Маленькі та великі слабкості різних знаків Зодіаку

Ідеальних людей не існує. У кожного з нас крім позитивних якостей є набір шкідливих звичок, які можуть створювати в житті серйозні проблеми. Що цікаво, у кожного знака зодіаку є свої слабкі сторони та схильність до певних поганих звичок. Саме їх ми й розглянемо.

Овен

Активні та невгамовні Овни славляться своєю кипучою енергією. Представники цього знака зодіаку, затіявши нову справу, не стануть зважати на чиюсь думку. А якщо Овну посміють заперечити, то він одразу продемонструє опонентові всі кольори свого темпераментного характеру. Крім того, Овен страшний сноб. Одна з його головних життєвих цілей – пробитися у вищі кола суспільства і стати впливовою і шанованою людиною.

Телець

Вступати в суперечку з Тельцем – все одно, що битися головою об бетонну стіну в надії, що вийде її пробити. Люди цього знака зодіаку абсолютно впевнені у своїй правоті, навіть якщо насправді це не так. Тож із Тельцем простіше погодитися, ніж вислуховувати його годинний монолог про те, як правильно, а як ні. До речі, задобрити Тельця можна за допомогою смачного обіду. Домашня кухня і делікатеси – його маленькі слабкості.

Близнюки

Одна нога тут, інша там – це якраз про Близнюків. Але не в тому сенсі, що вони діяльні й заповзятливі. Навпаки. Незважаючи на свою допитливість і захопленість, вони абсолютно не вміють доводити розпочате до кінця – це їхні слабкі сторони. Сьогодні вони загоряються ідеєю, а вже завтра втрачають до неї інтерес. Крім того, Близнюки – невиправні базіки. Тож вірити їм на слово точно не варто.

Рак

Вразливі й чутливі Раки будь-яку ситуацію пропускають глибоко через себе. Одне невірне слово, один неоднозначний жест – і Рак занурюється у свої думки, намагаючись зрозуміти, що ж насправді мав на увазі його співрозмовник. Коли Рак перебуває в такому стані, краще йому триматися подалі від холодильника. Тістечка і біле напівсолодке – найкращі компаньйони Рака, який занурився в депресію.

Лев

Представники знака зодіаку Лев не уявляють свого життя без слави і загального визнання. Якщо їм бракує уваги з боку, вони роблять усе можливе, щоб ця увага з’явилася. Леви обожнюють хвалити себе і розповідати цікавим глядачам про свої успіхи і таланти. Похвала і схвалення для них солодші за будь-яку смакоту.

Діва

Однією з головних шкідливих звичок Дів є підвищена вимогливість до себе і до оточуючих. А в поєднанні з педантизмом це робить Діву просто нестерпною. Такі слабкі сторони, як постійні зауваження і причіпки Діви до близьких, серйозно отруюють життя як самій Діві, так і тим, хто її оточує.

Терези

Терези славляться своєю нерішучістю і невизначеністю. Ба більше, разом ці якості часто породжують лінь і небажання самостійно здійснювати будь-які дії. Терези не розв’язують проблеми, вони чекають, поки все “саме розсмокчеться”. А поки проблеми за них вирішує хтось інший, Терези із задоволенням прогулюються магазинами, витрачаючи на непотрібні покупки всі свої заощадження.

Скорпіон

Серед представників знака Скорпіон безліч тих, хто залежний від шкідливих звичок. Алкоголь, куріння, наркотики – все це легко може заманити захопленого Скорпіона у свої тенета. До того ж Скорпіона вабить усе невідоме. А ось своєю підозрілістю і недовірливістю він здатний звести з розуму всіх, хто входить до кола його близьких людей.

Стрілець

Однією з головних згубних звичок Стрільця є невгамовність. Люди цього знака зодіаку обожнюють привертати до себе увагу і бути кращими за інших. Вони запросто можуть “на спір” почати курити або зважитися на навіжений вчинок. А азартні ігри – їхня маленька слабкість. Стрілець легко може за один день спустити в казино свій місячний заробіток. А що тут такого? У кожного є слабкі сторони! Один раз живемо!

Козоріг

У гонитві за успішністю і безбідним майбутнім Козоріг нерідко забуває про прості життєві радощі. До того ж він настільки занурюється у свою роботу, що часом зовсім не звертає уваги на бажання і прохання близьких людей. Крім того, Козорогу варто розвивати в собі гнучкість, інакше його владність і непохитність можуть позначитися на його взаєминах з оточуючими людьми.

Водолій

Волелюбний і допитливий Водолій – це та людина, яка постійно перебуває в пошуку нових емоцій, ідей і пригод. Через це він нерідко має складнощі у стосунках із близькими людьми. Водолію важливо навчитися вчасно зупинятися, щоб у гонитві за новими відчуттями не ступити на стежку згубних залежностей.

Риби

Як показує практика, представники знака Риби частіше за інші знаки мають схильність до алкоголізму. Будучи натурами тонкими й духовними, Рибам складно сприймати реальне життя, яке так далеке від їхніх уявлень. Реальність здається їм занадто складною і жорстокою. Риби, замість того щоб почати самостійно будувати своє майбутнє, із задоволенням йдуть у світ своїх мрій, періодично підживлюючи свої мрії міцними напоями.

Оригінал