Гороскоп на 9 березня

Овен ♈

Поки Ви не прийняли позу ображеної невинності, задумайтеся – чи справді Ви невинні? Ненароком чи ні, Ви самі обрубали канали спілкування з певними людьми. Хороша новина: все можна виправити. Будьте впевнені, що Ваші зусилля будуть оцінені достойно.

Телець ♉

Ви переконані, що заради прогресу в обраній сфері не зупинитеся ні перед чим. Ну… майже ні перед чим. Принципове питання може таїтися в новій можливості. Чи поставить це під удар інших людей або Вашу власну порядність? Щоб відповісти на це питання, послухайте власне серце.

Близнюки ♊

Спілкування та обмін ідеями допомагають Вам залишатися на коні. Але також Ви починаєте відчувати, що віддаєте світу занадто багато себе. Робіть те, що надихає особисто Вас і безпосередньо впливає на Ваше життя. Нехай це буде Ваш пріоритет. Деякі плани і мрії вимагають від Вас повної зосередженості на них. Ви цього заслуговуєте.

Рак ♋

В чужих вчинках таїться більше, ніж Вам може здатися. Але замість того, щоб шукати відповіді на запитання про те, що зроблено і як це вплине на Вас, краще подумайте, що на цьому можна побудувати. Може виявитися, що людина в першу чергу хотіла просто отримати від Вас більше уваги.

Лев ♌

Відомо, що великі уми мислять однаково. Ви знову знайдете спільну мову з давнім однодумцем. Є всі причини зосередитися на цій співпраці. Якщо Ви бачите, що обидві сторони однаково вкладаються в процес і результат, то це партнерство просто приречене на успіх.

Діва ♍

Вам важливо зберігати голову на плечах, навіть якщо всі навколо її втратили. Інші можуть панікувати, але ви не повинні піддаватися цьому почуттю. Зараз з Вашого боку потрібен практичний підхід. Саме він допоможе не приєднатися до тих, хто зараз носяться навколо, немов кури з відрубаними головами.

Терези ♎

Вимушені обмеження не повинні бентежити Вас. Не варто посипати голову попелом тільки тому, що деякі розваги не такі доступні, як Ви звикли. Частка уяви допоможе відкрити нові можливості. У Вас є всі шанси вийти за межі набридлої рутини.

Скорпіон ♏

Як і багато інших людей, Ви останнім часом звикли більшу частину часу перебувати вдома. Чому б не змінити щось у звичній обстановці? Додайте в своє житло трохи творчого хаосу. Зміни допоможуть зробити Ваш будинок більш затишним і приємним.

Стрілець ♐

Ви повинні приховувати свою втому і розчарування, коли пояснюєте щось іншим людям. Так, здається, що Ви вказуєте на очевидні, елементарні речі. Але якщо Ваша мета – домогтися, щоб справа була зроблена правильно, не варто дратувати людей неправильно підібраним тоном.

Козоріг ♑

Навіть якщо Вам здається, що нічого особливого Ви не зробили (мова йде про роботу), інші люди, чия думка для Вас важлива, можуть вважати інакше. Ймовірно, Вас тепер чекають нові зобов’язання. Але не вважайте, що Вам доведеться просто тягти ще й цей вантаж. Прийміть нові завдання з готовністю. Вони – частина масштабної картини, яка Вас дуже сильно порадує.

Водолій ♒

Всього одна крихітна зміна може пролити світло на те, що Ви весь час не брали до уваги. Саме тому Вам потрібно проявити більше відкритості і вийти на незвідану територію. Тут є відомий ризик, але також є ймовірна і відчутна вигода. Як тільки Ви не зрозуміли цього раніше! Втім, краще пізно, ніж ніколи.

Риби ♓

Вам потрібно дати більше часу вигадці, яку Ви хочете додати до того чи іншого плану. Щоб обміркувати нову ідею, побудьте подалі від людей. Вони можуть подумати, що чимось Вас образили, але досить пояснити, що Вам просто треба побути наодинці з собою, щоб додати останні штрихи до важливого проекту.