Два знаки Зодіаку, від яких ви не почуєте фразу «Я люблю тебе»

Вони здаються холодними та байдужими, але тільки на перший погляд. Якщо ваш партнер не може вимовити вголос, що любить вас, тоді навчіться «читати» знаки, які він вам показує.

Козоріг

Холодні та зарозумілі — це перше враження, яке з’являється у людей при знайомстві з народженими під цим знаком. Козороги створюють видимість неприступної фортеці, яку не може зачепити ніхто і ніщо. Але всередині цих чотирьох стін вони можуть проплакати всю ніч (звичайно, якщо в будинку більше нікого немає).

Як тільки ви зруйнуєте стіни, якими вони себе оточили, на їхньому місці відразу ж виникають нові. А коли Козоріг буде готовий здатися і дозволити вам доторкнутися до нього, ви, нарешті, побачите, що у нього теж є почуття, і досить глибокі.

Показувати свої емоції Козерогам заважає страх, що їм заподіють біль. Тому вони ховають їх глибоко всередині себе. Їм дуже важко зізнатися комусь у коханні. Однак варто вам пробити ці стіни та їхній захист впаде. Але для цього потрібні сталеві нерви та величезна витримка.

Лев

Лев не може впоратися зі своїм марнославством, що заважає йому відкритися і показати іншій людині свої слабкі сторони, навіть якщо вони знайомі все життя.

Ці люди ніколи не визнають того, чого соромляться. А вас завжди буде переслідувати відчуття, що ви знаєте про свого Лева менше, ніж він знає про вас. Він з легкістю залишить вас одних і піде розважатися, не відчуваючи себе в чомусь винним.

Він каже слово «пробач» тільки у виняткових випадках. Навіть якщо в глибині душі Лев усвідомлює, що вчинив неправильно, він ні за що цього не визнає. Ця людина вважає себе ідеальною. Без тортур вам не домогтися від нього щирої розмови про його почуття.

Оригінал