Неприємні факти про кожен знак Зодіаку

Протягом останніх 2000 років астрологія як наука помітно просунулася вперед. Блискучі досягнення давніх вчених та їхні ідеї, як і раніше, актуальні й у наші дні. Вічна практика у спробі пов’язати воєдино події та причину його виникнення, що відбувалися на Землі з небесними та астрономічними спостереженнями у небі.

Під дією подібних астрологічних вражень з’явилася ідея існування 12 знаків Зодіаку. На думку астрологів, дата народження (місяць і день) відіграють важливу роль у визначенні всіх особистісних якостей, якими ви маєте у своєму житті. Люди схильні фокусуватись на позитивних якостях свого знака Зодіаку. Ніхто не бажає читати негативний гороскоп. Тому сприятливе подання матеріалу – це те, що ми пам’ятаємо, коли читаємо наші астрологічні прогнози та вивчаємо характеристику свого знака.

У дусі загальної обізнаності, рівності та балансу ми пропонуємо вам найнеприємніші факти, пов’язані з кожним зі знаків Зодіаку. Вони представляють темну сторону вашої особистості, будучи частиною недоліків, які роблять із вас настирливого шкідника! Без зайвих слів наводимо короткий виклад дратівливих, набридливих і просто нестерпних характеристик, які так чи інакше пов’язані з кожним із 12 знаків Зодіаку. Знайдіть свій опис і переконайтеся, чи це правда!

Овен

Сердита людина, яка любить дискусії. Овен любить нападати в усній формі на будь-кого, хто його злить. Він буде сперечатися будь-коли, будь-де, всюди. Не має значення хто перед ним: родичі, друзі чи зовсім незнайомі люди. Вони стануть гучними та агресивними у своїй спробі контролювати та домінувати над оточуючими. Подібний стан може загостритися настільки, що їхня поведінка можна порівняти лише з дитиною, що влаштувала істерику.

Телець

Лінива людина, яка вічно плутається під ногами. Люди під знаком Тельця особливо вперті. Коли їх щось дратує, вони наполегливо відмовляються рухатися. Чи це рух з дивана чи кроки, що просувають вас життям вперед. Вони просто залишаться на одному місці, не докладаючи жодних зусиль або навіть спроб щось змінити. Тільцям властиво одночасно хотіти і бажати багато чого, але нічого при цьому не робити. Їхня власна впертість заважає їм рухатися далі.

Близнюки

Повна непередбачуваність Близнюків – очевидно, не хороша ознака. Вони постійно багато планують, а потім все скасовують. Їхня невгамовна сила змінювати свою думку грає з ними злий жарт. Ця повна нестача самосвідомості та відсутність соціальних навичок змушує їх здаватися брехливими дітьми. Слід взятися за розум, прийняти рішення та дотримуватися його!

Рак

Чутливі та небезпечні. Є такі люди, яким просто потрібне почуття впевненості у всьому, що вони коли-небудь роблять. А якщо ні, то вони автоматично припускають, що ви ненавидите їх або бажаєте їм зла. Раки дратівливі, примхливі та меланхолійні параноїки. Вони будуть нудити і погано почуватися, вважаючи, що всі навколо говорять про них погано, коли насправді все не так.

Лев

Зарозумілі і марнославні. Леви мають надмірно підвищене его і уявляють себе не знати ким. І все тому, що вони перевершують майже все, що вони роблять. Інші завжди слідують за ними, тоді як леви є лідерами за своїм природним походженням. Через час вони змушують думати, що вони чудові і не вміють помилятися. Їхня постійна потреба у зосередженій на собі увазі змушує їх здаватися дратівливо-нахабними та нарцисичними.

Діва

Надмірно дбайливі та вибагливі. Діви – перфекціоністи, яким не вдається сприймати чужі критичні зауваження у легкій формі. Вони є подобою бетонної стіни, коли справа доходить до їхнього конкретного способу робити щось у спробі загнати вас. Це у поєднанні з їхньою повною гнучкістю може бути вкрай дратівливим для інших людей. Ось чому вони не завжди здатні виправдати очікування.

Терези

Їм подобається догоджати людям. Очевидно, що Терези ніколи не вигадують свої думки, які змушують їх тиснути на ситуації та рішення, в яких вони ніколи не бували самі. Вони занадто намагаються уникати образ. Якби вони могли просто підійти та розповісти правду про своє самопочуття та інші справи. Тільки так вони можуть бути менш дратівливими.

Скорпіон

Самовдоволені і вимогливі. Скорпіони можуть здаватися нешкідливими і навіть слабкими зовні. Але все це не так. Насправді вони досить розважливі. Їм властиво грати за своїми правилами, щоб маніпулювати та контролювати все навколо. Їхня дволикість багатьох дратує.

Стрілець

Полюбляють обговорювати великі події. Стрільці порожні і поверхневі люди, які постійно відчувають потребу слідувати новим і популярним тенденціям. Вони з тих, хто візьме на борт літака, не відповідаючи при цьому на жодне запитання. Їхня відокремлена впертість не тільки робить їх дурними, але й неприємними.

Козоріг

Категоричні та самовпевнені. Навіть при своєму утиску Козоріг буде використовувати вас, щоб отримати те, що йому потрібно. Вони безжальні, уперті і завжди впевнені у своїй правоті. Це робить їх відірваними та самовдоволеними хвальками. Вони оцінюють вас, бо не можуть відірвати очей.

Водолій

Не чесні стосовно себе. Коли хтось дуже намагається стати тим, ким не є, це діє дратівливо. Коли це робить Водолій, це виглядає ще неприємніше, бо для них це вкрай неприродно та дивно. З їхніми незвичайними та дещо відчуженими манерами доводиться миритися. Але, якщо вони будуть трохи м’якшими, їхня поведінка буде більш стерпною.

Риби

Люди, що народилися під знаком Риби, розпорошені. Вони можуть бути настільки чутливими та емоційними людьми, що зрештою через свою добру душу втратять купу коштів. У бізнесі вони можуть бути недбалі, недоцільні, ненадійні та неефективні. Мінус Риб у тому, що вони непостійні, пліткарі, необачні та довірливі люди.

Оригінал