Що терпіти не можуть різні знаки Зодіаку

Ми сильні в своїй симпатії, але більш стійко проявляється наше неприйняття чужих недоліків. Навіть якщо ми самі небезгрішні. Люди взагалі недосконалі і непослідовні. І це у них теж від зірок, вірніше, від тих знаків зодіаку, представниками яких вони є.

Ось про те, що навідріз відмовляються терпіти в інших людях ті чи інші знаки і як вони (або їхні риси характеру) це пояснюють.

Овен

Овни – прекрасні організатори, тому вони не люблять тих, хто складає за них життєвий план. А ще вони терпіти не можуть: Нав’язливість – я сам знаю, коли з тобою зустрітися, не треба мені надзвонювати. Неорганізованість – своєю безладністю ти заважаєш мені працювати, візьми план, який я для тебе написав. Людей, які часто звертаються з проханнями – я тобі, звичайно, охоче допоможу, але раз у квартал, не частіше.

Поганий запах від одягу – це заважає сприймати людину як дитя природи. Авторитарність – не тисни на мене – я і сам прекрасно вмію це робити. Неприродність – все, що дала природа, повинно бути в людині збережено. Людей, які ображають слабких – в Овна гіпертрофоване почуття справедливості. Авангардизм – має право на життя тільки те, що перевірено століттями і схвалено мільйонами людей. Одноманітність – люди мають постійно дивувати, як тільки Овни перестають дивуватися при спілкуванні, вони тут же шукають собі нову «іграшку». Спогади про минуле – Овен спрямований вперед, а чужі спогади для нього – непотрібна інформація.

Телець

Тельцям неприємні люди, які не поділяють їхні погляди на життя. А ще їх бісить: Чужий тиск – не кажи мені, що робити, і я не скажу тобі, куди йти. Нетерплячість – не підганяй мене, я сам зіб’юсь. Відсутність стилю – одяг має створювати образ, а не просто прикрити наготу.

Нудні співрозмовники – Тельцям простіше проявити себе з тими, у кого рухливий розум і не менш рухливий язик. Люди, які намагаються їх переговорити – в суперечці народжується істина, а Тельцям не завжди це потрібно. Рослинність на тілі – печерні часи давно пройшли. Зайва рухливість – не розмахуй у мене перед очима, краще займися чимось для мене корисним.

Метушливість – тихіше їдеш, далі будеш, і взагалі, метушня під клієнтом вбиває гідність. Люди, які часто хворіють – за них щось треба робити, а Тельці ліниві. Прояв почуттів – телячі ніжності, як не парадоксально, приводять Тельців в лють.

Близнюки

Близнюки не люблять, коли їх намагаються затьмарити – театр одного актора – це їхня стихія. А ще їх дратує: Неповага – Близнюки повинні бути в авторитеті. Дурість – з дурнем – нудно, з розумним – огидно. Загальмована реакція – не тупи, а то відстанеш. Люди, що вказують на недоліки Близнюків – Близнюки ідеальні апріорі. Це не обговорюється.

Чужі розповіді – їм є що сказати цьому світу. Люди, які досягли більше, ніж вони самі – вище Близнюків тільки гори. Умовності і рамки – не заганяй мене в кут, а то я тебе там і… (потрібне вставити). Скритність – ти мені все розкажеш! Сам! Чи допомогти?! Відсутність реальної сили – ті, хто слабший, для Близнюків – люди другого сорту. Правдивість – Близнюки терпіти не можуть чути про себе правду.

Раки

Раки схильні до якогось святенництва, тому у них це сильно проявляється у відносинах з людьми: Показна розкіш – скромненько, але чистенько – краще, ніж «диво в пір’ї». Недоглянутий будинок – Раки обожнюють своє житло, тому їм не до вподоби, коли хтось ставиться до домоведення безвідповідально.

Відвертість – мені не потрібні твої секрети, все одно я тобі нічого не скажу про себе. Прохання – хочеш, щоб було добре – зроби сам, а мене не діставай. Люди, які примушують Раків поспішати – задом наперед Раку якось зручніше рухатися. Швидкі рішення – Ракам треба все обдумати, і тільки потім щось вирішувати. Чи не вирішувати.

Обгони на дорогах – це змушує Раків здійснювати маневри, а вони так не люблять маневрувати. Причому не тільки за кермом автомобіля. Необов’язковість – пообіцяв – зроби. А то накажу. Прилюдні обійми – і чого обіймаються… ось у наш час… Гучний сміх – бурхливий вияв радості не варто статечним Ракам. Тому це дратує в інших.

Леви

Левів вкрай дратує відверта брехня – їм не до вподоби, коли їх вважають дурнями. А ще їх бісить: Відсутність почуття гумору – всі повинні сміятися над жартами Левів. Скарги на життя – можеш щось змінити – зміни, не можеш – не ний. Жадібність – щедрі Леви мають право чекати від інших такого ж ставлення.

Дотики сторонніх – не для царських осіб терпіти близькість плебеїв. Люди, що ставлять їх у залежність – кішка, яка гуляє сама по собі, в неволі не живе. І не розмножується – у всіх сенсах. Ревнощі – любиш Лева (Левицю) – довіряй, не довіряєш – шукай інший об’єкт для любові. Грубість – нахамити Леви й самі можуть. Неурочні дзвінки – особистий час для Лева – свято. Він сам планує, коли й кому зателефонувати.

Діви

Діви не прощають неакуратності ні собі, ні іншим, вони можуть перестати спілкуватися з людиною, якщо в її будинку бардак. А ще їм не подобається: Волосся на щітці для волосся – ні своє, ні чуже. Брудне, нечищене взуття – взуття для Діви – це дзеркало душі. Негостинності – двері Діви завжди відкриті для друзів.

Житейська мудрість – Діва завжди все знає краще за всіх. Цікавість – захочу – розповім, ні – і не потикайся. Погані зуби – це викликає в Діві почуття огиди. Нав’язливі діти – шумно, відволікає від думок і взагалі, мамо, заберіть своє чадо, воно забруднює мені одяг. Дешевий парфум – я, звичайно, віддаю перевагу бачити, чим дихаю, але не до такої ж міри. Люди, які пригощали їх дешевою їжею – шлунок у мене один, і не буду я його труїти всякою гидотою. Люди, які нав’язують їм секс – чим більше ти від мене хочеш, тим менше отримаєш.

Терези

Терези доброзичливі і милі, тому їх виводить з себе навмисна грубість і жорстокість. А ще їх дратує: Неохайний і немодний одяг – в будинку може бути бардак, але «обгортка» має бути – вищий клас. Люди, що ставлять їх перед вибором – Терези і так постійно в усьому сумніваються, а коли їх ще й змушують вибирати – так і звихнутися недовго. Дешеві забігайлівки – нижче моєї гідності погоджуватися на пельменні і пиріжкові.

Копійчані подарунки і маленькі букети – покажи, як ти мене любиш, якщо тобі на мене шкода грошей – значить, твоя любов – лише слова. Байдужість – мене, такого (таку) чудового, не можна не любити. Люди, які змушують їх робити – обґрунтуй, чому – я, або зроби сам. Потворність у всьому – в особах, у душах, в інтер’єрі, в природі. Світ повинен бути прекрасним. Спори – серед тих, хто сперечається: один – дурень, інший – негідник. Не бажаю бути ні тим, ні іншим. Люди, які заважають Терезам жити так, як вони хочуть – це моя доля, і тільки мені вирішувати – жити чи померти. Нудні люди – Терезам подобається, коли їх розважають.

Скорпіони

Скорпіони – люди далекі від якої-небудь дисципліни, тому їх дратують ті, хто намагається закликати їх до порядку або звертається до їхнього сумління. А ще їм не до вподоби: Поверховість – Скорпіон завжди прагне докопатися до суті. Інше питання – в чому він цю суть знаходить. Невміння помститися – вже він-то ніколи не спустить кривдникові. Хто прощає – той слабак.

Люди, які не поділяють його думки – є тільки дві думки – моя і неправильна. Доктора – Скорпіон завжди сам «знає», як і від чого його треба лікувати. Лицемірство і святенництво – якщо люди схильні пороків, цим треба користуватися, а не засуджувати чужі слабкості. Критика – не обговорюй мої вчинки, стеж за собою. Відсутність віри – не важливо у що – в Бога, у Фатум, в Космос, гроші, або у власну могутність. Рефлексія – роби, що повинен, і хай буде, що буде. М’якотілість – не жалій інших, тому що тебе ніхто не пошкодує. Мрійники – Скорпіони самі ставлять перед собою реальні чи нереальні цілі і досягають їх, незважаючи ні на що, тому їх так дратують ті, хто замість постановки цілей займається будівництвом «повітряних замків».

Стрільці

Стрілець звик бути душею компанії, тому він не терпить тих, хто «перетягує ковдру на себе». А ще їх бісить: Чужа обізнаність – у всіх питаннях у Стрільця має бути право першого голосу. Воно ж і останнє. Чужа краса – поруч з жінкою-Стрільцем обов’язково повинна бути менш приваблива подруга (але не страшна), а поруч з чоловіком Стрільцем – друг не з такою чарівною посмішкою.

Невиконання обіцянок – обіцяв – одружуйся, а інакше гірше буде. Нікчемність – я дам тобі вудку, а риби ти налови сам. Нуд – якщо мені з тобою весело, значить, ти не гідний моєї уваги. Негарні люди – Стрілець – великий естет, йому не можна на негарне дивитися – відразу черствіє душею. Нелюбов до тварин – домашній улюбленець для Стрільця – як візитна картка – з цією людиною можна дружити.

Індивідуальність стилю – ти не такий, як я, значить, суперник (суперниця). Чужі поради – він сам роздає поради направо і наліво. В основному – наліво. Незалежність – якщо Стрілець не може на когось вплинути, він починає активно ненавидіти цю людину.

Козоріг

Козоріг ненавидить бездіяльність, його дратують люди, які навіть не прагнуть поліпшити своє становище – соціальне і матеріальне. Відповідно, його дратує: Низьке положення – не зумів нічого добитися – не гідний поваги. Відсутність показників статусу – є ділові успіхи – демонструй їх. Машина, дорогі годинники, наклейки на валізах – все, що говорить про досягнення, допомагає досягти ще більш високого статусу.

Відсутність чітких цілей – Козоріг не любить тих, хто не може сформулювати, чого ж хоче від життя. Посягання на свободу – ти заручишся зі мною тільки тоді, коли мені це буде вигідно. Нав’язування пріоритетів – не треба говорити мені, що важливо, а що – ні, інакше ти автоматично потрапляєш в другу категорію. Непередбачуваність – все повинно бути розплановано на 100 років вперед. Якщо хтось порушує плани Козорога, він може і на роги підняти.

Втручання в справи – богу – богове, кесарю – кесареве, я не лізу до тебе – ти не лізеш до мене. Закоханість – чужа любов Козорогам не стільки лестить, скільки – лякає, а, відповідно, і дратує. Оскільки грубо втручається в їхні плани. Багатослівність – якщо Козорогові захочеться почути чийсь голос, він послухає свій, тобто поговорить сам. Лінь – або працюй нарівні зі мною, або не заважай.

Водолій

Водолій найбільше ненавидить насильство і примус. Від людей, які їх змушують робити, представники цього знака біжать як від вогню. А ще їм не до вподоби: Зрада – багато Водолій прощає близьким, але, дізнавшись про зраду, замикається, часто – рве відносини, без права на відновлення довіри. Обмеження свободи дій і вибору – не будь бар’єром на моєму шляху, тебе зможу я обійти. Або переступити.

Рутина – смертельний ворог Водоліїв, вони марніють, нудьгують і починають творити дурниці. В першу чергу від цього страждають ті, з чиєї вини Водолії загрузли в одноманітності. Нагадування про недоліки – я сам знаю, що не безгрішний, а ось ти права не маєш мені про них розповідати. Пил і шерсть – Водолії часто – алергіки, тому дуже болісно реагують на відвідування будинків, в яких панує бруд. Омана – не примушуй мене до сексу, все одно я тобі не вірю.

Позичальники – сам живу на свої. Крики під вікном – коли їм заважають спати, Водолії і покалічити можуть. Консерватори – Водолії – природжені експериментатори, всі, хто їм заважає рухатися вперед, стають не опонентами, а ворогами. Люди, які не вірять в ірраціональне – якщо ти не бачив НЛО, не означає, що я його не бачив.

Риби

Для Риб основний подразник – необов’язковість. Обмануті надії і очікування можуть стати причиною серйозного конфлікту. А ще їм не подобається: Гра в одні ворота – я зроблю для тебе все, що завгодно, якщо ти відповіси мені тим же. Брехня по дрібницях – інтуїція Риб працює безперебійно, тому навіть найменший обман приводить їх до сказу. Невіра в їхні слова – Риби будуть з піною біля рота доводити свою правоту, навіть якщо самі не впевнені в тому, що говорять. А ось ті, хто сумнівається в їхніх словах, стають чи не кровними ворогами. Хвилин на сорок, приблизно.

Пияцтво – з вогненною водою у Риб відносини складні, тому, якщо вони не зловживають самі, то терпіти не можуть випивших, а вже тим більше – алкоголіків. Небажання працювати з ними нарівні – відгомони колективізму. Відсутність знань – якщо з тобою нема про що говорити, не займай мій час. Нерозділені почуття – якщо я тебе люблю, ти просто зобов’язаний відповісти мені тим же, а інакше навіщо на землі цій грішній живеш.

Брудний посуд – посуд треба мити тоді, коли він брудний, а не тоді, коли хочеться. І хоч ти трісни. «Сови» – Риби, як правило, звикли рано вставати, а несхожість – дратує. Невдячність – спасибі зайвим не буває.

Оригінал