Самотність і знаки Зодіаку

Для більшості людей самотність – це тяжкий стан. Але різні знаки Зодіаку сприймають цей стан по-різному. Як і чому, читаємо в цій статті.

Овен

Овен просто не може жити без пари, друзів, без оточення, бо інакше почувається абсолютно хворим. Та він ніколи й не буває самотнім: навіть покинутий і зраджений, ця людина вміє знайти собі розраду і підтримку. Знак Зодіаку Овен і самотність погано можна порівняти: його представники ніколи не здаються і не втрачають надії на те, що колись поруч із ними обов’язково опиняться споріднені душі.

Ця людина може переживати періоди сумнівів, але для неї більше за багатьох інших підходять слова: “Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими”. Завадити їй заново будувати для себе життя, про яке вона мріє, шукати пару, партнерів може тільки смерть.

Народжений під цим сузір’ям ніколи не залишається на одному місці, а його енергія зачаровує оточуючих настільки, що вони завжди обертаються в його орбіті. Тому самотність Овен переживає рідко, і страждати від неї практично ніколи не доводиться.

Телець

Як ставляться до самотності Тельці? Гороскоп запевняє, що це один із найбільших їхніх кошмарів і страхів. Причому тут ідеться, скоріше, не про сім’ю, родичів, а про життєвого партнера, який буде їм особливо близьким. Оскільки представник цього зодіакального знака дуже перебірливий і висуває досить високі вимоги, йому нелегко знайти справжніх друзів і партнерів.

Телець на все хоче накласти свій відбиток, любить речі, якими користується і які до нього пристосовані, і те саме шукає в людях, прагне довгострокових стосунків, взаємного притирання.

Хоча Тельці самотність не люблять, вони все ж таки не особливо цікавляться новими знайомствами. Радше, така людина хоче налагодження наявних зв’язків, хоче визнання своїх недоліків і високої оцінки чеснот. Позбавлена міцних дружніх і любовних стосунків, вона стає глибоко нещасною.

Близнюки

Люди з’являються в житті Близнюків і зникають з нього в таких стрімких темпах, що іноді останні цього навіть не помічають. У потоці випадкових знайомств вони часто втрачають шанси на щастя або женуться за чимось недосяжним, а потім виявляється, що воно того не варте.

При цьому гороскоп каже, що Близнюки як знак Зодіаку не люблять самотності. Люди в основному цінують їхнє товариство, і вони теж завжди намагаються бути там, де щось відбувається. Близнюк не зачиняється у себе вдома, тому проблема соціальної самотності більшості представників цього зодіакального знака абсолютно невідома.

А ось якщо говорити про самотність в особистому житті Близнюків, це дещо інша історія. Такі люди рідко залишаються самі, але похвалитися стабільними довгостроковими зв’язками можуть небагато представників цього знака.

Рак

Раки належать до тих знаків Зодіаку, які люблять культивувати перебування наодинці з собою. Однак ставлення Раків до самотності зовсім інше: вони її бояться. Для них дуже важливим є підтримання сімейних зв’язків навіть із дуже далекими родичами. Важливі для них і друзі, і вони не можуть зрозуміти людей, які вважають за краще обходитися без компанії.

Рак хоче всіх самотніх друзів і знайомих або звести один з одним і одружити, або знайти їм приятелів. Можна сміливо сказати, що Раки є людьми соціальними. Вони хочуть бути прийнятими в сім’ю, хочуть бути частиною групи, але водночас жадають внутрішнього спокою і тиші.

Ідеальне проведення часу для Рака – це коли велика група друзів або родичів перебуває в одному і тому ж приміщенні, але при цьому кожен зайнятий своєю справою.

Лев

Лев не може скаржитися на відсутність оточення, проте його друзі поділяються в основному на дві категорії: тих, хто шукає дружбу Лева, і тих, кого дружба Лева переслідує. Для самого ж Лева такі стосунки часто є або гонитвою, або втечею. Народжені в цьому знаку Зодіаку, як і Овни, занадто привабливі для того, щоб перебувати на самоті. Причому Левів це стосується незалежно від того, в якій життєвій і матеріальній ситуації вони перебувають.

Людина такого знака часто навіть гадки не має, як це – не мати друзів або супутника життя, тому що такі ситуації в її житті бувають рідко. Рідко, коли Лев залишається наодинці із собою, до того ж із роками починає дедалі більше цінувати такі моменти.

Діва

На запитання, які знаки Зодіаку найбільше схильні до самотності, однією з відповідей буде Діва. Не можна сказати, що представники знака палко й усвідомлено її прагнуть, але вони, щонайменше, не впадають у паніку, коли залишаються самі. Насамперед Діва зацікавлена в тому, щоб мати партнера і друзів певного рівня. Це дуже розбірливі та критичні люди.

Вони можуть зруйнувати навіть багаторічний любовний або дружній зв’язок, якщо друга сторона не може відповідати їхнім високим стандартам, або її життєва позиція набагато нижча, ніж позиції Діви. У представників цього зодіакального знака дуже розвинене почуття того, що правильно, а що ні. Такий свого роду кодекс людських стосунків у них записаний у генах.

Ці люди здатні використати лестощі або застосувати методи підкупу, щоб отримати таких партнерів або друзів, яких вони хочуть мати. Від самотності типова Діва страждає тільки тоді, коли її статус починає бути предметом розмов інших людей. Її думки завжди дуже логічні, тому вона знає, що краще бути самотньою, ніж оточити себе “не тими” людьми.

Терези

Терези самотність сприймають як виняток і дуже страждають, коли залишаються самі насправді. Навіть якщо вони перебувають у колі сім’ї, знайомих або родичів, але при цьому вважають, що одне одному не підходять, то не відмовляться від нових знайомств. Перебування серед інших людей, у великих групах для них дуже важливе.

Знаючи, як важко переносять самотність представники знака Зодіаку Терези, не доводиться дивуватися, що вони (так само як і Діва) можуть завойовувати симпатію лестощами й підкупом. Так само як і їхні сусіди по Зодіаку, вони люблять оточувати себе успішними персонами.

Представники цього сузір’я хочуть, щоб у їхньому житті все було гармонійно і правильно, а самотність для Терезів не є правильною. Їм для щастя потрібно те, що в суспільстві вважають нормою: сім’я, друзі та робота.

Скорпіон

Скорпіон дуже цінує близьких, але не вміє (або не хоче) цілеспрямовано завойовувати чиїсь симпатії. У результаті його оточення складається з кількох категорій: людей, яким імпонує сам Скорпіон; тих, які вважають, що їм вигідно бути поруч із ним; з тих, хто не перестає розраховувати на романтичні стосунки і хоче завоювати його серце, а також людей, які пов’язані з ним професійними стосунками.

При всьому при цьому представник “скорпіонового племені” все життя страждає від відчуття самотності, бо завжди вважає, що заслуговує на більше, і тому, що йому важко догодити. Водночас це знак Зодіаку, який найкраще переносить самотність і навіть схильний до неї. Якщо вже така людина дійде висновку про те, що ніхто не в змозі заповнити порожнечі в її житті, то воліє бути сама собі найкращим партнером і другом.

Стрілець

Стрілець рідко буває один, але це не означає, що він не страждає від самотності. Це його найбільший страх і побоювання. Він боїться, що всі його близькі та друзі кудись зникнуть. І навіть коли Стрілець перебуває в оточенні натовпу шанувальників, родичів, у його уяві може час від часу з’являтися жахливий привид самотності.

Стрілець задовольняється поверхневими знайомствами, але все одно шукає чогось глибшого. Він не хоче мати багато друзів і близьких, а хоче мати перевірених і надійних. Йому хочеться мати безпечну гавань, у яку можна припливти, розраховуючи там на теплий прийом і розраду.

Стрілець дуже швидко переконується, що у світі набагато більше поверхневих зв’язків, ніж реальних почуттів. І з притаманним йому ідеалізмом шукає саме останніх…

Козоріг

Така людина не надто переймається знайомствами і зв’язками, але, як правило, не буває самотньою. У Козорогові людей приваблює його правдивість та емоційна рівновага. У ньому немає брехні та підлесливості, він не прагне здобувати друзів за рахунок нещирих лестощів.

Обманює він тільки тих, хто його зрадив і з ким він абсолютно перестав рахуватися. І все це тільки тоді, коли ця людина не в змозі виключити їх зі свого життя повністю. Якщо ж є така можливість, Козоріг віддає перевагу самотності, а не зв’язкам із випадковими людьми.

Це знак Зодіаку, який, можливо, і не любить самотності, але схильний і може її терпіти, не перетворюючи на життєву трагедію.

Водолій

Думка про представників цього знака як про волелюбних створінь, які не визнають жодних зв’язків і рамок, сильно перебільшена. Насправді Водолія лякає самотність, і він не переносить її так добре, як багато хто б подумав.

Саме тому він погоджується на безліч поверхневих стосунків, аби тільки не бути самому. Коли це так, йому здається, що самотність – це як смерть за життя. Часто, щоб забутися, Водолій кидається у вир розваг та амурних пригод, які, однак, не заповнюють порожнечі в його житті та серці.

Водолій постійно шукає дружби, але не завжди йому вдається її знайти. Представник такого зодіакального знаку не розуміє, що справжня дружба – це дуже рідкісне явище і що над нею потрібно працювати. Для Водолія ж це готовий продукт, який достатньо вийняти з коробки.

Риби

Якщо і є знаки Зодіаку, які схильні до самотності, то це явно не Риби. Самотності вони дуже бояться, тому швидко вчаться бути привабливими для інших. Іноді в цій грі вони переборщують і вважаються людьми, позбавленими “вищих” почуттів.

Риби зроблять майже все, щоб бути приємними. Як хамелеон, вони змінюють не тільки колір зачіски, а й риси особистості залежно від суспільства, в якому перебувають. Риби змушені функціонувати у важких для себе умовах і в умовах стресу можуть стати навіть вульгарними, хоча їхній природі така риса чужа.

Після численних проб і помилок Риби вміють знайти правильний баланс і справжніх близьких, які цінують їх такими, якими вони є. Але навіть у величезному прагненні покінчити з самотністю Риби не можуть (або не хочуть) викорінювати в собі недовіру щодо інших людей і думок про те, що будь-який союз із ними приречений. Так само як інші на початку знайомства видають кредит довіри, Риби чинять з точністю до навпаки.

Оригінал