Гороскоп на 6 вересня

Овен ♈

Ви ризикуєте відкусити більше, ніж можете проковтнути. Вплив світил підстьобне властивий Вам ентузіазм, тому є ризик взяти на себе занадто багато зобов’язань і потім не впоратися з ними. Щоб цього не трапилося, регулярно звіряйтесь зі своїм графіком і не погоджуйтесь на нові зустрічі та завдання, а ще – виділіть час для турботи про себе та власне здоров’я.

Телець ♉

Сьогодні Вам доведеться вийти із зони комфорту. Не бійтеся ризикнути навіть якщо не дуже уявляєте, до чого це може привести. Вірте в себе і у свої сили, інакше досягти поставленої мети просто не вийде. Вечір принесе нову надію.

Близнюки ♊

Особисте життя може стати досить напруженим. Під впливом світил у стосунках з коханою людиною можуть спалахнути ревнощі, особливо якщо вона відчує загрози від Вашої популярності та активного соціального життя. На щастя, підтримка друзів допоможе впоратися із переживаннями з цього приводу. Головне – не говорити про свою пару погано та не слухати порад людей, які дуже хочуть допомогти, але не в курсі Вашого особистого життя.

Рак ♋

Сьогодні у Вас виникне бажання випробувати на міцність звичні межі. Дуже важливо припиняти будь-які пориви зайнятися самокритикою, оскільки ці настрої приведуть Вас на темний бік. На щастя, Ви отримаєте більшу підтримку від близьких вже ввечері. Це додасть Вам сили та підтримає Ваше почуття власної гідності.

Лев ♌

Вам вдасться знайти застосування своїм творчим талантам, але сьогодні краще триматися подалі від людей, які діють на нерви. Не вимагайте від себе занадто багато, щоб не виснажити останні сили. Це дозволить Вам набути миру та гармонії.

Діва ♍

Вам слід пуститися на пошуки пригод у компанії близької людини. На жаль, цим планам може стати на заваді щось, чого Ви ніяк не очікували. До вечора, втім, форс-мажорні обставини зникнуть, тож приготуйтеся до нових вражень.

Терези ♎

Сьогодні Ваші вуста будуть повні меду, а Ваша харизма буде на піку потужності. Використовуйте момент, щоб втілити бажання свого серця у романтичній сфері. На жаль, Вам може стати на заваді страх і невпевненість, але якщо Ви візьмете на озброєння позитивне мислення, Ваші плани будуть реалізовані.

Скорпіон ♏

Вам слід розслабитися і побалувати себе після всіх праведних робіт. Постарайтеся тільки не дуже смітити грошима, щоб не залишитися без відкладених на важливі справи коштів. Бережіться напруги у своєму колі спілкування: чуже самолюбство буде сильнішим за звичайне, а люди стануть ображатися на цілковиту дурницю.

Стрілець ♐

Сьогодні непростий та захопливий день, коли на перший план вийдуть питання впевненості у собі. У сфері особистого життя може спалахнути заздрість та ревнощі, особливо якщо партнер вирішить, що Ви затьмарюєте його своїм сяйвом. У кар’єрній сфері конкуренція та страх конкурентів перед Вашим успіхом можуть набути потворних форм, але Вам важливо зберігати гідність, незважаючи ні на що.

Козоріг ♑

Емоційний прорив допоможе Вам реально подивитись на речі. Знову набута радість життя зробить Вас щедрими, але зараз важливо зосередитися на тих, хто готовий відповісти на добро. А вже ввечері світила посприяють зціленню та звільненню від болю, що спонукає Вас розслабитися та відпустити на волю розум та серце.

Водолій ♒

Вам потрібно реально оцінити своїх друзів. Настав час виявити вовків у овечих шкурах та порвати з тими, кого цікавлять зовсім не Ваші інтереси. В результаті, на жаль, може спалахнути конфлікт, тому намагайтеся виявляти максимум обережності. У результаті все це допоможе відновити внутрішню гармонію. Вечір принесе мир та ясність.

Риби ♓

Психологічні блоки не дадуть Вам віддатись своїм пристрастям. На перший план вийдуть страхи, пов’язані з перемогою та поразкою. Можливо, Вам доведеться взяти паузу. На жаль, набути балансу буде непросто, що може погано відбитися на романтичних відносинах: Ваш партнер раптово просто замкнеться в собі. Але вже надвечір все надумається.