Яким знакам зодіаку найскладніше зберегти кохання

Астрологія кохання – наука тонка, а все тому, що основа вона на почуттях, які по-різному вирують усередині кожного знака Зодіаку. Декому з них не завадило б більше практики у звабленні, бо характер найчастіше бере своє.

Усі ми різні та любимо по-різному. Хтось знаходить втіху у партнері, ну а хтось у собі. Для кожного представника астрологічного кола зірки обрали особисту дорогу, яка веде до кохання. Не збити координати можна шляхом правильного ставлення до цього чарівного почуття. Навіщо витрачати сили та залучати кохання всіма доступними способами, постійно думати про те, як його зберегти, якщо можна спочатку рухатися у правильному напрямку? Рейтинг знаків Зодіаку, яким найважче дається особисте щастя, відкриє перед вами карти.

1 місце – Скорпіон

Скорпіон — один із найбожевільніших і зірваних із петель знаків, коли справа доходить до серйозних стосунків. Скорпіони підступні, тому що вміло маскують свій темний бік гумором і турботою, і з цієї причини вони нещасні в коханні. Навіть не думайте повірити в їхню гру. Поки інші знаки щосили прагнутимуть налагодити любовний союз, залатати всі тріщини, Скорпіони мовчки почнуть діяти у своїх інтересах. Вони навіть наймуть детектива, який стежитиме за вами, щоб потім надати всі свої зібрані докази проти вас.

Вони вважають, що холодність у стосунках – лише ваша вина. Відповідно до астрології, Скорпіони все ж таки здатні любити, але лише один раз у своєму житті. Потім їхнє розбите серце доведеться збирати по уламках, якщо, звичайно, вони вам це дозволять.

2 місце – Близнюки

Близнюкам дісталося друге місце у списку нещасних стосунків, бо вони почуваються втраченими, навіть перебуваючи поряд із коханою людиною. Для них любов – це свого роду лотерея, а улюблене заняття – постійно перекидати відповідальність на плечі партнера, щоб той замість них розібрався в усьому, особливо у власних почуттях. Вони найчастіше тримаються за кохання тому, що просто бояться самотності.

Близнюки — божевільні партнери, тому що постійно схильні до суперечностей, підозр і недовірливості. Ось вони вас люблять, а ось уже ненавидять з причини, незрозумілої навіть їм. Мало у кого достатньо нервів, щоб витримати Близнюка. Це справді героїчний подвиг.

3 місце – Діва

Діва входить до списку знаків, яким важко утримати кохання, бо представники цього сузір’я не ті, за кого себе видають. Від таких людей, як Діви, у стосунках очікується все, що завгодно. Холодність, з якою вони ставляться до партнера, не додає їм зірочок. Однак це тільки маска: усередині типових Дів киплять неабиякі пристрасті, параноїдальні думки та вибуховий темперамент.

Діви в коханні – це наглядачі та аналітики, за ними потрібен жорсткий контроль. Якщо у ваших стосунках із представником цього знаку панує мир та спокій, будьте певні – вам це здається. У голові Дів завжди крутяться ірраціональні думки, які раптово збираються в логічний ланцюжок і вивалюються на вас.

4 місце – Риби

Риби мають сильну здатність драматизувати буквально будь-яку дрібницю, надаючи їй роль всесвітньої катастрофи. Якщо вам до душі театр одного актора, то ласкаво просимо в обійми Риб. Романтична і тонка організація душі важко перетравлює весь шквал емоцій закоханого водного знака.

Риби з тих людей, які пишуть вірші, надсилають милі повідомлення, включають романтичну музику, співають оди та полум’яно зізнаються у своїх почуттях. Але казка триватиме до першого з’ясування відносин. Це завдасть їм біль, який пізніше вони неодмінно висловлять у чудовий предмет мистецтва чи непідробний гнів.

5 місце – Рак

Раки розганяються від безтурботності до безумства за секунду, тому що переповнені думками та емоціями, які діють гірше за будь-які негативні програми. Вся річ у тому, що Раки свято вірять у кохання на все життя і несуть на своїх плечах обов’язок перед сім’єю. Одружуючись, вони дають обітницю розсудливості, зраджуючи лише власним принципам, що робить їх нещасними.

Раки — найемоційніший знак Зодіаку, у яких сильна потреба у сім’ї, відносинах, відданості, партнерстві та гармонії. Але їм складніше за інших будувати міцні почуття, оскільки Раками править невпевненість у собі, що робить їх уразливими перед будь-якими складнощами. Ні, звичайно, їхній союз може і не розпастись, ось тільки щастя в такій сім’ї навряд чи можна знайти.

6 місце – Лев

З Лева виходять найбільш розлючені колишні, бо ніхто не може покинути Лева. Їхня королівська велич і сильне его заважає любити когось крім себе самих. Знайшовши супутника, вони впевнені, що це назавжди і уникнути їх неможливо ні в якому разі. Іншими словами, вступаючи у відносини з Левом, будьте готові, що вам доведеться миритися з його слабкостями та вадами.

Їм життєво необхідно, щоб ними захоплювалися, щоб вони прикрашали як вас, так і всю сім’ю. Цей знак щедрий і може дати багато коханій людині, але на першому місці у нього завжди стоятимуть власні потреби. Тому у поведінці Левів часто прослизають елементи тиранії та егоїзму. Тим самим, самі того не помічаючи, вони підштовхують кохану людину на вирішальний крок, який буде не на їхню користь.

7 місце – Водолій

Зберегти кохання Водоліям, як виявилося, досить складно. Вони роблять химерні вчинки, йдуть наперекір встановленим правилам, переступають межі дозволеного, що додає їм певного шарму. Однак у корені такої поведінки лежать дуже тендітні емоції і сильна вразливість.

Водолій — волелюбний знак, який навряд чи зможе витримати серйозні стосунки тривалий час. Їм простіше пустити енергію в інше русло, ніж вилити свою душу. Саме ця нездатність висловити емоції та показати справжні почуття найчастіше призводить до розриву, після якого Водолій тривалий час заліковує рани, а потім починає нові стосунки, збираючись на чергове ходіння по колу.

8 місце – Терези

Терези — найромантичніший знак, який залишається таким навіть після гучного розриву або зради. Вони чудово знають про те, що зможуть знайти кохання знову, а з вами їм було просто не по дорозі. Еталони духовності та гармонії в окремих випадках зважуються на зміну декорацій. Вміння зберігати баланс у всьому допомагає їм будувати щасливі відносини.

Однак нерідко марнославство бере нагору. Представники Терезів можуть показати себе з іншого, не найкращого боку, особливо якщо ви зрадите їхню довіру. Випросити другий шанс у них складно, навіть повзаючи на колінах. Вони прощаються раз і назавжди, обрубуючи всі зв’язки та викреслюючи вас зі свого життя.

9 місце – Козоріг

Козороги — насамперед особистості самоорганізовані та зацікавлені в особистому успіху. На першому місці у них стоїть матеріальна незалежність, а потім уже вся ця бутафорія із почуттями. Тому поки вони не досягнуть свого Олімпу успіху, чекати від них полум’яних і романтичних подвигів — марна справа.

Звичайно, Козорогам, як і всім людям, важлива підтримка, але лише в тому випадку, якщо ви не заважаєте йому під ногами. Зрештою вони сприймуть відносини, які дали тріщину, як цінний досвід і віддадуть перевагу цій ноті розлучитися, ніж будувати по крихтах те, що розпалося. Вони стримані, прохолодні, але дуже надійні люди.

10 місце – Телець

Знак, що представляє стихію Землі, настільки п’яний мріями про міцну сім’ю, стабільність і взаємовиручку, що часто не помічає розладів у відносинах. Втім, Тельцям це зовсім не заважає бути щасливими у коханні. Такі люди звикли діяти самостійно, не зважаючи на думку коханої людини. Зате вони дуже віддані, ніжні та дбайливі, що перекриває їхню підвищену ініціативність.

Тельці — ревнивці, які готові битися за своє щастя, щоб потім оточити свого партнера любов’ю та турботою. Ось тільки у випадку, якщо ви обдурите їхню довіру, шляху назад не буде. Звичайно, вони пробачать багато, але нічого не забудуть.

11 місце – Стрілець

Стрільці мають корисну здатність – вони вміють жити миттю, тому спокійно приймають зміни. Такі люди заражають своїм оптимізмом, підвищуючи настрій партнера. Навіть у найбезвихіднішій ситуації, коли почуття перебувають під загрозою, Стрільці зможуть знайти лазівку і все виправити в ім’я щастя.

Однак цей критичний і раціональний знак може поранити кохану людину без видимих ​​причин. Повірте, Стрільці ніколи не відчують гострий укол совісті, ображаючи вас, вони просто цього не помічають. Вони люблять і цінують динаміку у відносинах, тому, вступаючи в любовний союз зі Стрільцем, подумайте кілька разів, чи будете готові спільно підкорювати вершини, постійно зростати і ставати кращими.

12 місце – Овен

У відносинах Овен – найпристрасніший і найніжніший знак. Якщо вони вирішили любити, то повірте, підуть до кінця. У сім’ї всіма силами намагаються зберегти романтичну ауру, а отже, подарунки та сюрпризи вам забезпечені. Овни любить дивувати, особливо якщо ви вмієте розпалювати їхні почуття. Про свої бажання говорять прямо, грубо, подекуди навіть брудно. Гарячий і сексуальний знак про свої вподобання мовчати не буде, тому доведеться змиритися. Натомість спалахують і захоплюють за собою з першого погляду, перекриваючи всі шляхи назад.

Найчастіше таким людям нескладно зберегти кохання, тому що вони постійно додають у союз нові та яскраві почуття. Ось тільки надмірна ініціатива та опіка ставить палиці у колеса. Імпульсивні Овни можуть так загратися, що випадково залишать партнера на других ролях, а це вже принесе розлад у стосунки. Але це лише їхня маленька провина. Бути з Овном — отже, завжди бути насторожі, перетягуючи ковдру на свою половину ліжка.

Пам’ятайте, що приналежність до того чи іншого знаку не робить нас нещасними — з темпераментом під силу впоратись кожному. Усі проблеми у взаєминах беруть початок у наших думках, потім у словах і, нарешті, у вчинках. Щоб бути щасливим, достатньо змінити своє мислення. Вірте у краще.

Оригінал