Гороскоп на 7 листопада

Овен ♈

Яке джерело Вашого бажання змін – необхідність чи нудьга? Дії, які Ви плануєте, струсонуть теперішній стан. Якщо потрясіння здається захоплюючим і надихаючим, тоді вперед. Але якщо Ви не впевнені, що зможете управляти змінами, корисно буде ще раз проговорити про себе всі переваги, які вони обіцяють.

Телець ♉

Будувати відносини нерідко доводиться методом проб і помилок. Можливо, когось стоїть “протестувати”, перевіряючи його відданість справі, перш ніж докладати додаткові зусилля. Якщо відчуваєте, що ентузіазм цієї людини залишає бажати кращого, Ви зі своєї сторони не зобов’язані намагатися за двох. Життя занадто коротке.

Близнюки ♊

Формування більш міцного почуття безпеки і стабільності не потребує кардинальних змін. Достатньо знати, що все і далі буде йти своєю чергою. Поки змін немає, Ви можете спокійно дотримуватися плану. Зробіть пріоритетним завданням консолідацію активів в обраній галузі. Грандіозні кроки можна буде зробити пізніше.

Рак ♋

Прогрес в обраній галузі схожий на гру, але це не означає, що Ви ставитеся до неї несерйозно. У минулому Ви досить потрудилися, щоб засвоїти урок, і тепер можете застосувати знання на практиці. Пора повірити в те, то успіх не за горами.

Лев ♌

Темні грозові хмари на горизонті приносять з собою надію на те, що вітер жене їх не в нашому напрямку. Іноді вони просто пливуть над нами, так і не пролившись грозою. Ось і зараз не треба напружуватися понад міру. Те, що може здатися приводом для занепокоєння, навряд чи торкнеться Вас безпосередньо. Нехай ця хмара просто пройде над Вашою головою.

Діва ♍

Щоб пілот міг спілкуватися з наземним центром управління, йому необхідно використовувати конкретну частоту. Навіть крихітний зсув означає припинення зв’язку. Досягнення конкретної мети вимагає аналогічного підходу. Якщо ми відхилимося від мети на один градус, це буде означати, що ми промахнулися. Настав час зосередитися на конкретному прагненні. Бажання або мрія повинні стати чимось більшим.

Терези ♎

Якщо в останні місяці Вам не вистачало впевненості в собі, то тепер з’являється привід для оптимізму. Можливо, Вам пішла на користь перерва в тій чи іншій області. Але вона могла також сприяти виникненню почуття невпевненості або незахищеності. Але зараз настав час приготуватися до зміцнення позицій в іншій сфері своєї діяльності.

Скорпіон ♏

Любов – це те, чим ми її робимо. В матеріальному світі її не існує, їй не можна дати точне визначення. Але якщо Ви й інша людина ясно уявляєте собі, що можна зробити, щоб вивести відносини на новий рівень, то зв’язок – дружній і романтичний – стане міцнішим.

Стрілець ♐

Правда – це просто факти, реальність конкретної ситуації. Іноді вона ранить, але виною тому наше небажання визнати факти. Прийняття тієї чи іншої істини зараз може позбавити Вас від значної незручності в майбутньому. Ви прекрасно бачите, що зіткнулися з тим, про що інтуїція вже попереджала Вас у минулому.

Козоріг ♑

Уявіть, що Ви опинилися в морі і бачите над водою невеликий акулячий плавник. У Вас є всі причини думати, що це сама звичайна акула, не більше метра в довжину. Але що, якщо це самий кінчик плавника величезної акули? Є свої плюси в тому, щоб сприймати ситуацію легко, але за нею може таїтися щось, що вимагає більшої уваги і поваги.

Водолій ♒

Може здаватися, що розкриття всієї правди може принести більше шкоди, ніж користі. Ось чому Ви віддаєте перевагу видавати фрагменти інформації поступово, по мірі необхідності. Але у Ваших інтересах і інтересах інших поділитися тим, що Ви вирішили залишити при собі. Нехай відкритість стане Вашим пріоритетом.

Риби ♓

Колись Джим Керрі знявся у фільмі, де герой виявляє, що його життя – це реаліті-шоу. У наші дні таке вторгнення в особисте життя, напевно, багатьом людям здалося б бажаним. Але що стосується Вашої конфіденційності, є межа, яку Ви повністю контролюєте. Якщо Ви вирішите розповісти щось іншим, це буде повністю на Ваших умовах.