Які таємниці зберігають представники знаків Зодіаку

Як би не розкривалася людина в процесі спілкування, багато її думок, бажань і вчинків залишаються таємницею за сімома печатками навіть для найближчих людей. Але якщо ви бажаєте пов’язати своє життя з людиною, вам хочеться знати про неї якнайбільше, щоб підібрати ключик до серця коханого, і розуміти, чого чекати від партнера в майбутньому.

Астрологи кажуть, що скритність людини багато в чому визначається її знаком Зодіаку. Мало того, за зірками можна визначити секрети, які зберігають представники зодіакальної плеяди. Вам цікаво? Тоді давайте дізнаємося про деякі таємниці з життя знаків Зодіаку.

Овен

Овни позиціонують себе як сильні і непробивні особистості, а тому схильні ховати від оточуючих свої комплекси, яких у них, якщо говорити відверто, досить багато. За бравадою та самовпевненістю представників стихії Вогню дуже часто ховається ніжна та дуже вразлива душа. Та що казати, Овен може розплакатися, дивлячись мелодраму, якщо нікого не буде поряд. А ще особи даного знаку всіма способами демонструють свою незалежність. Така поведінка дозволяє Овнам приховати той факт, що вони схильні до чужого впливу і нерідко є провідними особистостями.

Телець

Тельці за своєю натурою особистості потайливі, а тому намагаються не розповідати оточуючим про своє особисте життя. «Все, що відбувається в сім’ї, має там і залишатися!» – Ось девіз, якого дотримуються всі без винятку підопічні Венери. Якщо ж брати до уваги фінансове становище, про те, скільки грошей у Тельця і ​​де він їх бере, можуть не знати навіть найближчі люди. Вони просто уникають відповіді або значно применшують свої доходи. Нарешті, мало хто знає, що Телець – натура, що захоплюється, і до деяких речей у нього може розвиватися хвороблива залежність. Але щоб не зіпсувати репутацію, ця людина нікому не відкриє свій секрет.

Близнюки

При всій відкритості та комунікабельності Близнюків ніхто не знає, як ця людина ставиться до оточуючих. Близнюк ніколи не скаже правду в обличчя, особливо якщо з прихованої інформації можна отримати якусь вигоду. Мало того, у цих особистостей є десяток масок, які вони надягають залежно від ситуації, що складається. За це підопічних Меркурія називають дволикими людьми. Водночас улюблене хобі Близнюків – збирати інформацію про навколишніх людей. Їхня любов до спілкування, потяг до пліток і пересудів спрямована саме на те, щоб мати досьє на кожну людину, яка оточує Близнюка.

Рак

Рак – один із найбільш закритих знаків Зодіаку. У цієї людини буквально все приховано від сторонніх очей, адже вона розуміє, що інформація, яка потрапить у погані руки, може бути використана проти самого Рака. Крім іншого, діти Місяця нерідко приховують свою закоханість, причому, не тільки від оточуючих, але навіть від самого об’єкта обожнювання. Рак, що сумнівається в собі, боїться, що його любов може бути відкинута, а тому зовсім не поспішає розкривати душу коханій людині. Ось тільки така поведінка приносить представникам стихії Води чимало страждань.

Лев

Леви здаються нам самовпевненими та непохитними. Однак за гордовитим і гордим виглядом вони приховують невпевненість у своїх силах. Крім того, у цих осіб досить багато прогалин у знаннях, але Лев ніколи не скаже прямо, що чогось не знає. Він починає виявляти підвищену активність, розвивати бурхливу діяльність, підключаючи до цього всіх довкола, щоб проблема вирішилася без участі Лева, і ніхто не помітив його незнання. А ще Леви неохоче діляться з навколишніми планами на життя. Нехай ці люди і не говорять відкрито, але вони досить забобонні і бояться показати це людям.

Діва

Діви – потайливі особистості. Знаючи все про інших людей, підопічні Меркурія не поспішають поширюватися на своє особисте життя. Але найбільша таємниця – це їхні амбіції. Діви ніколи не зізнаються, яку планку собі поставили і якої посади прагнуть. Вони будуть завзято йти до своєї мети і прибирати з дороги суперників, але ніхто не здогадається, що це робота Діви, адже ця людина вміє тримати язик за зубами і чудово замітає сліди. А ще представники стихії Землі ніколи не розкажуть, як дбають про вас. Вони можуть молитися не лише за рідних, а й навіть за ледь знайомих людей, хоча в суспільстві виглядають не найдружнішими.

Терези

Терези мають величезну пристрасть до інтимної близькості, причому для цих людей практично не існує заборон у сексі. Ось тільки навколишнім людям підопічні Венери ніколи не зізнаються у цьому. І навіть кохана людина далеко не все знає про бажання партнера знаку Терези. На додаток, представник цього знака може довгі роки жити подвійним життям і мати дві сім’ї, але вміло приховувати це буквально від усіх. До речі, відрізняє особистостей даного знака ще одна риса. Ці люди за будь-якої ситуації не подають вигляду, що з ними щось сталося. Навіть коли їм боляче Терези посміхаються, і вдають, що все чудово.

Скорпіон

Скорпіонів можна назвати найпотаємнішими представниками зодіакальної плеяди. Річ у тому, що у свої потаємні секрети він не посвячує навіть найближчих людей. Взагалі Скорпіони ніколи не видадуть інформацію, яка може їх скомпрометувати. Вони навіть під тортурами не зізнаються у зраді і зізнаються слідчому у скоєному правопорушенні. Ці особи впевнені, що зізнавшись, вони обов’язково будуть покарані, а якщо немає доказів — вони чисті. До речі, у тому, що вони розлюбили, Скорпіони також ніколи не зізнаються. Вони створять нестерпні умови для партнера, і той буде змушений сам відмовитися від коханої людини.

Стрілець

На відміну від багатьох, Стрілець дуже відкритий знак Зодіаку, який не звик щось приховувати. Однак, особи даного знака ніколи не зізнаються, що вірять у прикмети та нечисту силу, і що самі нерідко відвідують ворожок та чаклунів, щоб вирішити свої нагальні проблеми. До речі, Стрільці довіряють екстрасенсам настільки, що віддають їм свої гроші, нічого не отримуючи натомість. Але про це особистості даного знака також вважатимуть за краще замовчувати, щоб не бути осміяними. Нарешті, Стрільці не вміють тримати язика за зубами, але коли ви будете відверті з ними, вони точно віддадуть перевагу зберегти цей нюанс у таємниці. Ви дізнаєтеся про нього трохи пізніше від інших людей.

Козоріг

Особи даного знака з юних років мріють про заможне життя, а тому дуже дбайливо ставляться до грошей і способів заробітку. Про цей бік свого життя Козороги мовчать навіть у спілкуванні з близькими людьми. Ніхто й ніколи не знає точно, скільки грошей у Козорога і звідки він їх бере. А ще Козоріг схильний приховувати свої почуття. Навіть якщо дуже дорожить другом, він не признаватиметься йому в цьому, принаймні, словесно. Скоріше Козоріг у будь-який час простягне руку допомоги і підтримає, але емоційно не покаже цього абсолютно ніяк. Так поводиться Козоріг і з рідними, але вони вже звикли до такого ставлення близької людини.

Водолій

Водолії ретельно зберігають від близьких людей свою байдужість. Вони можуть брати участь у вашому житті, підказувати, допомагати, цікавитися, але роблять це виключно для годиться, тоді як глибоко в душі їм все це зовсім нецікаво. Також Водолії приховують свої почуття. Особи даного знака можуть одружитися з розрахунку, але не зізнаються у цьому, навіть якщо розлучаться із нею. Крім того, Водолії ніколи не обговорюють власні плани, особливо якщо вони стосуються бізнесу, розвитку чи наукової діяльності цієї людини. Водолії побоюються, що їхні новаторські ідеї можуть банально вкрасти.

Риби

Риби нікому не розповідають про свої страхи та фобії. Насправді ці люди до остраху бояться висоти та перельотів, павуків та закритих просторів, темряви та самотності. Просто їм соромно за свої страхи, а тому щоразу в присутності інших людей вони змушені боротися із собою, щоб не виставити себе на посміховисько. Крім того, Риби постійно намагаються показати свою самостійність, приховуючи від усіх те, наскільки вони залежать від своїх рідних та близьких. Нарешті Риби дуже ліниві, але щоб не псувати репутацію, змушені постійно щось вигадувати чи створювати видимість бурхливої ​​діяльності.

Оригінал