Гороскоп на 7 травня

Овен ♈

Зараз знайомства виявляться важливішими за знання. На допомогу Вам прийдуть зовсім несподівані люди. Навіть незнайомці будуть дуже милими і щирими. Не думайте, що Вам доведеться справлятися самотужки. Краще дивіться в обидва, щоб не пропустити тих, хто хоче допомогти.

Телець ♉

Сьогодні відвертість буде вигідною. Розказуйте людям про те, що думаєте і відчуваєте; Ваші слова зустрінуть з розумінням і співчуттям. Пора залагодити розбіжності і знайти спільну мову. Щирість – ключ, який допоможе іншим заглянути в Вашу душу. Так Ви розвієте будь-які шкідливі сумніви.

Близнюки ♊

Ви можете дізнатися багато нового про когось поруч, навіть якщо думали, що вже знаєте все. Від цього відносини стануть глибшими, а не складнішими. Якщо діалог останнім часом не давався або траплявся дуже рідко, тепер все зміниться.

Рак ♋

Позитивне мислення – Ваш головний актив. Не вважайте, що воно – ілюзія. Працьовитість і завзятість завжди приносять плоди, але вони рішуче несумісні з песимізмом. Ви вмієте дивувати бойовим настроєм інших, але сьогодні здивуєте навіть себе!

Лев ♌

Всім приємно відчувати гордість за свій успіх. Сьогодні Ви зможете досягти прогресу у своєму починанні і ще допомогти іншим людям. Подвоєний результат подвоює шанси на успіх! На перший план вийдуть Ваші лідерські якості. У Вас будуть всі підстави пишатися собою.

Діва ♍

Навіть якщо список справ росте не по годинах, а по хвилинах, тим сильніше буде відчуття гордості, коли Ви впораєтеся з усіма завданнями. Відмінно попрацювавши, не забудьте як слід відпочити. Люди знають, як багато Ви вмієте і робите. Вони теж виграють від Ваших старань – і тим незаперечніше Ваше право отримати заслужену нагороду!

Терези ♎

Люди, яким треба щось продати нам, можуть як ніхто заговорити зуби – хоча і не завжди це допомагає продажу. Хороші продавці, втім, знають, що в якийсь момент важливо заткнутися і послухати, що потрібно клієнтові. Слово – срібло, мовчання – золото! Сьогодні Вам потрібно бути готовими мовчати і слухати.

Скорпіон ♏

Притаманна Скорпіонам пристрасність стане ще яскравішою. Куди її застосувати, в цілому зрозуміло. Але серед іншого, цю кипучу енергію можна приборкати і прикласти до теми або проєкту, які жваво Вас захоплюють. Кажуть, що ентузіазм продає. Сьогодні Ваше пристрасне ставлення до чогось може “продати” цю тему людям, які раніше були абсолютно байдужі.

Стрілець ♐

Іноді доброта проявляється в суворості, але принаймні наміри у нас правильні. Сьогодні будьте готові сказати “ні” заради себе і заради ближнього. Популярності Вам це не додасть, але з часом інші зрозуміють, що Ваша відмова не таїла у собі ні егоїзм, ні черствості.

Козоріг ♑

Інтуїція часто дарує нам особливу ясність. Підказки внутрішнього голосу таять у собі чимало логіки. Важливо надихатися ними, а не шукати підступи чи мінуси. Сьогодні ентузіазм охопить Вас не просто так. Повірте у свою мрію!

Водолій ♒

Водоліям слід повернутися до коріння. Зв’язок з сім’єю, кланом – ось що допоможе Вам знайти емоційну стабільність. Підтримка, яку Ви надаєте члену сім’ї, Ваша турбота – все це не залишиться без уваги. У Вас буде відмінний шанс допомогти близьким. У виграші залишаться всі.

Риби ♓

Уран, який впливає на сферу думки і комунікації, подарує несподіване рішення. Ця ідея заслуговує найпильнішої уваги, оскільки допоможе досягти важливої мети. Не соромтеся поділитися своїм відкриттям з іншими людьми. Гідний довіри співрозмовник дасть пораду і додасть Вам мотивації.