Гороскоп на 8 листопада

Овен ♈

Припустимо, Ви миєте підлогу і хочете, щоб вона сяяла. В якийсь момент доведеться зупинитися, щоб дати воді висохнути і побачити результати Ваших зусиль. Якщо ж не зупинитися, цього не станеться. У Вас може бути ідеально чиста підлога, але Ви не знаєте напевно. Корисно зробити коротку паузу, щоб побачити, що докладені зусилля принесли Вам у тій чи іншій галузі.

Телець ♉

Уявіть диван з гострою пружиною, що стирчить з-під подушки. Сидіти на цій його частині, м’яко кажучи, незручно, але Ви хоча б можете сісти на іншу частину. Ви знаєте, що це короткострокове рішення; воно робоче, але не ідеальне. Щоб стало зовсім добре, потрібно усунути джерело дискомфорту. Тимчасове рішення могло послужити Вам хорошу службу. Але тепер, схоже, настав час вирішити питання як слід.

Близнюки ♊

Коли ми бачимо, як м’яч летить до скляної теплиці, ми закриваємо очі і очікуємо неминучого. І відчуваємо полегшення, коли не чуємо звуку розбитого скла. В якійсь області Вашого життя може здатися, що треба змиритися з тим, що приготувала Вам доля. Але майбутні події допоможуть Вам побачити ситуацію інакше.

Рак ♋

Пора нагадати собі, що для події потрібна дія. В ідеалі Ви повинні визнати, що треба зробити конкретний крок у певному напрямку. І навіть цей перехід від обмірковування того, що Вам слід робити, до визнання необхідності зробити цей крок – вже прогрес. У будь-якому випадку роздуми повинні змінитися рішучістю – і бажано діями.

Лев ♌

Коли ми вважаємо, щось пріоритетом, ми займаємося цією справою з неослабною ретельністю. Але коли зусилля входять у звичку, ми можемо навіть не помітити, що щось вже зовсім не важливо. Такого роду відкриття допоможе Вам інакше згрупувати час і увагу, перекинувши сили на інші справи.

Діва ♍

“А, так я знаю, в чому проблема”. Якщо ми втомилися від спроб знайти рішення, такі слова – просто бальзам для вух. Зараз у певній сфері своєї діяльності Ви скажете їх собі самі. Якщо Ви ламали голову, намагаючись знайти рішення або добитися прогресу в певній галузі, варто лише вчасно змінити кут зору, щоб все раптом стало зрозуміло.

Терези ♎

Вам потрібно допомогти іншій людині побачити плюси ситуації, а не тільки мінуси. Доведеться, можливо, сказати їй не зовсім те, що вона хоче чути, а іншому потрібно зрозуміти, чому справи йдуть куди краще, ніж здається. І зараз у Вас буде прекрасна можливість вказати на це.

Скорпіон ♏

“Повернися з небес на землю” – жорстокі слова. Зазвичай їх говорять комусь, хто сприймає ситуацію нереалістично. У Вашому випадку потрібно реально поглянути на справу, яка ніяк не ладиться. Що б це не було, поставтеся до питання більш серйозно й уважно. Саме такий підхід допоможе змінити ситуацію.

Стрілець ♐

Варіанти все накопичуються і накопичуються. Але є межі того, наскільки Ви можете підготуватися до кожного можливого розвитку подій. Замість того, щоб намагатися всюди підстелити соломки, деякі ризики варто просто прийняти як даність. Ви виявите, що більш широкий погляд на речі ставить Вас в більш реалістичне і стабільне положення.

Козоріг ♑

Коли здається, що в ресторані або готелі немає місць, приємно буває почути, що ми все-таки помістимося теж. Не доведеться витрачати час, намагаючись знайти варіанти в іншому місці. Можна спокійно зосередитися на тому, щоб максимально ефективно використовувати наш перший і, мабуть, кращий варіант. Ця аналогія означає, що в тій чи іншій сфері Ви можете перестати шукати вихід і використовувати те, що є. І Вам це підходить!

Водолій ♒

Коли у нас є тверде розуміння правильного і справедливого, ми не бачимо проблеми в тому, щоб нав’язувати свою думку іншим. Впевненість, ніби ми знаємо, що краще для ближнього, може викликати проблеми. Ваша оцінка чужий ситуації може бути правильною і справедливою. Але якщо занадто сильно наполягати на своєму, Ви відштовхнете того, кому хочете допомогти. Будьте обережнішими.

Риби ♓

Чи варта гра свічок? Ви можете виявити неприємний дисбаланс. Але, можливо, також варто чесно оцінити Ваші очікування. Можливо, через своє нетерпіння хочете занадто багато занадто рано. Постарайтеся взяти себе в руки і запастися терпінням. Все йде своєю чергою.