Гороскоп на 19 лютого

Овен ♈

Кожну хвилину Ваш список справ стає все довшим. Але в майбутні тижні доведеться відволіктися від певних планів. Не дивуйтеся, якщо посилиться бажання очистити Ваш життєвий простір. Насамперед дозвольте собі час від часу розслаблятися. Це, безумовно, додасть Вам сил.

Телець ♉

Сонце буде впливати на дружні відносини, групи, колективи, взагалі підтримання соціальних зв’язків. Навіть якщо Ви знаєте, що буде краще для всіх учасників ситуації, важливо зрозуміти, що друзі і колеги не володіють такою розвиненою інтуїцією. На щастя, зараз Сонце впливає також на бажання і надії. Їх незабаром стане ще більше.

Близнюки ♊

До 20 березня розібратися у власних ідеях може бути непросто. Сонце впливає на сферу кар’єри і статусу, і важливо відкинути все зайве і зосередитися на головному. Складність може полягати в тому, що Ви дивитеся на певні речі трохи нереалістично. Доведеться докласти зусилля і відокремити зерна від полови.

Рак ♋

Відсьогодні і до 20 березня на перший план вийде демонстрація поглядів. Якщо Ви розповісте, як сприймаєте щось важливе, це може змінити точку зору інших людей. Але якщо відчуваєте, що корисно буде тимчасово віддалитися від людини з протилежною думкою, зробіть це не зволікаючи.

Лев ♌

Загальні фінанси чи інші ресурси виявляться у фокусі, особливо якщо йдеться про парі. Дивіться на речі реально, особливо якщо мова зайде про швидкі гроші. У цілому, починаючи відсьогодні і в кілька найближчих тижнів будьте обачнішими у виборі фінансових зобов’язань. Диявол криється в деталях.

Діва ♍

Сьогодні і в найближчі тижні Ваше відношення до балансу щедрості і егоїзму може змінитися. До 20 березня Сонце, буде осявати сферу партнерств і покаже, як багато Ви віддаєте людям або одній конкретній людині. Оцінивши свій внесок і відповідні дари, Ви багато чого зрозумієте і зміните на краще.

Терези ♎

Важливо зрозуміти, як багато Ви робите для інших людей. Може виявитися, що це часто більше, ніж потрібно – і чим далі, тим більше. Але коли ми тільки віддаємо, вся близькість з людьми будується на нашій готовності і здатності забезпечувати їхні потреби. Вам пора поступово окреслити свої кордони.

Скорпіон ♏

Сонце в майбутні тижні виведе на перший план відкритість і щире самовираження. Вплив денної зірки може показати те, що Ви ховаєте всередині себе. Чим активніше Ви насолоджуєтеся знову знайденою легкістю, тим охочіше до Вас будуть тягнутися люди. Смійтеся – і весь світ буде сміятися разом з Вами.

Стрілець ♐

Вам нелегко було придумати, як досягти стабільності у своєму світі, але зараз світила підштовхують Вас в правильну сторону. Магічний вплив Сонця зміцнить емоційні засади. Ви зможете перетворити щось, що не вселяє впевненості, міцний фундамент. Також вийде зміцнити зв’язки з близькими.

Козоріг ♑

Ваш приземлений спосіб самовираження зміниться більш барвистим і оригінальним в найближчі тижні. Прилив творчої енергії також означає, що самовиражатися Ви будете частіше, ніж Вам комфортно. На щастя, інтуїція підкаже, як залучити людей на свою сторону. Просто мати терпіння – істинно Ваша чеснота.

Водолій ♒

Якщо Ви будете більше вірити в себе, свої ідеї, своє бачення, то отримаєте більше підтримки від оточуючих. Успіх і прогрес залежать від готовності визнати, що у Вас є всі необхідні ресурси для втілення плану в життя. А якщо Ви вирішите, що допомога все-таки потрібна, то зможете підібрати відповідні слова, щоб попросити про неї.

Риби ♓

Сонце входить у Ваш знак і пробуде там до 20 березня, а значить, пора більше уваги приділяти собі. Ви зможете краще зрозуміти себе і ще як мінімум одну людину у Вашому світі. Ви завжди думаєте про інших і готові підтримати тих, хто для Вас важливий. Майбутні тижні також обіцяють безодню відмінних ідей. Намагайтеся все записувати, щоб нічого не забути.