Гороскоп на 6 липня 2023 року

Овен ♈

Ваше прагнення захистити когось чарівне, але Вам потрібно усвідомити, що це може Вас погубити. Ще не пізно відсторонитися від того безладу, який ця людина влаштувала – і, найімовірніше, Ви захочете це зробити. Звісно, це змусить Вас почуватися винними, але невже Ви думаєте, що вона зробила б те саме для Вас? Настав час перестати все ускладнювати і визнати, що легкий вихід із ситуації не завжди неправильний.

Телець ♉

Правильною стратегією в плані Ваших фінансів зараз буде залишатися обережними й обачними, але коли справа дійде до емоцій, Вам потрібно буквально виплеснути їх назовні. Розділіть свої почуття з будь-ким, хто готовий їх вислухати. Навіть якщо Ви не в настрої розмовляти, Вам просто потрібно почати говорити. Щойно Ви почнете відкриватися іншим людям, вони, своєю чергою, почнуть робити те саме по відношенню до Вас. Насолоджуйтеся тим, хто Ви є і чим займаєтеся.

Близнюки ♊

Коли навколо відбувається багато всього, Ви, як правило, замикаєтеся в собі і стаєте дуже тихими. Це розумно, тому що дає Вам можливість вивчити стан справ, перш ніж брати в цьому участь. Але сьогодні, коли навколо вас буде багато людей, вам не варто приховувати свої почуття. Проявляючи свою справжню сутність, ви зможете виділитися з натовпу.

Рак ♋

Електронне листування – це зручний і дієвий метод спілкування, але сьогодні це не найкращий спосіб донести свій посил до інших. Коли людина не розуміє Вашого тону, Ваші слова можуть неправильно витлумачити, тому постарайтеся донести всі свої думки та ідеї особисто. До того ж, якщо виникне якась плутанина, Вам буде набагато простіше все прояснити, дивлячись людині в очі.

Лев ♌

Сьогодні Ваш настрій не такий безладний, як в останні кілька днів, тому Ви можете розраховувати на послідовне ставлення до речей протягом усього дня. Проте не переживайте, якщо ви будете розсіяні під час нудної бесіди або пересічної зустрічі. Це не найкращий день для досліджень або роботи над проєктами поодинці. Вам більше підходять колективні мозкові штурми з інтелектуально рівними вам людьми.

Діва ♍

Якщо сьогодні Вам належить стати лідером якоїсь групи, Вам потрібно запам’ятати одну річ: якщо Ви захочете всім сподобатися, то не зможете нікого примусити слідувати Вашим інструкціям. Враховуючи й задовольняючи потреби всіх інших, Ви станете популярними, але це не допоможе ухвалити правильні рішення, які б, своєю чергою, допомогли завершити всі необхідні справи. Ви знаєте, що робите, і Вам варто повірити в те, що інші готові наслідувати Ваш приклад. Покажіть їм правильний шлях.

Терези ♎

Якась лукава людина знову з’явилася у Вашому житті, і вона досі хоче сказати Вам в обличчя одне, а за спиною зробити зовсім інше. Цей лицемір анітрохи не змінився, але Ви, звісно, змінилися. Їхні старі трюки цього разу не спрацюють. Будьте ввічливі, здійснюючи відплату.

Скорпіон ♏

Ризикніть показати себе, і Ви не будете розчаровані. Сподіватися на те, що люди полюблять Вас таким, яким Ви є, зараз безпрограшний варіант. Ви набагато привабливіші, ніж думаєте, і у Ваших же інтересах стати більш товариськими. Вам потрібно стати більш відкритими в плані того, хто Ви є і що хочете принести в суспільство. Вам буде страшно ставати вразливими, але це найкращий спосіб стати ближчими до людей.

Стрілець ♐

Ви можете досягти позитивних результатів у проєкті, над яким зараз працюєте, якщо перестанете випромінювати негативну енергію. Замість того щоб думати про терміни здачі, що наближаються, або про перешкоди, які ще належить подолати, зосередьтеся на тому, чого Ви вже досягли, і на тому прекрасному почутті, яке у Вас виникне, коли все буде зроблено. Мислити позитивно і бачити позитивний бік не так складно, як Ви думаєте. Прикиньтеся, що у Вас немає проблем, і вони на час зникнуть.

Козоріг ♑

Переконайтеся, що висловлюєтеся стисло і доступно – не базікайте просто так і не ходіть навкруги. У оточуючих зараз немає часу на порожні розмови – навколо занадто багато всього відбувається. Незважаючи на те, що вам захочеться просто поговорити і попліткувати, сьогодні це буде просто неможливо. Візьміть приклад із зайнятих людей навколо і будьте максимально стислі.

Водолій ♒

Ваш творчий потенціал набагато більший, ніж Ви думаєте, і сьогодні він досягне свого піку. Для того щоб трохи послабити напругу, додайте трохи креативності в усе, що Ви робите. Одягніться трохи яскравіше, ніж зазвичай. Нехай Ваше привітання буде трохи цікавішим за звичне “привіт”. Додайте гостроти листам, які пишете. Вашому життю бракує яскравості, тож додайте її!

Риби ♓

Ваш напружений спосіб життя вельми захопливий, але він не дає Вам можливості провести час із близькими. Пригальмуйте. Скасуйте кілька зустрічей або перенесіть їх на інший день. Виділіть час, щоб провести його з друзями або рідними. Зробіть розсилку і дізнайтеся, коли у всіх з’явиться можливість повеселитися. Найімовірніше, вони знайдуть можливість теж уповільнити темп свого життя і трохи розслабитися.