Гороскоп на 8 лютого

Овен ♈

Сьогоднішній день буде переповнений найрізноманітнішими емоціями, через що Ваш настрій може поповзти вниз, а активність – знизитися. Не переживайте через це. Що жахливого в тому, що Ви вранці збираєтеся довше, ніж зазвичай, або менш говіркі, ніж завжди? Люди, які добре Вас знають і поважають, не стануть через це засмучуватися, то чому це турбує Вас? Навіть якщо Ви вип’єте більше кави, ніж зазвичай, це мало вплине на ситуацію. Однак за кілька днів Ви прийдете в норму.

Телець ♉

Несподівана зустріч із кимось із Вашого минулого може пробудити не найпозитивніші емоції. Постарайтеся взяти почуття під контроль, якщо хочете з ними впоратися. Подивіться на ситуацію в перспективі. Не дозволяйте емоціям взяти гору над Вами. Пам’ятайте: це всього лише емоції. Навіть негативні почуття, такі як злість, заздрість або жаль, цілком природні. Ви не можете їх ігнорувати. Проявіть більше уваги до того, що відбувається у Вас у душі, і дуже скоро Ви зумієте впоратися із собою.

Близнюки ♊

Хтось, з ким Ви знайомі дуже давно, сьогодні несподівано побачить Вас у новому світлі і, можливо, почне ставити незвичайні запитання. Розмова пробудить глибокі почуття у вас обох, і, можливо, на деякий час ви через це навіть віддалитеся одне від одного. Подивіться на те, що відбувається, не як на перешкоду вашій дружбі, а як на можливість для подальшого розвитку. Хоч би що Ви зараз відчували стосовно співрозмовника, ваші стосунки можуть перерости в щось більше.

Рак ♋

Сьогодні Ваші амбіції можуть стати перешкодою на шляху, тому що Ви взяли на себе занадто багато. Ви сповнені ентузіазму щодо плану або ідеї, які, на Вашу думку, допоможуть піднятися вище кар’єрними сходами, проте чи встигли Ви зібрати всі необхідні факти? Не варто братися за справи, якщо Ви не впевнені в результаті, бо все це може обернутися марною тратою часу. Не поспішайте, почекайте ще трохи. Якщо це дійсно Ваш шанс, то він нікуди не зникне в найближчі кілька днів.

Лев ♌

Сьогодні вам необхідно надолужити те, що ви упустили за останній час. У цьому немає Вашої провини, проте пошуки винного не принесуть Вам жодної користі. В кінцевому підсумку всі отримають по заслугах. Вам же необхідно відволіктися від думок про помсту. Переключіть увагу на те, що Вам необхідно зробити, а коли всі питання будуть вирішені, займіться чимось приємним. Наприклад, зустріньтеся з друзями і проведіть вечір весело і безтурботно.

Діва ♍

Головне, чим Вам потрібно сьогодні зайнятися, – це налагодження стосунків. Між Вами і кимось із друзів або колег багато чого відбувається, і зараз Ви краще, ніж будь-коли, розумієте, як йдуть справи. Хоч би як хотілося почекати, поки друга сторона зробить перший крок, зараз Ви маєте проявити активність. Продемонструйте, що Вас хвилює їхній добробут так само, як їх – Ваш. Не дозволяйте собі настільки зациклюватися на своїх справах, щоб повністю забути про оточуючих.

Терези ♎

Сьогодні ви отримаєте об’єктивне підтвердження власної привабливості, коли хтось незнайомий зробить вам чудовий комплімент. Підвищення самооцінки дуже благотворно позначиться як на Вашому фізичному, так і на емоційному стані, і Ви почнете більше уваги приділяти турботі про себе. Ви дуже близькі до наміченої мети, то чому б не докласти більше зусиль для фінального ривка? Доведіть собі, на що Ви здатні, а Всесвіт надасть усю необхідну допомогу.

Скорпіон ♏

Зміни у Вашій роботі дуже захопливі. Однак не варто плутати кар’єрні зміни з підвищенням. Нові обов’язки дуже скоро стануть звичними, хоч би як вони Вас зараз не лякали. Утім, це ще не означає, що зміни не принесуть поліпшень. Просто не варто сподіватися, що Ви одразу освоїтеся в новій ролі. Дайте собі трохи більше часу для того, щоб звикнути до змін.

Стрілець ♐

Якщо Вам дуже подобаються чиїсь слова або вчинки, продемонструйте своє захоплення. Від похвали комусь іншому зросте і Ваша самооцінка. Ви не тільки піднімете настрій об’єкту своєї уваги, а й надасте підтримку, якої ця людина дуже потребує. Те, що Ви визнаєте чийсь талант, не означає, що й інші здатні його оцінити. Не приховуйте своїх почуттів, адже Ви б теж хотіли знати, що хтось Вами захоплюється. Немає жодного сенсу це приховувати.

Козоріг ♑

Сьогодні Вам необхідно суворо дотримуватися плану, навіть якщо це викличе невдоволення оточуючих. Взаєморозуміння з ними зараз навряд чи досяжне. Зрештою, Ви не зобов’язані постійно жертвувати власними бажаннями для того, щоб хтось вважав Вас своїм другом. Не йдіть на компроміси в принципових для Вас питаннях. Зрештою люди відчують повагу до Вашої вірності переконанням і здатності не піддаватися тиску більшості.

Водолій ♒

Сьогодні у Вас може з’явитися бажання втрутитися в конфлікт, щоб усіх помирити. Однак постарайтеся утриматися від цього, навіть якщо вважаєте, що через це оточуючі можуть вважати вас егоїстичною людиною. Ви можете принести більше користі як їм, так і собі, якщо триматиметеся подалі від будь-яких сварок і конфліктів. Немає нічого поганого в бажанні поберегти сили. Насправді це дуже мудра стратегія. Тим паче що конфліктуючі сторони цілком здатні помиритися і без Вас.

Риби ♓

Коли ви зрозумієте, що хтось продовжує вас розчаровувати знову і знову, ви нарешті побачите цю людину в істинному світлі. Сьогодні стане зрозуміло, що Ваша думка про цю людину була помилковою, і настав час це визнати. Щойно Ви змиритеся з цією думкою, такі люди набагато менше будуть Вас дратувати. Не всім дано відповідати Вашим високим стандартам. Деякі люди просто не здатні виправдати Ваші очікування.