Гороскоп на 10 червня

Овен ♈

Добре відомо, що Овни дуже нетерплячі, а зараз у Вашому знаку розмістився гігант Юпітер – і пробуде тут до жовтня. Він посилює і збільшує абсолютно все – в тому числі і Ваше вічне бажання все отримати тут і зараз. Здатність тримати себе в руках знайде просто колосальну важливість!

Телець ♉

Якщо останнім часом у Вас не все було добре з грошима, то зараз ситуація почне потроху виправлятися. На фінансовому фронті могли мати місце неприємні сюрпризи, винуватцем яких був ретроградний Меркурій – який тепер нарешті змінить гнів на милість. Фінансові обговорення, домовленості, транзакції стануть помітно простішими.

Близнюки ♊

Ви легше пережити важкий період, якщо будете спілкуватися з людьми. Поруч неодмінно знайдуться ті, хто поділяє Ваші цілі і щиро хоче допомогти Вам у їх досягненні. Постійна підтримка допоможе Вам повірити в себе – навіть якщо не всі до кінця розуміють, як важливо те, що Ви робите.

Рак ♋

Є всі шанси досягти чималого прогресу, але важливо розуміти, що деякі подробиці Вашої стратегії краще не розголошувати. Меркурій знову почне впливати на сферу таємниць і Ваша підсвідомість. Саме тому частину інформації про Ваші професійні цілі і плани поки краще зберігати у секреті.

Лев ♌

Спілкування з друзями подарує Вам нові ідеї і вдихне ентузіазм. Пам’ятайте тільки, що люди і їхні погляди змінюються з плином часу. Те, що нескінченно захоплювало Вас, комусь іншому може здатися нудним. Втім, і це можна розглядати як привід і потенціал для співпраці на новому рівні.

Діва ♍

Пора відпустити все те, що втратило первинний сенс і не приносить користі. Природа не терпить порожнечі. Створена Вами лакуна незабаром наповниться. А почати варто, мабуть, з нереалістичних кар’єрних очікувань.

Терези ♎

Світила підтримають формування та зміцнення зв’язків у Вашому житті. Розмови з близькою людиною подарують відчуття, що Вас розуміють. Якщо відносини нагадували відносини між батьком і дитиною або наставником і учнем, тепер баланс в них виправиться.

Скорпіон ♏

Якщо на робочому фронті не було помітних результатів, то тепер нарешті можливі зміни на краще. Задача, яка Вам страшенно не подобалася, перестане бути такою вже суперечною. Пам’ятайте, що всесвіт винагороджує ініціативу, нехай навіть доведеться почекати. Якщо Ви хочете подальшого прогресу в роботі, продовжуйте працювати.

Стрілець ♐

Чуйний Меркурій надасть позитивний вплив на Ваші відносини з людьми. Тепер нарешті енергія покровителя спілкування не сприяє виникненню непорозумінь. Навіть якщо у Вашій комунікації особливої плутанини не виникало, зараз багато що стане ще зрозумілішим.

Козоріг ♑

Якщо Ви звикли до постійного дефіциту чогось, його закінчення може пройти непоміченим. Ви вклали чимало зусиль, і тепер вони нарешті почнуть приносити плоди. Більше результату з меншими витратами – і у Вас негайно додасться сил, ресурсів, фінансів. Просто якийсь подарунок долі!

Водолій ♒

Навіть у самому знайомому середовищі завжди є що дізнатися і вивчити. Якщо Ви багато разів проходили повз якогось місця, то саме зараз щось в ньому може привернути Вашу увагу. Є всі шанси виявити приховані скарби зовсім поруч. Просто подивіться навколо свіжим поглядом!

Риби ♓

Всесвіт і особливо Юпітер, один з Ваших управителів, впритул візьмуться за Ваше фінансове становище. Планета удачі та оптимізму вітає зусилля, спрямовані на оздоровлення банківського рахунку. Крім того, Юпітер допоможе знайти нові способи заробити. Зберігайте широту кругозору, щоб не пропустити його подарунки!