Гороскоп на 7 листопада

Овен ♈

Сьогодні на перший план вийде спілкування. З усіма його плюсами і мінусами, які часом Вас нервують. Планети робитимуть усе можливе, щоб Ви добре проводили час, без пригод і різного роду ексцесів. Ви маєте пам’ятати про те, що в розпал веселощів питання безпеки можуть дещо ігноруватися, але Вам цього робити не варто, особливо зараз.

Телець ♉

Сьогодні Венера зробить партнерські відносини максимально гармонійними. Можливо, було б корисно використати частину цього чарівництва на професійному фронті. Звісно, може бути так, що Ви не відчуваєте симпатії до когось на роботі, наприклад, до начальника або колеги, але у цей день Ви зможете подивитися на цю людину з іншого боку, і це багато що змінить.

Близнюки ♊

Венера творитиме дива з повсякденною рутиною і звичками. Це означає, що якісь побутові питання і турбота про себе даватимуться Вам без проблем. Однак, якщо Ви раптом вирішите, що Вам усе під силу, і захочете вийти із зони комфорту, у Ваші справи втрутиться Сатурн. Він подбає про те, щоб Ви не відкусили більше, ніж можете прожувати. І Ви в підсумку будете вдячні за це.

Рак ♋

Венера хоче, щоб Ви розслабилися і добре провели час із коханою людиною, але Сатурн, який впливає на все, що Ви тримаєте в секреті, може наполягати на тому, щоб Ви насолоджувалися лише власною компанією. Відкиньте ці бажання і пам’ятайте, що Вам не потрібно сидіти в гордій самоті.

Лев ♌

Можливо, Ви захочете поспілкуватися з іншими людьми. У такому разі Венера обіцяє, що комунікація буде дружньою, милою і, можливо, навіть романтичною. Однак суворий вплив Сатурна на партнерські відносини накладає певні обмеження на ступінь Вашого зв’язку з кимось. Тобто Ваші зусилля можуть бути марними, і Ви не отримаєте бажаного зворотного зв’язку. Але не дозволяйте цьому збити Вас з пантелику.

Діва ♍

Це може бути один із тих днів, коли все здаватиметься стомлюючим. І навіть найпростіша проблема або питання може відгукнутися болем у голові. Загалом, Всесвіт не збирається виснажувати Вашу енергію або ентузіазм. Але Сатурн, що впливає на рутину і здоров’я, може зробити так, що запаси Ваших сил будуть вельми обмежені. Таким чином, Вам, можливо, доведеться набагато більше працювати для досягнення результатів, але при цьому Ви можете бути впевнені, що ці зусилля будуть винагороджені.

Терези ♎

Венера підсвічує яскравими софітами Вашу самооцінку і банківський рахунок, а це значить, що бажання побалувати себе може бути таким же сильним, як і бажання витратити побільше. Але у Ваші бажання може втрутитися Сатурн, який однозначно дасть Вам зрозуміти, що деякі речі не купиш за гроші. Тож якщо Ви раптом вирішили, що саме гроші правлять світом, то можете втратити якийсь шанс, що стосується речей нематеріальних. А ось він дійсно цінний.

Скорпіон ♏

Венера у Вашому знаку подарує Вам заспокійливу атмосферу, яка допоможе впоратися з напругою, що витає у Вашому світі. Це може бути пов’язано з домом або сім’єю, тож несподіванка може прийти саме з цього боку. Однак за допомогою світил і власного самовладання Ви без проблем зможете все вирішити і при цьому навіть не зіпсувати собі настрій.

Стрілець ♐

Венера може допомогти зробити Ваш світ більш мрійливим. Такий стан речей має певні плюси, але також означає, що Ви витатимете в хмарах, хоча наразі маєте бути прив’язані до реального світу. Вплив Венери також може зробити Вас більш поступливими, особливо в тих випадках, коли пропозицію, яка надійшла Вам, потрібно всіляко ігнорувати, а не те що розглядати або, тим паче, підтримувати.

Козоріг ♑

Якщо Ви відчуваєте, що Вас тягне більш ніж в одному напрямку, у Ваших же інтересах зупинитися, взяти тайм-аут і розставити пріоритети. Кокетлива Венера закликає Вас бути товариськими і зустрічатися з людьми. Але Сатурн діє як суворий батько, який говорить Вам, що у Вас є домашні справи або обов’язки, які потрібно виконати, перш ніж Ви зможете повеселитися. Тож просто робіть правильно, і все буде гаразд.

Водолій ♒

Венера посилає позитивні вібрації Вашим амбіціям, а це означає, що будь-які завдання Вам під силу. Однак Ви можете в якийсь момент відчути, що занадто багато уваги приділяється тому, що Ви повинні робити, а не тому, що хочете. Вам слід все обміркувати і, можливо, переглянути свої очікування і прагнення. Можливо, Ви справді зайняті не тим, а може, й навпаки. Вирішіть це для себе.

Риби ♓

Амбітна авантюрна енергія вимагає розумного застосування. Але хоч Ви й можете вважати, що це зайва обережність, і великі справи не сприймають напівзаходів, але це дійсно так. Венера сьогодні створюватиме перед Вами романтичні образи, але суворий Сатурн уважно стежить за зусиллями, яких Ви докладаєте. Таким чином, Ваш рух уперед може дещо сповільнитися, доти, доки відпочинок, зцілення і споглядання Всесвіту не стануть Вашими пріоритетами.