13 причин, чому Лев – це найкращий знак Зодіаку

Зовні вони здаються самовпевненими та доволі агресивними. Але насправді це не має нічого спільного з реальністю. Ніхто не може обмежити опис однієї людини, ґрунтуючись лише на двох її якостях, вірно? Нижче перелічено 13 особистісних характеристик, які переконають вас в унікальності Левів.

1. Вони дійсно пишаються своїми досягненнями

Вони не потребують чийогось схвалення. Якщо леви знають, що досягли чогось вартого, то визнають це. На відміну від більшості людей із синдромом підвищеної тривожності, які використовують будь-які форми комунікації в пошуках схвалення і любові оточуючих, Леви в цьому плані досить самодостатні. У них висока самооцінка, а також сильне почуття самоповаги.

2. Вони філантропи

І справа тут не обмежується виключно фінансовими пожертвами. Як правило, серце Левів відкрите для кожної людини, щоб у такий спосіб задовольнити її потребу в любові та прихильності. Це стосується і ненависті. Варто Леву побачити, що ви його зневажаєте, і він вам відплатить за це з лишком.

3. Вони завжди вибирають найкраще

Чи то питання моди, вибору меблів, ухвалення життєво важливих рішень, чи то спілкування з людьми, ви ніколи не зможете перевершити Лева щодо його вибору. Ви можете не погоджуватися з представниками цього знака Зодіаку, але будьте впевнені, що обставини дуже скоро змусять вас відступити. Навіть не намагайтеся піддати сумніву їхні бездоганні навички прийняття рішень. Вони просто божественні.

4. Вони привабливі

Якщо не зважати на їхню зухвалість, то факт залишається фактом – куди б вони не пішли, Леви завжди є центром уваги. І річ не в тому, що вони перетягують увагу з когось іще. Якби Лев збирався відвідати Віндзорський замок, то сама королева поступилася б йому своїм місцем. Коли він з’являється, люди з готовністю передають йому мікрофон. І він або той, хто говорить, або той, на кого оратор хоче відтворити враження.

5. Із них виходять чудові лідери

Упертість допомагає Левам у їхньому професійному зростанні. Яким би не був склад команди, Леви все одно створять з її членів дуже міцну базу працівників. І це виглядатиме настільки бездоганно, наскільки це можливо очікувати від людини. У таких особистостей є рідкісний дар тримати разом зовсім різних людей. Людям подобаються Леви, а останні знають, як користуватися цією перевагою.

6. Вони беруть на себе зобов’язання і добре їх виконують

Хоча від дітей Левів майже немає користі, але дорослими вони стають чудовими працівниками. Їм подобається влада, тому Леви добровільно беруть на себе обов’язки лідерів. Їхнє прагнення бути на крок попереду всіх інших гарантує дотримання ними будь-яких встановлених термінів. Лев це той самий співробітник, про якого мріє будь-яка компанія. У кожен проєкт він вкладає всю свою душу, і неповна віддача своїй справі для нього неприйнятна.

7. З них виходять чудові провісники

Ні для кого не секрет, що Леви люблять поговорити. Але їхні слова, як правило, несуть у собі зерно мудрості. Ви завжди можете отримати в них цінну пораду. Леви не підводять людей. Іноді їхні слова важко зрозуміти, але від цього вони не стають менш цінними. Народжені під цим знаком схильні до драматизму у своїх передбаченнях, але якщо ви можете не звертати на це увагу, то в підсумку отримаєте досить точне послання. І воно вкаже вам на потрібний напрямок.

8. Вони приголомшливі романтики

Вони солодкуваті, емоційні і точно такі, як показують у кіно або розповідають у казках. За допомогою своїх хитромудрих сюрпризів, несподіваних букетів з ваших улюблених квітів і опівнічних побачень Леви змушують вас почуватися персонажем якоїсь книги Ніколаса Спаркса. З ними ви стаєте володарем світу і їхнього серця. Леви не соромляться своєї романтичної натури, та й не повинні цього робити. Такі справжні майстри кохання в наш час майже не трапляються, тому вам варто міцно триматися за те, що у вас є.

9. Вони абсолютні екстраверти

Якщо ви залишите його на п’ять хвилин у кімнаті з п’ятьма незнайомцями, то після повернення побачите, що він уже порозумівся з кожним із них. Леви соціальні до неможливості. Вони обожнюють пригоди, скрізь шукають задоволення і просто хочуть жити на повну. Ці особистості, безумовно, належать до того типу людей, яких ви б хотіли бачити на своїх зборах, щоб надати їм гостроти.

10. Вони ревні суперники

У Левів є одна сторона, з якою вам краще не зв’язуватися. Варто вам їх “зачепити” і вони накинуться на вас із повною силою. Це стосується будь-якої зі сфер життя, чи то робота, чи то освіта, чи то кохання – Леви в усьому мають бути найкращими. Вони не бояться ризикувати і беруть від життя максимум. А ще народжені під цим знаком знають, що працюють набагато краще, якщо їх підстьобує дух суперництва.

11. Вони винятково віддані

Якщо ви зустрічаєтеся з Левом, то можете бути впевнені, що він ніколи вас зрадить. Лев може спілкуватися з іншими чоловіками/жінками або проводити час у товаристві представників протилежної статі, але ніколи не зробить нічого такого, щоб зашкодило б вашим стосункам. Якщо серед ваших друзів є Леви, то заради вашого захисту вони готові піти хоч на край світу. Якби ви опинилися в біді, ці люди першими прийдуть на допомогу, щоб знову поставити вас на ноги.

12. Вони завжди прагнуть до найкращого

У них захмарні мрії. Леви дуже заповзятливі, а їхні ретельно продумані плани складно перевершити. Вони обожнюють драматичні моменти і буквально жадають веселощів. Це робить їх унікальними і приносить їм задоволення. Вам складно буде знайти Лева, який би поводився якось інакше.

13. Вони зовсім не погані люди

Насправді, Леви можуть бути дуже милими, якщо захочуть. Але радимо цю якість не перевіряти. Постарайтеся не провокувати Левів і не виводити їх із себе. Для вас це погано закінчиться, тому не будіть сплячого звіра. Розбудити їхнього сплячого монстра це найгірша з можливих ідей. Тому краще просто насолоджуйтеся їхньою великодушністю і не намагайтеся щось змінити. Пам’ятайте, ви не зможете пережити протистояння з розлюченим Левом.

Оригінал