Як цілуються різні знаки Зодіаку?

Усі ми настільки різні, що навіть цілуємося ми по-різному – і це факт! Причому на це, звісно ж, впливає наш темперамент, який обумовлений зодіакальним знаком народження. Перевірте себе, які у вас виходять поцілунки?

Овен

Овен може здивувати вас майстерними і майстерними поцілунками без будь-яких почуттів, але він здатний також включати емоції і цілуватися пристрасно. Чесно кажучи, він не надто акуратний у цьому питанні і не особливо замислюється над своїми діями, які здебільшого здійснює під впливом імпульсу.

Телець

Це дуже чуттєвий знак, він ніколи не поспішає, тому дуже ймовірно, що Телець почне м’яко, ніжно і повільно, щоб поступово запалити свого партнера. Здебільшого він намагається поцілунком висловити, наскільки він цінує свою другу половину і хоче зробити її щасливою. Ну хіба Тельці не найкращі для серйозних стосунків?

Близнюки

Їм складно зосередитися на тому, що вони роблять. Те ж саме стосується і поцілунків. Вони в них виходять легкі й швидкоплинні, ніби ненароком, причому нерідко супроводжуються кокетливими коментарями, які вам напевно сподобаються. Близнюки, якщо чесно, взагалі більше базікають, ніж цілуються.

Рак

Рак живе своїми інстинктами і душевними поривами, і він завжди хоче продемонструвати свою любов і прихильність, постійно цілуючи партнера. Поцілунки його досить цнотливі й акуратні. Рак настільки сентиментальний за своєю природою, що віддає перевагу стриманій романтиці, а не поривам пристрасті.

Лев

Лев обожнює драму, тому цілується так, немов знімається в несамовитому і плаксивому фільмі, наповненому суцільною романтикою і чуттєвістю. Цей знак знає, як цілувати, щоб партнер розтанув, відчув себе особливим і назавжди віддав Леву своє серце.

Діва

Діви прагнуть досконалості, і в поцілунках, звісно, теж. Вона звертає увагу на деталі і все виконує на найвищому технічному рівні. Діва цілує довго, з почуттям, з максимальною увагою і вправністю. Усі тактильні контакти в неї ретельно вивірені й продумані.

Терези

Вони живуть романтикою і мріями про любовні листи або вечерю при свічках, тому вони, безумовно, внесуть цю позитивну і люблячу енергетику у свої поцілунки. Це дуже ласкавий, м’який і люблячий знак, що обожнює трепетні дотики і ніжні обійми.

Скорпіон

Поцілунки Скорпіона наповнені високим градусом пристрасті, причому до такої міри, що партнеру може здатися, що цей знак винайшов спеціальне любовне зілля, від якого паморочиться в голові і підкошуються ноги. Від поцілунків Скорпіона можна запросто втратити розум!

Стрілець

Спонтанність і авантюрність – його сильні риси, тому він експериментуватиме з усіма можливими типами поцілунків: від найпристраснішого, палкого, до найлегшого, як дотик метелика. Його емоційність завжди заводить партнера, тому Стрільці вважаються майстрами в мистецтві палких поцілунків.

Козоріг

Козоріг – людина стримана і впевнена в собі. Сплесків бурхливих емоцій від нього не чекайте, але поцілунок ви отримаєте добротний і якісний. Цей знак – прихильник довгострокових стосунків, тому швидко голову втрачати не стане, а отже, і до поцілунків дістанеться не відразу.

Водолій

Водолії настільки доброзичливі і милі з усіма, що запросто роздають масу платонічних поцілунків. Якщо Водолій і його партнер на одній і тій самій хвилі, то їхні поцілунки будуть досить чуттєвими, гарячими і ніжними. Водолій – не шанувальник дикої пристрасті, що спалює дотла, але добре цілуватися однозначно вміє.

Риби

Це абсолютні романтики, чиї поцілунки можна описати двома абсолютно протилежними словами: зворушливі, але божевільні. Фактично дотиком губ вони можуть перевернути світ партнера догори дриґом. Риби знаються на майстерності витонченого спокушання, але самі перший крок робити не поспішають.

Оригінал