незабаром Вам випаде шанс принести комусь користь. Те, що Ви віддасте іншим людям, ймовірно, буде не настільки суттєвим, як те, що вони дадуть у відповідь Вам, але не дозволяйте собі відчувати провину за це.

Лев ♌

Ваша репутація великодушної і доброї людини дасть комусь у Вашому житті привід подумати, що він може використати Вас. Як би не так! Це зіграє з ним поганий жарт, щойно Ви дасте йому зрозуміти, що з Вами цей номер не пройде. Не бійтеся здатися грубими тому, хто Вас недооцінює. Слід визнати, що це невдалий початок для вас обох, але ваші стосунки поступово налагодяться.

Діва ♍

Якщо Вам доведеться справлятися зі зростаючою напругою, якомога раніше зверніться безпосередньо до того, хто залучений до того, що відбувається. Це не тільки заощадить Вам час, а й убереже від головного болю. Хтось, хто використовує своє становище в особистих цілях, думає, що залякав Вас до повної покори. Хіба не кумедно буде спостерігати за його реакцією, коли Ви покажете йому, що Вами не так легко зневажати? Будьте тверді, але ввічливі. Ви знаєте, як довести свою точку зору, при цьому нікого не розлютивши.

Терези ♎

Постарайтеся уникати емоційно напружених ситуацій. Ви стримуєте свої почуття і готові вибухнути за найменшої провокації. Одне невірне слово – і Ви можете розревітися або відпустити непоганий удар справа. Це не означає, що вам потрібно ховатися від суспільства, просто уникайте серйозних розмов.

Скорпіон ♏

Для того, щоб отримати перевагу в якомусь змаганні, Вам доведеться покластися на свою чарівність і позитивний настрій. Ви проявите своє вміння переконувати, але цього буде недостатньо, щоб змінити чиюсь думку. Необхідні факти, які могли б підтвердити Ваші слова. Тому, перш ніж Ви почнете будь-які переговори сьогодні, переконайтеся, що у Вас є всі докази, необхідні для захисту своєї точки зору. Проведіть дослідження, і ніхто не зможе не погодитися з Вашими знахідками.

Стрілець ♐

Ви сьогодні як ніколи самовпевнені, і вас більше не хвилюють думки інших людей. Це яскравий період свободи, і Вам потрібно скористатися цим моментом. Нічим не обмежені, Ви здатні на приголомшливі речі. Тому говоріть, що думаєте, і залишайтеся безкарними. Сьогодні чудовий день, щоб попросити підвищення або чогось іще, чого Ви дійсно хочете.

Козоріг ♑

У гру пора вступити Вашій самодисципліні, оскільки сьогодні на Вас чекає багато спокус. Але не переживайте, Ви зможете подолати всі випробування, які зустрінуться на Вашому шляху. Ніхто не зможе змусити Вас робити щось, що, на Ваше глибоке переконання, неправильний для Вас крок. Ви володієте серйозною силою, яку ще не використовували, і сьогоднішні проблеми нададуть Вам можливість відкрити її для себе.

Водолій ♒

Ви вочевидь не можете забути когось, хто нещодавно зник із Вашого життя. Ви поглинені думками про цю людину. Вам цікаво, де вона перебуває в цей момент і з ким. Вам нема про що переживати, просто зараз у нього є свої справи. А поки його немає поруч, займіть себе тим, що Вам приносить найбільше задоволення. Вам не обов’язково закінчувати всі справи сьогодні, тому насолоджуйтеся вільним графіком.

Риби ♓

Останнім часом у Вашому житті все проходило досить гладко – більшою мірою тому, що Ви доклали для цього багато зусиль. Ви заслуговуєте на можливість розслабитися, але Вам також потрібно пам’ятати про те, що не варто вимикати свій мозок. Жити на автопілоті зараз дуже небезпечно. Вам необхідно бути в курсі всього, що відбувається у Вашому житті. Не дозволяйте своєму розуму заснути.