Гороскоп на 9 листопада

Овен ♈

Існує безліч дивовижних історій про силу віри. Навіть світ медицини нерідко дивується здібностям людей, коли вони відчувають невгамовну жагу до життя. Втім, Вас не потрібно переконувати в тому, що потрібно мислити позитивно та налаштовуватись на краще. Однак пам’ятайте: якщо сумніви раптом почнуть брати гору, женіть їх геть, адже Ви зможете досягти всього, чого тільки забажаєте.

Телець ♉

Чому деякі люди досі вірять, що світ плаский? І це, незважаючи на те, що в наш час вони можуть розглядати достовірні зображення нашої планети та інших планет, які мають круглу форму. Проте кожен має право думати, що живе на площині, з якої може впасти кудись. Якою б абсурдною не здавалася Вам чиясь віра, згадайте стару приказку: «Живи та давай жити іншим».

Близнюки ♊

Дивитися на химерні криві дзеркала, що змінюють форму, досить цікаво, але веселощі від кумедних відображень перетворюються на роздратування, коли людина раптом губиться в їхньому лабіринті. Людям не потрібні численні точки зору під різними кутами. Оптимальний варіант той, який є знайомим і зручним. Тож дотримуйтеся варіанта, який змушує Вас почуватися комфортно, незалежно від того, чого хочуть інші люди і на чому вони наполягають.

Рак ♋

Навіть коли людям нема про що турбуватися, деякі з них все одно переживають. І найчастіше їм марно пояснювати, чому хвилюватися абсолютно безглуздо. Але, як не дивно, люди знаходять втіху в занепокоєнні і вважають це нормальним. Ваша ж стурбованість, яку Ви плекали якийсь час, може мати дуже довгу історію. Але це не привід дозволяти їй псувати ваше життя. Особливо якщо врахувати, що Ви трохи зробили з мухи слона.

Лев ♌

Коли хтось явно намагається допомогти Вам, Ви знаєте, що у нього добрі наміри. Однак сьогодні Вам варто добре подумати про те, чи не є чиєсь прагнення допомогти швидше перешкодою, ніж допомогою. Подумайте як слід, оцініть перспективи, і якщо Ви порахуєте чиєсь бажання підставити Вам плече ведмежою послугою, то відмовтеся від подібної ініціативи. Однак це слід зробити максимально коректно, щоб нікого не образити та не скривдити.

Діва ♍

Чиїсь думки має сенс враховувати тільки в тому випадку, якщо Ви впевнені, що ця людина більш обізнана і має значно більший досвід у якійсь сфері. Але в міру того, як Ви знайдете мудрість, засновану на досвіді, Ви можете побачити чиюсь точку зору з іншого ракурсу, і це може все змінити. Втім, у кожної позиції з якогось питання є свої переваги та недоліки, а тому Вам і комусь слід знайти компроміс, який дасть Вам новий дивовижний досвід.

Терези ♎

Приказка «вбити двох зайців одним пострілом» означає одночасне виконання двох завдань. Проте пильніша оцінка однієї проблеми іноді показує, що її вирішення може вирішити й іншу. Застосовуючи творчий підхід до вирішення певних завдань, які Ви хочете викреслити з порядку денного, Ви, ймовірно, зможете скорочувати й інший список, який Ви вважали надто нудним. Сьогодні уява дозволить Вам діяти надпродуктивно.

Скорпіон ♏

Можливо сьогодні у Вас виникнуть думки про те, щоб приєднатися до когось, оскільки Ви не можете його перемогти. Ви вважаєте розумним поступитися певній людині чи погодитися з чимось, що, на його думку, вигідно вам обох. Ви також можете виявити, що захищали свою точку зору чи позицію більше за інерцією, аніж раціонально. Можливо, настав час визнати, що у Вас є своя думка, яку Вам варто захищати за будь-яку ціну.

Стрілець ♐

Коли хтось незграбно намагається висловити свою точку зору, люди часто підтримують його, сподіваючись, що цій персоні вдасться знайти комунікативну ясність, якої він відчайдушно потребує. Сьогодні Ви можете стати глядачем подібної сцени, коли хтось намагається донести щось, але робить це дуже погано. Чи можете Ви запропонувати цій людині підтримку? Мабуть, так. У результаті Ваш безкорисливий крок буде гідно оцінений.

Козоріг ♑

У кожної людини є якась риса, перетин якої стає для неї справжнім викликом. Але можна і не чекати свого персонального Рубікона, а просто почати робити те, що Ви вважаєте за потрібне, і йти до своєї мети, не дивлячись ні на що. І не потрібно переконувати себе, що доведеться докласти надто багато зусиль і воно того не варте. Натомість просто приступайте до роботи і подивіться, наскільки керованим та ефективним стає процес.

Водолій ♒

Щоб отримати уявлення про справжні думки, почуття, мотиви чи наміри людини, іноді досить просто поспостерігати за її діями та вчинками. Те, що Вам хтось скаже сьогодні, може дати Вам дуже багато приводів для роздумів. Все, здавалося б, очевидно, і слова кажуть одне, але Ви розумієте, що за ними приховано щось інше. У результаті Ви матимете рацію.

Риби ♓

Ви відчуваєте, що Ваше майбутнє настільки яскраве, що Ви повинні носити сонцезахисні окуляри? Будемо сподіватися, що відповіддю на це запитання стане щире “так”. Можливо, Ви зможете точно оцінити, як просувається якась важлива справа або як далеко Ви просунулися на шляху до своєї мети. Але якщо Вам у якийсь момент не вистачатиме оптимізму, Всесвіт дасть Вам обнадійливий знак.